VELNIOP LAIMĘ!

„HEY, atsakyk, kaip man tapti laimingu žmogumi?“ – šiandien paklausė manęs vienas skaitytojas. Turiu jam atsakymą. Pasiruošei? Nustok siekti LAIMĖS!!! Tuoj viską paaiškinsiu. 

Ar esi sutikęs tokių žmonių, kurie nesvarbu kas nutiktų, yra geros nuotaikos? Nuolat laimingų, besišypsančių žmonių nėra daug, bet kas matė, yra pagalvoję, kad jie yra kažkokie keisti. Netikri. Vienodi. Plačiai šypsosi ir viskas. Su jais sunku kartu paliūdėti.  Nesakau, kad geriau liūdėti tačiau… Tuoj viską suprasi. 

Įsivaizduok, kad su tokiu žmogumi atėjai į siaubo filmą. Ir štai tu atsisuki į jį, o jis:  

Esu sutikęs daugybę žmonių, kurių savijauta priklauso nuo vienos emocijos - laimės. Šių žmonių savijauta KABA ant vieno siūlelio. 

Kaip manai, kas įvyks, kai vienas iš siūlelių nutrūks? Šie žmonės jausis prastai - pralaimėję žaidimą!

Bet esu sutikęs žmonių, kurių savijauta laikosi ant šimtų storų siūlų. Tokie žmonės siekia ne tik laimės. Jie siekia tokių emocijų kaip: palaima, ekstazė (natūrali), nirvana. Jie netgi siekia tokių emocijų kaip liūdesys, pyktis ir… Šie žmonės siekia ne vienos emocijos - jie siekia pilnatvės! Matai skirtumą?

Tokie žmonės nebando įtikinti kitų, kad yra nuolat laimingi. Tokie žmonės nevaidina, kad jiems visada gerai. Kai jaučiasi prastai jie supranta, kad tai praeis. Jie priima save tokius, kokie jie yra, todėl savaitės pabaigoje tokie žmonės jaučiasi GYVI.

„Neeeesąąąąąąmonėėėė! Laimė yra svarbiausia, todėl sieksiu TIK jos!“ – pasakys vienas, iš ištvirkusios visuomenės išvaržų, propaguojantis Hedonizmą. Turiu jam atsakymą. Matai, laimė tėra emocija, kuri sugeba pakutenti tik dalį, galvoje esančio lobyno. TIK DALĮ!!! TAU TO UŽTENKA??? Tai ne viskas. Dar, ponai, smegeninei nepatinka, kai smaginasi tik viena jos dalis. Todėl ji pavydėdama likusiai smegenų daliai nusiunčia organizmui puokštę hormonų, kurie pridaro daugiau problemų, nei naudos. Rezultate, tu lyg ir jautiesi neblogai, bet tau kažko trūksta. Jautiesi, lyg tavo siela būtų alkana… Žmogau, ji ir yra alkana! Kaip pamaitinti sielą? TAU REIKIA KUO ĮVAIRESNIŲ EMOCIJŲ!!!!!!!

Prisimink: Tie, kas jaučia visų emocijų spektrą yra žyyyymiai gyvesni už tuos, kurie siekia tik vieno - laimės jausmo. 

Atrodo, nebloga gavosi kitų emocijų reklama, tačiau nepergyvenu dėl to, kad tapau emocijų reklamščiku. Kodėl tai darau? Man atsibodo kaip visi meldžiasi tik Laimei. Ir aš kažkada siekiau tik jos, bet vieną dieną, po įvairių gyvenimo sunkumų, į mano duris pasibeldė Pilnatvė + daugybė emocijų su kuriomis permiegojau ne kartą. Su visomis iš karto, po vieną ir… 

Kuo daugiau per dieną patiri emocijų, tuo labiau jautiesi gyvas! 

Taigi klausimas tau: „Kuo nori būti? Laimingu ar GYVU ŽMOGUMI?“

Leisk atsakyti už tave. Siūlau būti ir laimingu ir Gyvu žmogumi. Juk esi svetainėje apie tai kaip išspausti iš gyvenimo maksimumą. 

TAIGI KAS YRA GYVAS ŽMOGUS? 

Gyvas žmogus yra tas, kuris nebijo patirti pyktį, jausti stresą ir net nežinomybę. Kalbame apie natūraliai kylančias emocijas. Juk mūsų kūnas kartais pats išmeta į organizmą hormonus, kurie pažadina tam tikrus jausmus ir tai yra normalu. Kyla klausimas: “Kaip priimti tas emocijas, kurias mes jaučiame kai būna blogas oras?“

Atsakau: “Reikia tapti žmogumi, kuris supranta vykstančius tavyje procesus.“ Taip, tai  sudėtinga, tačiau būtent todėl ir sukūrėme ONBO mokymus, žaidynes…

Mes čia esame tam, kad nulaužtumėm barjerus, kurie yra tavo galvoje. Šis straipsnis yra tavo nauja pradžia. 

Primenu, tu tikrai gali siekti PILKOS laimės, bet kas jeigu pabandytum nudažyti savo gyvenimą naujom + nepakartojamom emocijom. Juk menininkai piešdami paveikslus naudoja visas spalvas: ir juodą, ir baltą, ir raudoną, ir žalią. Taigi, kad sukurtum save kaip  gražų kūrinį, turi naudoti ir juodas spalvas (blogas emocijas). 

Tu turėtum būti visapusiškas! Juk norėjai būti charizmatiškas? O charizmos nepastatysi tik ant laimės pamatų! 

P.S. Čia dar ne viskas! Skaityk kitus mūsų straipsnius!