Meilė nėra vienas pažadas „taip, visada“

Pažadai, feisbuko statusai, žiedai, vaikai ir vedybos NĖRA santykius laikantis ryšys.

...Užtat santykius laiko sprendimas.

Antras. Trečias. Kasdien. Mažiukas. Pamažu. Kas akimirką. Minutę. Valandą. Pusryčiaujant. Miegant. Prausiantis. Vaikštant. Žiūrint į nuolaidas prekybos centre. Važiuojant į darbą. Skaitant knygas. Žiūrint naujausią filmą...

Tai net ne koks didelis sprendimas.

Tik mintis: „Aha, gerai, pažiūrėkime, kas nutiks“.

Argi ne taip?

Manau, kad geri santykiai kuriami panašiai kaip tvirti ĮPROČIAI.

Jei ateisi ir sakysi „nuo dabar visą gyvenimą...“, tikėtina, kad po 2 savaičių viską mesi. Bus pernelyg sunku ir jausiesi kaip kalėjime. Jei ateisi ir sakysi „pabandysiu dar“ - tai tęsi ilgiau.

...Nes geriausi santykiai, kaip ir įpročiai, nerandasi per prievartą ir apibrėžimus. Vienkartines metuose dovanas. O per ilgą, ilgą, ilgą, ilgą, ilgą, ilgą, ilgą, ilgą, ilgą, ilgą, ilgą, ilgą gyvenimą kartu.

Dėl to ir sakau, kad santykiai gimsta tik būnant kartu.

Juk pameni, kaip buvo lengva surasti draugų vaikų darželyje ir mokykloje, ar ne? Neveltui - juk su tais žmonėm leidai savo laiką, kartu žaidėte, mėgavotės!

Nuo vasario 14-tos gali kartu su kitu išbandyti ONBO treniruoklį.

Ar tai padarysi? Visgi tik šią savaitę - antram žmogui bilietas praktiškai nemokamas. Tereikia tavo pasiryžimo pabandyti.

Visgi... „Pažiūrėkime, kas nutiks!“

Tai, kad pradėsi kažką naujo, nereiškia, kad dabar turėsi tai tęsti. Žmonės keičiasi - tavo buvę priešai gali tapti draugais, o tu irgi keitiesi, į gerą.

Svarbiausiai tiesiog pabandyti.

Meilė kuriama per daug mažų pasirinkimų. Per buvimą kartu, veiklas, kurias džiugina.

Mylintis,
Danielius

P.S. Taip, tik iki šio trečiadienio 23:49 gali įsigyti 2 ONBO bilietus už 69 eur vietoj 120-ties. Mes su savo artimaisiais taip pat pasiryžome skirti daugiau laiko! Ar prisijungsi šia proga?