Pasiimk tai, kas priklauso tau - laimingiausią gyvenimą! Sėkmingiausi e-mokymai Lietuvoje.

Pasiimk tai, kas priklauso tau - laimingiausią gyvenimą!

Sėkmingiausi e-mokymai Lietuvoje.

Aš, Alex Monaco, renku grupę žmonių, kurie nusiteikę rimtai ir nori iš gyvenimo išspausti maksimumą.

Pirmas mūsų susitikimas online įvyks kovo 9 dieną. O taip, mes susitikinėsime kasdien, 30 dienų iš eilės. Kodėl kasdien? 1) Dirbdamas ties mąstymu kiekvieną dieną, įgauni įpročius. 2) Jei nori iš gyvenimo išspausti maksimumą, turi skirti sau laiko kasdien!!! Nes laikas nėra guminis!

Kalbame apie Online Bombą - Onbo, kurį turi išbandyti kiekvienas. Todėl, kad nieko panašaus internete nėra. Tai išskirtiniai mokymai, kuriuos išbandė virš 2300 lietuvių. Onbo turėtų naudotis net tie, kas jau pasinaudojo, todėl, kad tai vienintelis Lietuvoje mąstymo treniruoklis. Kitaip tariant, MIT (JAV Masačusetso technologijos instituto) apdovanotuose mokymuose tu stangrinsi laimės, mąstymo raumenis, kaip tai daro atletai sporto salėse. Tegul sportininkai tampo raumenis, o tu stiprink CHARAKTERĮ!!!

Ką gausi pradėjęs mokymus kovo 9 dieną?

30 dienų iš eilės gausi:

  1. 30 susitikimų - nuoširdžių pasimatymų internetinėje erdvėje. Gali vadinti juos pamokomis, bet jų metu mes negrūsime savo įsitikinimų, o sieksime, kad Tu pats/pati atsakytum į svarbius klausimus;
  2. 30 tau pritaikytų testų, kurie padės tau suprasti, kas išties su tavimi vyksta;
  3. 30 pagal tavo atsakymus parinktų misijų, prie kurių itin nuoširdžiai prisidėjo Alex Monaco;
  4. Alex Monaco .pdf knygą pavadinimu „POKYČIŲ ALCHEMIJA“;
  5. Tris egzaminus, kurie parodys tau tavo pasiekimus;
  6. Daugybę gerų emocijų, idėjų ir…

Kodėl ONBO yra patogiausias ir lengviausias saviugdos įrankis?

Nes šiems mokymams reikia skirti tik 5-10 minučių kasdien. Kodėl tiek mažai? O kiek laiko užtrunka suvalgyti obuolių pyragą? Mes nenorime, kad persivalgytum, ir tuo pačiu keisime racioną - paliesime kitokias žmogiškąsias savybes, problemas, klausimus.

Štai, kaip atrodys tavo pamokos:

Viskas vyks internetu, specialiame puslapyje ONBO.lt, kurį pa­­sieksi savo kompiuteryje, planšetėje, mobiliajame telefone ar kur tik benorėtum.

Dar gausi trumpus testus - įsivertinimus, apdovanojimus!!!

„Įdomu! Kaip galiu prisijungti?“

Mes kasdien tobuliname misijas bei sistemą, o prisijungti gali jau šiandien! UŽSIREGISTRUOK. Svarbu: jeigu užsiregistruosi per laukelį žemiau, gausi DIDELĘ nuolaidą tavo ONBO bilietui!

Pirmyn, o jei norėsi, galėsi nuolaida nesinaudoti ir mokėti pilną kainą.
Lauksiu tavęs!

Tavo,
Alex Monaco