Motyvacija prieš įsipareigojimą

„Bet kaip iš gyvenimo išspausti maksimumą?“, arba „Alexai Monaco, aš bandžiau tapti laimingiausiu žmogumi, bet vėl sustojau, kaip pasielgti, kur ieškoti motyvacijos?“ – paklaus ieškantis savo vietos pasaulyje.

Turiu atsakymą!

Tikriausiai neatkreipei dėmesio, bet vakar vakare pamiršai užrakinti duris. Pasinaudojau proga ir įsmukau į tavo namus, kad galėčiau įberti į arbatą ypatinguosius itin nuodingus Alexo Monaco miltelius. Nagi, ar skani buvo arbatėlė? 

Beje, milteliai (išmanieji nuodai) suveiks po 14 dienų, ir tu mirsi! 

Bet gali išsigelbėti!!! 

Stebuklingieji nuodai NESUVEIKS, jeigu per 14 dienų išmoksi jaustis gerai, tapsi laimingu žmogumi! Atsakyk, negi nepasistengtum pasikeisti taip susiklosčius aplinkybėms? 

Galiu tave nuraminti. Jokie milteliai į arbatėlę tau nebuvo įberti... 

„Ot, velniava, kaip gaila!“ – pasakys vienas iš tų, supratusiųjų, kad motyvacija, apie kurią taip dažnai kalba žmonės, tėra mažas sraigtelis, galintis paskatinti tik trumpalaikius pokyčius, o įsipareigojimai turi geroookai didesnę įtaką.

Įsipareigojimas yra daug stipresnis už motyvaciją, bet mes nesame niekam įsipareigoję, tik valstybei (mokame mokesčius), ir įmonėms, teikiančioms mums paslaugas (be kurių tikrai išgyventume). 

Jeigu nori įsipareigoti, galėtum pabandyti prikalbinti arba pasamdyti Alexą Monaco. Be abejonių, jis greitai pažadintų smegenų neuronus – priverstų juos šokti lambadą. Kita vertus, gali panaudoti smegenų treniruoklį, kurį sukūrėme su verslo partnere. Kalbu apie online mokymų sistemą, esančią adresu www.onbo.lt, kuri 2014 m. gavo Masačustesto technologijos universiteto (JAV) apdovanojimą. O 2015 m. pavasarį kartu su viena drauge išbandėme ją Monako universitete, pristatydami paskaitas studentams. Ši programa taip pat buvo panaudota dirbant su Kalifornijos universiteto studentais. Tačiau ji skirta ne universitetams, o visiems, norintiems tapti laimingais, ir pasiekti svajonių. Dievinu šį revoliucinį projektą. Sudėjau į jį visą save.

Viena iš priežasčių, kodėl ėmiausi „ONBO“ projekto – pabodo stebėti, kaip visuomenė daro viską, kad nustotum tobulėti. 

Alex Monaco