Ką veikti su gyvenimu?

Labas, smalsusis žmogau,

Kaip manai, ką Tu pasakytum žmogui, kuris Tau pradėtų įrodinėti, kad gyvenimas skirtas tik švęsti? Va taip! Tiesiog atsikelti ryte, nusiprausti savo rūškaną ir apsimiegojusį veidą, atlikti ryto ritualus ir eiti į pasaulį. Kiekvieną mielą dieną, Tu linksminiesi, šypsaini, dainuoji, šoki, daliniesi savo džiaugsmu bei žiniomis/patirtimi su kitais ir mėgaujiesi gyvenimu?

Neįmanoma??? O aš manau kitaip, įdomu kodėl? Na tiesiog, pagalvok…

Tarkim Tu buvai labai mažas vaikutis ir tiesiog niuniuodavai daineles, straksėjai per balas ir nekreipei dėmesio į nieką. Šiek tiek paaugai ir tada jau pradėjai atsižvelgti į tai, ką apie Tave sako kiti. O kas jeigu…? Na pavyzdžiui tiesiog, o kas jeigu Tu toliau šokinėtum per balas, dainuotum, šoktum ir Tau būtų DZIN, ką apie Tave pagalvos kiti?

IŠDUOSIU TAU PASLAPTĮ:

“Tu daug daugiau galvoji apie tai, ką kiti galvoja apie Tave, nei kiti iš tiesų galvoja apie tave.”

Supratai? Dabar perskaityk dar kartą tą patį sakinį ir pasakyk man ar sutinki?

Na, juk Tu tas pats vaikas, kaip buvai vaikystėje ar ne? Na pažiūrėk į pasą, juk tas pats? Tai kokio velnio Tu negali ŠVĘSTI GYVENIMO?!!! Žinoma yra darbas, verslas, mokslai ar kita veikla. Taip, Tu jos neišvengsi, bet ar Tu vaikystėje neturėjai darbų, kuriuos Tau įpiršdavo tėvai? Bet juk, kad ir kaip nenorėjai, vis tiek juos darei, o po to bedirbdamas tą kvailą darbą, vistiek kvailiodavai, nes Tu mokėjai džiaugtis ar ne???!

Na, bet juk dabar Tu DIDELIS vaikas. Dabar Tu jau gali rinktis, ką gali dirbti, tai po galais! Kodėl nesirenki tokio darbo, kuris Tau leistų ŠVĘSTI GYVENIMĄ?!

Taigi, jeigu su manimi nesutinki, kad “GYVENIMAS SKIRTAS ŠVĘSTI!!!”, tuomet labai prašau pasakyk man, kodėl NE?

ONBO rekomenduojantis,
Mažvydas Šimkus