Kodėl niekas nenori, kad keistumeisi? (2 dalis)

„Alex Monaco, negi tu nori revoliucijos?“ – paklaus kas nors.

Atsakysiu: nesiruošiu imti į rankas ginklo. Kalbu apie sąmonės revoliuciją! Mano tikslas, kad pamatytum tikrąją realybę.

Atvirai: šią akimirką tu plauki pasroviui... Milžiniškame titanike... Su muzika... Visai greitai tau bus... Jau nebeturi laiko. Tik atrodo, kad jo turi, bet lyg cukraus vata laikas ims ir...

Nepatinka, ką tau pasakiau? Kaip planuoji pasielgti? Supyksi + nuliūsi, ar susitelksi ir pagaliau pakeisi kryptį? Mes kalbame apie tave, skaitytojau, o ne apie Petrą iš Savanorių gatvės. Atsakyk, kodėl aš, Alexas Monaco, tikiu tavimi, nors tu savimi abejoji?

Vis dar lauki, kol kas nors paglostys tave už tai, kad bandydamas pasikeisti nusipirkai Alexo Monaco knygą? MANAI, TO UŽTENKA?

Kada, velniai griebtų, pasielgsi, kaip nori, o ne kaip esi išmokytas?

Nagi? Kur tavo atsakymas? 

Kada pradesi siekti aukščiausios sąmonės?

„Alexai Monaco, nusišneki! Kam žmonėms siekti daugiau, juk už lango nekrinta raketos! Viskas yra gerai!“ – pasakys žmogus, patenkintas tuo, kad iš tiesų niekas nevyksta.

Šiam žmogui noriu pasakyti štai ką: „Jeigu patikėjai, kad žmogus gimęs tik tam, jog išaugintų keletą vaikų ir rūpintųsi tik savo lizdu, žinok, kai kurie gyvūnai prižiūri savo jauniklius rūpestingiau nei žmonės! Todėl pabrėšiu: tavo šeimos gerovė yra mažiausia, ką gali padaryti dėl šio pasaulio!

Jeigu vis dar manai, kad žmogus yra gimęs tik tam, jog įvykdytų filmuose matytas užduotis – pasodintų medį, įsigytų automobilį, namą ir sukurtų šeimą, – gali užversti šią knygą, kam nors ją padovanoti ir toliau mėgautis šiuolaikinio žmogaus malonumais. Pirmyn! Įsipatogink ir „įsiliek“ į internetą, TV arba PC. Bet negi tai viskas, ką sugebi? O kaip benamiai arba sergantys vaikai? Žinau, kad galvodamas apie juos kartais susigraudini, o kai skruostu bėga ašaros, jautiesi geru žmogumi. Bet negi manai, kad nuo tavo ašarų vaikų gyvenimas pagerės? Suprask, iš tavęs naudos nulis, kol tu dėl jų nepakelsi subinės!

Tai ne viskas.

Esu įsitikinęs, kad dauguma skaitančiųjų mano žodžius pagalvojo, jog jiems reikia pasirūpinti sergančiais žmonėmis ir benamiais vaikais. Tikrai ne tai norėjau pasakyti. Matai, žmonės mano, kad padarę gerą darbą grąžins skolą pasauliui ir galės pagaliau atsipūsti – neeeee. Net jeigu įkursi keletą paramos organizacijų, tu vis tiek būsi skolingas vieną...

Ar įdomu, ką noriu pasakyti?

Turiu omeny svarbiausią tavo gyvenimo užduotį. Taip, taip, kalbu apie pačią aukščiausią užduotį.  

Atsakyk: Ar jauti aistrą išsiaiškinti, kas iš tiesų vyksta?

Žinau, kad giliai viduje tu nori kalbėtis apie rimtus, aukštesnio kalibro dalykus. Tačiau kol kas į tai nesutelkei pakankamai dėmesio, juk buvai užimtas pramogomis ir jeigu pasiryžai iš esamo jovalo išlipti šiame, o ne kitame gyvenime – turėtum įsipareigoti pokyčiams, apie kuriuos pradėsiu pasakoti po sekundės, kai perversi lapą!

Alex Monaco

P.S. Šis pasakojimas - tai knygos „Pokyčių alchemija“ dalis. Šią knygą gauna tik išskirtinių ONBO treniruočių dalyviai!