Dalyvės atsiliepimas: „ONBO - PAŽADINK SAVE!“

PAŽADINK SAVE!

Pasakoja ONBO mokymus išbandžiusi moksleivė Meda.

Tikriausiai dabar sau užduodi vieną vienintelį klausimą: apie ką gi aš čia ruošiuosi plepėti ištisas 10 minučių? Jau atrodo visas interneto platybes išnaršiau, apie viską paskaičiau ir dar kokį šimtą kartų perpasakojau visą tai draugams. Ką naujo galėtum man pasakyti? Šiandien, Mielas Skaitytojau, tave nustebinsiu ir papasakosiu apie internetines pamokas, kuriose susideda viskas, ko reikia, norint išmokti į gyvenimą žiūrėti su plačia šypsena, optimizmu ir noru veikti.

ONBO? DAR NEGIRDĖJAI?

Kai sakiau, jog ONBO, tai viskas, ko tau reikia - nemelavau. Juk tai galybę paskirčių turinti programėlė.

Imkime vardinti:  

 1. Visų pirma tai - linksmas laiko praleidimo būdas. Kodėl ,,visų pirma''? Nes pastaruoju metu viešajame transporte sėdime surūgusiais ir paniurusiais veidais, įlindę į visus galimus išmaniuosius įrenginius, arba tiesiog neišgėrę rytinio puodelio kavos. Štai kodėl turime žūtbūt pakelti sau ūpą. O tai labai greitai padarysi su ONBO.  Tik čia, straipsniai, pamokos ir visa kita perteikti su humoru, net viešumoje verčiančiu šypsotis lyg bepročiui.
 2. Taip pat tai yra smegenų treniruoklis, motyvacijos ir pasitikėjimo savimi antplūdis. Ši programėlė tave išmokys (jeigu tik pats stengsiesi ir to norėsi) laimingo ir šviesaus gyvenimo subtilybių, siekti ir mokėti išsikelti gyvenimo tikslus. Motyvuos nesėdėti ištisas dienas palindus po pledu ir gurkšnoti šiltą kakavą su zefyru, o veikti ir gyventi pozityviai.
 3. Testai, testai ir dar kartą testai. Pripažink, atlikti juos ir atsakinėti į klausimus apie save - malonu. Tai nevargins, nenukankins, o atvirkščiai, kasdien leis vis geriau pažinti save ir po truputį atpainioti visą raizgalynę galvoje.  
 4. Įtraukiančios ir linksmos misijos. Kasdien gausi trumpas, tačiau įdomias užduotis, kurios, garantuoju, privers permąstyti ir keisti savo gyvenimo būdą. 
 5. Virtualios pamokos. Gyvename ne akmens amžiuje ir nebemedžiojame mamutų kaip neandartaliečiai, taigi galime lengvai pasinaudoti išmaniosiomis technologijomis (sėdint tame pačiame pilnutėliame autobuse) ir porai minučių atsitraukti nuo visą dėmesį prikaustančio žaidimo ar vaizdo įrašo, taip skiriant laiko saviugdai bei savęs pažinimui. 
 6. ONBO - tai 30 dienų trukmės kelionė link tolimiausių tavo smegenų vingių ir jų pažadinimas. Žaidimo ir treniruočių principo programėlė kasdien mėgins prikelti tavyje norą imtis konkrečių veiksmų, jog realizuotum savo slapčiausias svajones. Metas kibt į darbą!

+ KO IŠMOKAU IR KODĖL VERTA?

246 žodžiai ir vistiek dar ne viską pasakiau. Kodėl turi tuojau pat nubėgti ir užsiregistruoti šiuose mokymuose? 

Savaitės reziumė ir ką spėjau suvokti: 

Ką galiu pasakyti viską apibendrinant? Per šias septynias dienas ONBO man padėjo suprasti, ko gi man trūksta iki visiškos laimės ir kiek dar reikia pasistiebti, kad bent vienu žingsniu būčiau arčiau jos. Taip pat kaip yra svarbu stumtelti į šalį miegoti neduodančias problemas ir susitelkti ties savo siekiais. Pasiskaičiau ir apsišviečiau apie minčių išvalymą ir išgryninimą - to taip seniai reikėjo! Na ir žinoma nepamirškime laiko planavimo - be jo visa diena būtų sujaukta ir pusė darbų neatlikti. Nekantrauju judėti toliau ir sulaukti atsakymų į mane dominančius klausimus!

Jei vis tik nesugebėjau iki galo įtikinti prisijungti prie šimto kitų laimingų onbiečių - sek naujienas apie ONBO, toliau skaityk mano įspūdžius, besimokant pasiimti iš gyvenimo viską, ką galiu, ir galbūt jau greitai ir tu nuspręsi plačiai atverti duris pokyčiams ir naujam SAU!

 1. Nebegali daugiau leisti liūdesiui ir demotyvacijai griaužti tavo pasąmonės kertelių. Užtenka vaikščioti nukabinus nosį ir kaltinti save, ar tuo labiau kitus, dėl neįvykdytų planų ir nepasiektų tikslų. Jeigu nepavyksta suimti savęs į rankas ir atsistojus imtis veiksmų, o gal norisi patarimų ir paskatinimų - ONBO išmes tau gelbėjimosi ratą ir padės tvirtai atsistoti ant žemės.
 2. Investuok į savo ateitį ir gerovę. Yra be galo svarbu teisingai ir tvarkingai sudėlioti prioritetus, žinoti stipriąsias ir silpnąsias savo puses. Tam, kad jau po savaitės pradėtum matyti šiokius tokius prošvaiščius savo gyvenime, pradžioje turi susitvarkyti su pačiu savimi. ONBO treneriai nesicackina ir priverčia pakrutėti. ČIA gali rasti visas siūlomas paslaugas.
 3. Motyvuok kitus. Nėra geresnio žmogaus, už žmogų, kuris ne tik džiaugiasi kiekviena diena ir ją pasitinka pilnas jėgų ir entuziazmo, bet ir įkvepia pokyčiams kitus. Tik įsivaizduok, kaip smagu būtų, jeigu gera nuotaika ir pozityvu užkrėstum aplinkinius. ONBO pamokėlės kasdien privers rytinę saulę pasitikti su plačia šypsena ir pro kraštus besiveržiančia energija.
 4. Išlipk iš duobės. Dažniausiai mes patys, per savo tinginystę ir manymą, jog vistiek nieko neišeis, atsiduriame visiškame dugne. Kodėl nenustojus laukti to ,,pirmadienio'' ir nepradėjus dirbti su savim dabar?
 5. Būk žmogus, kuriuo didžiuotumeisi ateityje. Gyvenimas per trumpas atidėlioti ir atsikalbinėti. Net nepastebėsi kaip iššaus penkiasdešimtmetis ir visos galimybės bus seniausiai nuplaukusios toli toli. Argi nenorėtum ateityje būti pavyzdžiu savo vaikams ir anūkams, nesigailėti dėl nuobodžiai pragyvento gyvenimo?
 6. Susimąstyk apie tikrą gyvenimo kokybę ir apsižvalgyk. Nors dar tik pradėjau mokytis ir atmerkiau akis, supratau ganėtinai daug dalykų, kurie, esu tikra, pravers judant į priekį. Jau pirmosios dienos atliekant užduotis privertė suvokti vieną: tik būdamas sąžininga pats su savim galėsi judėti pirmyn. Jeigu ir toliau nekeisi požiūrio į gyvenimą ir skųsiesi dėl visko, kas papuola, - jokie mokymai, trenerių pastangos ir programėlės nepadės. 

Meda

P.S. Nelauk paskutinės progos, išbandyk ONBO dabar. Registracija nemokama. :)