Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip galiu sumokėti už mokymus?

Už mokymus galima susimokėti vienu iš tau patogių būdų – tiesioginiu banko pavedimu, PayPal apmokėjimu arba naudojami Paysera, TransferGo ir kitus pinigų perlaidų būdus.

Mokėjimo rekvizitai:

Gavėjas: MB “Tobulėjimo centras”
Sąskaita: LT46 7300 0101 5198 6685
Mokėjimo priežastyje įrašykite: "SAVO EL. PAŠTO ADRESĄ ir ONBOGO"

SVARBU: Atlikus mokėjimą adresu susisiek@onbo.lt atsiųsk mokėjimą patvirtinantį kvitą.

Ar išrašote sąskaitas - faktūras?

Taip. Atsiųsk rekvizitus adresu susisiek@onbo.lt ir išrašysime sąskaitą.

Užsisakiau mokymus. Kas toliau?

Dabar tereiks prisijungti prie programos - mes elektroniniu paštu atsiųsime visą reikalingą informaciją vos tik gavę apmokėjimą. Tetruksi apie 15 sekundžių.

Užsiregistravus onbo(.lt) mokymų puslapyje, kasdien gausi po vieną pamoką. Užbaigus vieną pamoką, nauja bus pasiekiama kitą dieną, 7 valandą ryto.

Susimokėjau, atsiunčiau apmokėjimo kvitą, bet vis dar negaliu prisijungti prie programos. Ką daryti?

Giliai įkvėpk, išsivirk puoduką arbatos, patogiai įsitaisyk prie kompiuterio ir paspausk “refresh” (“atnaujinti”) savo pašto dėžutėje - gal tavęs tiesiog nespėjo pasiekti mūsų siųstas laiškas? Jeigu po 10-ties minučių nerandi prisijungimo informacijos, nepamiršk, kad yra “SPAM” (arba “reklamos”) aplankas - galbūt tavo instrukcijos pasiklydo tenai?

Jeigu vis dar nerandi instrukcijų ar kyla kitų problemų bandant prisijungti - rašyk į susisiek@onbo.lt ir atsakysime!

Faktas: Mes padarysime viską, kad prisijungtum prie mokymų. O jei pas mus dings elektra ir negalėsime tavęs užregistruoti, mes dviese (Alex ir Danielius) atvažiuosime pas tave ir patys pravesime pirmą pamoką.

O jeigu mokymai nepatiks - ar grąžinsite pinigus?

Taip! Jeigu per pirmas 7 mokymų dienas pajusi, kad nebenori tęsti mokymų, grąžinsime viską iki cento, į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas apmokėjimas. Be klausimų. Taigi nėra rizikos - arba pakeisi savo gyvenimą ir pradėsi naują jo etapą... Arba nieko neprarasi. Tai mūsų garbės reikalas.

Norėdamas atgauti pinigus, taip pat parašyk mums į susisiek@onbo.lt.

Turiu išvykti, atlikti svarbų užsakymą klientui arba atšvęsti žmonos gimtadienį ir negalėsiu prisijungti bei atlikti užduočių. Ar galėsiu po kelių dienų tęsti kur baigiau?

Taip. Onbo nėra estafetė, kurią reikėtų baigti kuo greičiau. Gali prisijungti kad ir vieną kartą per savaitę, jeigu kitomis dienomis neturi laiko paskirti pamokoms, įsigilinti bei įsisavinti medžiagą ir nenori atlikti pratimų prabėgomis.

Taigi nebūtina stačia galva pulti į pamokas vos tik susimokėjus - gali jungtis ir pradėti savo kelionę laimingesnio gyvenimo link tada, kada tau bus patogu. Bet mes nuoširdžiai patariame neatidėlioti ir užduotis atlikti kasdien iš eilės - tik taip gausi didžiausią mokymų naudą.

Ar galiu praleisti man neįdomią temą arba sunkesnę atlikti pakartotinai?

Ne. Nes visos temos yra svarbios! Juk kai mokeisi spręsti matematikos lygtis negalėjai pasirinkti, kuri potemė įdomi, o kuri - ne, nes jei neišmoksi pačių pagrindų - jokios lygties neišspręsi. Tačiau jei prieš judant toliau norėsi pasikartoti jau praeitą medžiagą - mes ne tik tam netrukdysime, bet ir paskatinsime!

Kodėl negaliu atlikti kelių pamokų per vieną dieną?

Tai ne varžybos, kur svarbu kuo greičiau atlikti visas užduotis ir pabaigti kuo geresniu rezultatu. Svarbu būti atviru su pačiu savimi, įsigilinti į medžiagą ir nuoširdžiai atlikti užduotis. Ar esi tikras, kad nekiltų pagunda kuo greičiau suspaudyti atsakymus tam, kad galėtum pažiūrėti, kas laukia toliau, kitose pamokose? Juk tu treniruojiesi dėl savęs, ne dėl kitų!

Kaip kuriamos pamokos?

Onbo mokymai sukurti pagal kovotojų sistemą, kurią naudoja treneriai, ugdydami aukščiausio lygio sportininkus. Taigi tavęs laukia ne šiaip pamokėlės, o gan sudėtingos užduotys, kurios privers tavo smegenis šokti lambadą.

Mes bendradarbiaujame su universitetais, psichologais, smegenų veikimo specialistais, sėkmingais verslininkais ir aukštumų pasiekusiais sportininkais. Negana to, nuolat atnaujiname pamokas, taip siekdami suteikti didžiausią įmanomą naudą mokymų dalyviams.

Kaip skaičiuojamas dienos įvertinimas?

Labai geras klausimas, vertas ilgo ir išsamaus atsakymo. Būtent todėl šiuo metu ruošiame bukletą “Pokyčių alchemija”, kuriame rasite išsamų atsakymą su visais paaiškinimais - truputį kantrybės ir greitai sulauksite!

Ar kas nors skaito mūsų atsakymus į misijų užduotis?

Misijų laiškus stropiai skaito Alex ir Danielius. Mes atidžiai sekam jūsų progresą, perskaitome kiekvieną laišką ir atsakome į iškilusius klausimus!

Ar mokymai padeda?

Norėtume atsakyti vienareikšmiškai TAIP, tačiau suprantame, kad skirtingi žmonės laimingą gyvenimą gali suprasti kiek kitaip. Jeigu taip nutiko, kad tavo laimės suvokimas kardinaliai skiriasi nuo mūsiškio - gali būti, kad šie mokymai bus ne tau. Būtent todėl mes paliekame 7 dienų erdvę susigrąžinti pinigus už mokymus.

O jei abejoji, ar šie mokymai tau, galbūt čia rasi informacijos, kuri padės apsispręsti: Priimk iššūkį!

Ar įmanoma užsisakyti privačias pamokas iš Alex, Ingos ar Danieliaus?

Taip. Norint užsisakyti individualias pamokas, asmeniškai susisiek su treneriu, kurio pamokų nori ir galėsite aptarti kokių pamokų tikiesi, pamokų kainą ir kitas detales. Su treneriais susisiekti gali danielius@onbo.lt ir alex@monaco.lt.

Man taip patiko ši sistema, norėčiau parekomenduoti draugams!

Gali tapti mūsu platintoju. Jei tikrai nori tuo užsiimti, mes tau padėsime ir atsidėkosime, susisiek: susisiek@onbo.lt.

Radau klaidą sistemoje - ar galite ją pataisyti?

Mes nuolat dirbame, kad mūsų mokiniai gautu geriausias pamokas. Jei pastebėjai klaidų ar turi idėjų kaip pagerinti mokymus – labai lauksim laiškų su tavo idėjomis adresu susisiek@onbo.lt.