Atsiliepimai apie ONBO.lt

  1. Apie asmeninį tobulėjimą, 30 dienų ONBO iššūkį ir artėjantį 30-tą gimtadienį
  2. Draugystės su ONBO istorija: 1 dalis, 2 dalis, 3 dalis, 4 dalis (paskutinė)
  3. ONBO – tai dar vienas naujas būdas tobulėti
  4. Valtininkas: kaip aš bandžiau motyvacinę programą ONBO ir ar bandyti tau?

Ir trumpesni atsiliepimai:

Norėčiau padėkoti už puikius mokymus ir pasidalinti nedidele sėkmės istorija - savo išsikeltą pirmo susitikimo pagrindinį mėnesio tikslą pasiekiau per kelias dienas - atsikračiau daug metų kamavusio šlykštaus jausmo viduje, radau ir priežastis ir priemones tam įveikti. Tapau laimingesniu žmoumi, nors prisipažinsiu seni įpročiai tempia atgal ir kartais įsijungia senas mąstymas. TAČIAU :) Praeitą savaitę sutikau seną pažystamą autobusų stotyje - ji su manim pasisveikino ir nusišypsojo, nes aš jai šypsojausi, ko ji nežino, kad šypsojausi jai, kaip šypsausi visiems, net nebuvau pažinęs jos tada. Autobuse išsišnekėjom ir išgirdau ko gyvenime nesu girdėjęs - kad aš tos pozytyvus ir fainas, kad JI nuo manęs pasikrauna ir nori būti ir susitikt su manim dažniau, nes aš kuriu jai gerą savijautą. Noriu tik pabėžti, jog aš nieko nesistengiau....Tiesiog buvau savim, nesiekiau jos užkurti ar kažkaip paveikti, tiesiog bendravau laisvai, buvau savimi. Ačiū už parodytą kelią tapti kitu savimi, tokiu, kuriam pačiam gera būti savim ir kiti gali pasikrauti šalia. Mintyse save vadinu Linas Monako, jei nepiieštaraujat, nes tai man asocijuojasi su visom teigiamom permainom ir gyvenimo stilium, kurį išmokau iš jūsų. Dar kartą ačiū, viliuosi ,,apturėti" gyvą susitikimą su jumis vieną dieną. Iki!

Linas D.

Šių mokymosi metu, privertėt užsukti į savo minčių užkambarius. Primenėt dalykus, kuriuos seniai žinojau, bet buvau apleidusi ar numetusi į šoną.. Leidot suprastis savo esminę klaidą - siekiau informacijos, daug informacijos tikėdamasi, kad išgirdus kažką itin motyvuojančio pradėsiu veikti. Beeeeeet. Kiti žmonės nepasakys, ką konkrečiai Tu turi padaryti ir yra naivu to laukti.. Ir galiu pasakyti, kad ilgą laiką buvau visiška naivuolė.. Tačiau sugrąžinot mane į realybę! Dabar drąsiai galiu pasakyti visiems, jogtik žinojimo kaip treniruotisar kokius pratimus geriausiai atlikti vardan gražaus pilvuko preso,neužtenka! Tas pats su savo gyvenimu, jei nori jo gražaus ir laimingo turi pradėti veikti čia ir dabar. Mano patarimas, kuris padėjo man: atsisėsti ir susipažinti su savimi - išsiaiškinti kas Tu esi, kokios Tavo vertybės, kokie Tavo tikslai, norai ir, pasikartoriu, kuo greičiau pradėti veikti! Mokymai padėjo sugrįžti į save, susipažinti ir susidraugauti su savimi iš naujo. Privertėt atsipeikėt, kad turiu imtis veiksmų jau šiandien ir nepamiršti savo tikslų bei norų nepaisant gyvenimiškos rutinos. O pats svarbiausias dalykas, kurį davėt šių mokymosi metu - priminėt kaip svarbu su savim dirbti, svarbu ne tik siekti naujų žinių, bet ir taikyti turimas žinias PRAKTIKOJE - tik tada pasirodo tikrieji rezultatai.

Andželika K.

Aš supratau! Su Onbo gali pasiekti viską! Aš to* IEŠKOJAU VISĄ SAVO GYVENIMĄ! Tai kažkas TOBULO, ypatingo ir nuostabaus! Aš suvokiau, kad su Onbo nuorodomis, patarimai, aš savo darbu galiu pasiekti viską, ko noriu. Tai tobula! Aš esu dideliausiai sužavėta, nustebusi, pakylėta ir laiminga! Ačiū Jums už Jūsų Didžiulį darbą ir pastangas Būti!

* kaip išmokti susiplanuoti gyvenimą, darbus, veiklas, kad pasiekčiau absoliučias laimės aukštumas ir fejerverkus savo gyvenime, t.y. efektyviai ir efektingai viską dirbti! Tiesioj wow!

Ruta R.

Visą tai pavartojus, nebeišeina nutraukti. Čia stipresni narkotikai nei kokainas ar ekstazė kartu sudėjus. Čia kaip palaimos tortas, aplietas tikrumu - jeigu pradėjai valgyti, paskęsi ekstazėje ir.. Būtent tokie yra Onbo.lt mokymai. Kaskart atsikandus, tu apsinuodiji ir tampi kur kas stipresnis nei buvai vakar. Būtent šitie mokymai man padėjo suprasti daug dalykų. Jų dėka, aš pradėjau nebesuvaldomai keistis į gerą pusę. Stipriai rekomenduoju visiems, net ir tiems, kurie netiki. Pats netikėjau, tačiau..

Airidas Preikša

Prisipažinsiu.. Skepiškai žiūrėjau į Alex Monaco ir į Onbo. Maniau tai eiliniai seminarai kurie traukia eurus iš žmonių. Na vėliau nuomonė keitėsi... Galvojau sudalyvauti gyvame susitikime su Alex bet.... Onbo.. na tai kažkas ko negaliu paaiškinti... Mokymai padeda man tikrai... Piniginiai tikslai... juda į priekį. Asmeniniai... nuotaika kasdien gera, na bent jau ryte. Idėjos lenda į galvą (šiaip aš save matau kaip įdėjų generatorių). Žodžiu gyvenimas įgauną kryptingą trajektoriją. Skundžiausi, gailėjausi savęs, nervinausi, kad pabaigęs darbu neturiu ką veikti o tipo norėdavau. Na, o dabar aš užimtas nuo ryto iki vėlaus vakaro. Štai kaip jaunas žmogus turi gyventi. Santykiai šeimoje - vis geresni ir geresni. Džiaugiuosi rytu, vakaru, oru, laisvalaikiu, kartais darbu ir žinau, kad tuoj ateis vaisių raškymo metas. Onbo tai stiprus spyris į užpakalį užmigusiems. Ačiū Jums!

Andrius

Esu dalyvavusi ne vienuose mokymuose, kur buvo kalbama apie motyvaciją, į kokiu klausimus reik sau atsakyti, kaip pasidaryti tikslu planą ir t.t. Sąžiningai, bent man taip atrodo, aš tą net kelis kartu dariau, bet man ta motyvacijos sistema neveikė ir niekaip nesupratau kodėl, kame yra esmė?

Keletą metų (o tai yra apie 8 metai.. nemažai :) ) turėjau vieną svajonę, bet niekaip negalėjau jos išpildyti, vis atidėliodavau ar rasdavau kokių pasiteisinimų ją nukelti ir vieną dieną susikaupiau, ėjau link tikslo ir ją išpildžiau, nors nebuvau pradėjusi eiti saviugdos ir asmeninio tobulėjimo keliu, todėl nelabai ir turėjau žinių kaip siekti svajonių, bet aš tai padariau. O kaip pradėjau užsiimti saviugda niekaip nesupratau, kodėl man tada pavyko, o dabar, kai turiu žinių, nepavyksta? Ir tą atsakymą aš gavau iš Onbo mokymų, tada aš įsipareigojau ir tai buvo tas variklis, kuris mane vežė link tikslo. Net neturėdama žinių pasąmoningai tai padariau. Todėl iš visos širdies noriu padėkoti visai Onbo komandai už iššūkį, nors jis dar nesibaigė :) , kurio dėka aš sužinojau, koks variklis mane tada vedė pirmyn link tikslo. Ir apskritai, Onbo iššūkis yra nerealiai geeeeerrrrrraaaaaaaaaaaas!!!!!!!! Su geriausiais linkėjimais!

Regina P.

Šiandien paskutinė mano mokymu diena. Anksčiau atėjau į darbą ir pradėjau paskutinį susitikimą. Negaliu patikėti, bet apsiverkiau....)))) o aš verkiu labai retai... taip, todėl kad artėja išsiskyrimas su geriausiu šios vasaros draugu)))). Šią vasarą buvo pačios šalčiausios, šlapiausios ir tuo pačiu turiningiausios mano atostogos... Onbo, jūs esate nuostabi komanda, gražus jaunimas ir aš noriu nuo jūsų neatsilikti)))) Manęs laukia dar vienos skyrybos.... su mano ilgamečiu draugu tinginiu)))) Linkiu jums sėkmingų projektų ateityje, kurie suburtų ir mus... Valio!

Vilija A.

Man patinka mokymų paprastumas, vaizdingi pavydžiai, jaučiamas asmeninis ryšys su mokymų kūrėjais, padėjot labiau gilintis į save, stengiuosi vis labiau nusispjaut į nereikšmingus dalykus, laisviau reiškiu savo nuomonę. :)

Tautvydas G.

Ką tik ant žolės padariau salto. Kad būtumėt matę!... :D Norėčiau jums padėkoti, už jūsų sukurtus OnBo moykmus. Jaučiu, kaip jie keičia gyvenimą. Labai daug įspūdžių apie OnBo.... Tema svetainės rami, įkvepianti - žinių vandenyno mėlyna. Susitikimai. Vis kintantys! Žinios, žodžiai, perteikiami bendro lietuviško mąstymo požiūriu, tai realistiška paverčia. Galima pasikeist, tiki, žinai... Informacijos krūvis - kaip aukso viduriukas. Visada norėjau išgirsti, tai ką pasakote. Ačiū!

Aismantas M.

Noriu padėkoti visiems onbo mokytojams,jūs mane paskatinot mastyti,veikti,suteikėte nauju žiniu,prapletėt mastyma.Patikti man patiko visi onbo susitikimai, bet labiausiai įsiminiau 9 susitikima.Šio susitikimo tema buvo dekoracijos,kurios pakeitė mano mastyma.Dažniausiai aš jausdavausi gerai bei laiminga,kai sedėdavau kokioj nors gražioj kavinei pvz:,,Michelle''.Ta aplinka atrodo man padėdavo tapti laimingesne,suteikdavo man džiaugsmo.Tad dabar po truputį,mažais žingsneliais jaučiu,kad būnu laiminga,bet kokioje aplinkoje.6 susitikimas man padėjo susidėlioti savo mintis,gyvenimo tikslus.Vis pasižiūriu ka pasirašiau ir kiekviena diena siekiu to.Tad dar karta ačiū onbo mokytojams,kad padedat man keistis,tobulėti.

Deimante

30 dienu Onbo issukis priverte apgalvoti kas ne taip mano gyvenime ir manau tai pades man cia ir dabar ir igytos pamokos pades tvirtai zengti gyvenimo keliu. tos dienos nepraejo veltui! ACIU JUMS :)

Jurgita B.

Jėėė! Iššūkis įveiktas! Ačiū Jums už viską, buvo super! Kiekvienas rytas įgavo prasmę, pabusdavau ir imdavau tel su mintimi, kas toliau! Kaip tyčia šiandien išeiginė nuo darbo, tad pasimėgausiu diena kaip reikia! Gražaus ir pilno naujų įdėjų RUDENS :-)))) Su geriausiais linkėjimais!

Gintė P.

Pries pradedamas Onbo projekta tikejausi, kad padesit pradeti mastyti ir keistis. Nezinau, ko konkreciai tikejausi, ar nemaloniu klausimu, ar tiesos i akis, ar dar ko. Tikejausi, kad tai pades man pradeti keistis, bet konkreciai neisivaizdavau kaip. Kai pradejau projekta, is pradziu galvojau, kad sitie testai bus tik pradzioje, tada galbut prasides kazkas kitko (nezinau, gal tikejausi fejerverku ir kalediniu lempuciu), bet eigoje supratau, kodel tai buvo klausimai ir kad tai padeda klausti saves ir pradeti mastyti. Aciu Onbo!

Vidmantas B.

Iš onbo.lt tikėjausi tai, ka ir gavau. Žinau, kad nėra slaptos formulės, reikia pačiam dirbti sunkiai. Būtent onbo.lt suteikia tos informacijos ir peno dirbti smegenims! Jau jaučiu pokyčius savo gyvenime ir tikiu, kad jie išliks. Nekantriai laukiu paskutinių pamokų!

Rokas K.

Aciu Jums uz siek tiek kitokius, nei tikejausi mokymus. Siandienos tema skirta atvirumui, tad atvirai. Is mokymu tikejausi, kad jie bus primityvesni, pavirsutiniskesni. Taciau buvo keletas testu ir straipsniu, kurie maloniai nustebino (apie potenciala berods). Galvojau, ka as cia tokia kruta ir visko prisiskaiciusi berasiu. Isties gera buvo eiti keliu kartu su jumis. Ir ta nuotaika rytine, kuomet prabegusi krosiuka pasidarai kavos ir prisedi apmastyti mokymu temos, kol vaikas dar miega. Testai kai kur gal ir kiek paprasti, bet tas paprastumas ir uzveza. Svarbiausia, kad veikia keiciant vidines baimes nuostatas ir padrasina. Buti savimi. Netobula:) Vis galvojau, vajee kox tas gyvenimas, man 43, maza dukra - 4, isiskyrusi, kas cia i mane ir beziures. Taciau....Krosiukas nuo pavasario sutvarkje svori, kirpejas plaukus o as pati (taip pat ir su jusu pagalba) savo mintis. Nebijoti saves, savo jausmu, savo minciu, ideju ir laisvai kvepuoti gyvenima. Aciu Alex, aciu ir visai komandai. Uz siluma. Net gaila su jumis bus skirtis....

Aurelija C.

Noriu padėkoti, kad kiekviena mano atlikta pamoka, duoda labai stiprų spyrį į užpakalį. Tai ne tik žodžiai, bet ir veiksmai. Aš PRADEDU GYVENTI, siekti tikslų ir suprasti, kad už viską atsakinga AŠ !!! :)

Egle K.

Išties norisi nuoširdžiai tarti ačiū Jums už pasiaukojimą, už įdėtą svarų indėlį tam, kad mes visi pagaliau "spirtume" sau (nepabijokime to žodžio) šiknon. Prieš mokymus ir jiems prasidėjus išties buvau gilioje duobėje, buvo apėmusi depresija ir tai jaučiu buvo pats niūriausias mano gyvenimo mėnesis per kokius 5 metus. Visgi, šiuo metu viduje vėl suradau laimę, sėkmę, norą gyventi ir netgi laisvę. Aš pagaliau vėl atradau ką reiškia įkvėpti oro pilnus plaučius. Prisiminiau ką reiškia svajoti, skaityti knygas, o tiek laiko tą buvau pamiršęs.. Atradau senai pamirštus giminaičius.. (gėda šiek tiek buvo, bet prisiverčiau aplankyt juos, pabūt su jais, išklausyt istorijas, pasiguodimus..), atsiprašiau draugų, netgi pasistengiau susitaikyt su buvusia mergina - ne grįšt į santykius, bet tiesiog - pasiklaust kaip jai sekas, pasiūlyt pagalbos ranką esant sunkumams. Galų gale mes tiek visko patyrėme kartu, o aš per durną galvą - ėmiau ir sugadinau. Taigi, tyliai sau pripažinau, kad ne kažkas kitas, o aš pats esu sau didžiausias priešas. Pripažinus tą - palengvėjo. Ėmiau kardinaliai keistis - nugalėti baimes, daryti tai, kas man visada patiko, bet nedrįsau.. Tiesa, vis dar kliūnu ir bijau pradėti savo kitas verslo idėjas.. Bet - pasižadu ir Jums, kad tikrai pradėsiu. Ir ne kažkada, o jau šiandien paišysiu ir ieškosiu informacijos, dirbsiu prie to. Laikas būt savo likimo kalviu. Esama gražių žodžių:

Kaip gera vaikščiot pergalių sode,

Kurį šį vakarą sėkmė mums atrakino,

Dūzgia atsiminimų bitės galvoje,

Vis dar tebegurkšnoju išsakytų žodžių vyną.

Kurie išties puikiai atspindi Jūsų mokymus ir jų rezultatą. Mes patys galime sukurti ir įžengti į šį sodą, tačiau tam mums buvo reikalinga Jūsų pagalba. Taigi linkiu Jums, savo bendramoksliams, o taip pat ir žinoma Sau - maloniai apgirsti nuo minėtų žodžių, žavėtis bitėmis bei begaliniu sodu. Nuoširdus Ačiū Jums.

Linas K.

Jūs esate mano šios vasaros atostogų dovana...))) Džiaugiuosi dalyvaudama mokymuose, turėdama galimybę bendrauti su jumis... Man patinka jūsų užknisimas )))) jūsų pamokas komentuoju draugams ir savo vaikams. Man 49 m., spręsdama tęstus aš džiaugiuosi, kad man nereikia mokytis džiaugtis gyvenimu kiekvieną dieną, Mano problema ta, kad aš daugiau kaifuoju gyvenimo džiaugsmu, nei operatyviai sprendžiu problemas....))) Čia, onbo, man patinka VISKAS )))) Aš džiaugiuosi su jumis išmokusi traiškyti problemas, duoti jos į snukį.... cha...cha...cha

Vilija A.

Onbo Mokytojai neleidžia atsipalaiduoti! Dažnai, tiesiog dienos eigoje, prisimenu kokias pastabas/pamokas, kurias perskaičiau per Onbo mokymus. Esate iš tú, kurie Tave stebi, tarytum, asmeniškai. Ir kas įdomiausia, kad kuo toliau tuo daugiau viská darai dėl savęs, ne dėl Jūsú,Mokytojú, o dėl savęs pačios ir Jūs kaip asmeninis treneris, po 10 pritupimú sakote: "na, dar du ir bus gana; dar truputį, stipriau" Kai kelias dienas nebuvau apsilankiusi Onbo, gavau Jūsú pastabá, kad ilgai nesilankiau, o dar vėliau, atėjo laiškas su nuotrauka Jūsú buvusios mokinės!!! Su Jumis neįmanoma nieko nedaryti, tiesiog jauti, kad turi stotis ir eiti! Ačiū, kad esate!

Simona A.

Onbo mokymai yra kitokie, jie tiesmukiški, spyriantys į minkštą vietą. Protas, kuris yra įpratę prie kitokios informacijos, iš pat pradžių labai smarkiai priešinosi, vis kuždėjo - nieko tau neišeis, tu į gyveniną per rimtai žiūri, o čia tau sako- ,,spjauk ant visko'' ir žiūrėk savo tikslų, svajonių. Kažkas atsitiko po 18 susitikimo, iš naujo pradėjau daryti visų susitikimų užduotis, viduje jau nebebuvo maišto, atsipalaidavau ir man pradėjo patikti, net atsirado noras padėkoti jūsų komandai....ačiū, kad laužote nusistovėjusias nuostatas, norite, kad žmonės prabustų ir pradėtų plačiau žiūrėti į visas gyvenimo siunčiamas situacijas.

Daina T.

Optimizmo pliupsnis, kuri visad gaunu ateidama cia.fantastiski issireiskimai kurie labiau iskrutino, pabudino mane.Aciu jums uz tai.

Jurgita A.

Onbo yra kažkas nerealaus, per vieną mėnesį išsiaiškinau daugybė dalykų: kas man svarbiausia, ko aš siekiu, koks turi būti Žmogus, kaip nepramiegoti svarbiausio ir t.t.. Davėte daaaug ačiū už mokymus. Dar prieš kelias dienas maniau jog mokymai yra magiški, bet dabar supratau jog tai tiesiog didžiulis darbas įdėtas į šią programą, ir viskas ką privertėte daryti tai dirbti su savo galva, treniruoti smegenis buvo tikrai verta. Daug visko įvyko per šį mėnesį kartais mokymai ir jų misijos sutapdavo su mano dienos iššūkiais, jausmas geras kai žinau kaip reikia elgtis situacijose kuriuose anksčiau panikuodavau ir stresuodavau dabar tai pasikeitė į ramybė, užtikrintumą/pasitikėjimą. Manau kiekvienas nuoširdžiai atlikęs mokymus tapo laimingesnis žmogus. Puikus padirbėjote.

Justas Ž.

Onbo mokymuose labiausiai patinka tai, kad įsijungęs užduotis-testus aš visada jaučiu, kaip man spardomas užpakalis, kaip aš sveikai sunepatoginamas ir stumiamas į priekį. Sveika užpakalio spardykla :)

Donatas U.

Ačiū, už galimybę stebėti save iš šalies, vertinti ir mokytis valdyti mintis. Sunkiai sekasi, prisipažinsiu, bet tikiu, kad galiu :)

Elena S.

OnBo man labiausiai patinkanti dalis - tai, jog sis 30 dienu trunkantis mokymas suprojektuotas taip, kad tik labai norint, pradzioj, net ir nezinant tikslios krypties i kokybiska ir laiminga gyvenima, vistiek ji surasi. Reikia tik labai, laaaaaaabai gerai pasistengti. Megstu, kai nevyniojama i vata.

Aurelijus Č.

Man labiausiai patinka, kad tiesiog priverčiat susimąstyti, "įjungiate" protą. Iš pradžių tuos testus sprendžiau atsainiai ir abejojau, kad jie gali būti naudingi, tikėjaus jų tik pirmuosiuose susitikimuose. Tačiau nuolat sprendžiu juos vis iš naujo ir vėl iš naujo, ir vėl, ir vėl.. Ir pastebėjau, kad tai jie tikrai veiksmingi, skatina daugiau dirbti su savo galva ;)

Gytis P.

Labiausiai Onbo mokymuose patinka tai, kad kiekviena pamoka yra kaip spyris į užpakalį, kuri tikrai priverčia pasukti smegenis ir judėti pirmyn. Taip pat, labai patinka tai, kad nors Onbo yra internetiniai mokymai, tačiau nesijauti vienas, nes kartu su kitais Onbo dalyviais įsipareigoji atlikti tam tikrus darbus komentaruose bei rašai elektroninius laiškus žmonėms, kurie juos perskaitys.

Emilija B.

Kas labiausiai patinka? Patinka tai, kad susimąstai ir apgalvoji atsakymus į klausimus kas visdėlto yra sėkmė, laimė, kas yra svarbu, kad reikia dirbti su savimi, jei kažko nori pasiekti, kad rašydamas atsakymus labiau save įpareigoji nei vien tik perskaitęs. Be abejo rezultatai priklauso tik nuo paties žmogaus, nėra jokių stebuklingų mokymų ir seminarų, kurie pakeistų žmogaus gyvenimą, jei jis pats to nepanorės.

Kristina M.

Ačiū Jums!!! Mano rytiniu ritualu tapo rytiniai susitikimai su Jumis :) Smagu atsibusti ir galvoti, o kas toliau? Kokia šiandieninė misija? Ką šiandien naujo pasiūlysit? Be galo smagu atsikelti su geromis mintimis ir pradėti savo darbo dieną mintyse kartojant perskaitytą frazę arba galvojant apie tai. Dar kartelį AČIŪŪŪŪ!!! Labai dėkinga Onbiečiams!

Kristina

Sveiki Onbo draugai, aš labai dėingas jums už šiuos mokymus, jie tikrai pakeitė mano požiūrį į save ir aplinką kurioje esu.

Deividas V.

Onbo mokymuose patinka viskas ir labiausiai, tai, kad viskas yra išdėstoma paprastai ir aiškiai be jokių viniojimų į vatą. Esu labai dėkinga už Jūsų pastangas, didelį darbą ir svarbiausia tikėjimą žmogumi. Didelis Ačiū!!

Erika J.

Taip, jau AŠtuoniolikasusitikimų MES KARTU:) Ir galiu pasakyti, jog Jūs nuostabūs! Esu labai dėkinga už šiuos mokymus! Man onbo mokymai - beveik tobuli - norėtųsi tik daugiau muzikos:), bei galėtų būti raginimas po kiekvienos pamokos fiziškai suaktyvėti, pvz.: padaryti 10 pritupimų:) Bet, visa proto programa patinka, jog:

1.Kiekvienos pamokos metu yra išskiriama tema, apie kurią mąstau klausimų pagalba (klausimai išties nuoširdžiai įsako pagalvoti , o atsakymų variantai manau atitinka žmonių tipus (cholerikai, sangvinikai, flegmatikai ir melancholokai), bent jau taip panašu- bet kuriuo atveju atsakymų variantai, kai kada labai panašūs man atrodo, bent jau keleta. Tiek klausimai , tiek atsakymai- užvedantys;)))

2.Pamokos pateikimas- labai žaismingas ir linksmas. Video filmukai visada gerai nuteikia arba duoda įsisamoninti apie ką kalbama:) Super! Šmaikštu ir reikalinga.

3.Pamokos įvertinimas- laaabai geras dalykas- juk taip buvau mokoma ir to reikia man. Duoda suvokti, įsisąmoninti, kur esu, ir kiek dar reikia nueiti, kad tapčiau išties savo svajonių glėby:DDD Arba, kad savo svajones galėčiau apkabinti aš:) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4.Labai įkvepia tos sentencijos, pvz.:" Negi tau reikia pasenti, kad suprastum, jog veikti reikia dabar? " !!!!!!!! - Žadina užsidepresavusius neuronus:DD VEIKTI!!!!!! OPA , OPA !!!!!:)

5.Misijos- labai šaunus dalykas- na , tiesiog man viskas čia taip tobula, kad norėtųsi, kad ir mano gyvenimas būtų toks tobulas:DDDD. Atlikus misija- padedu sau įgyvendinti svajones.

6.Apskritai Jūsų komanda- programos kūrėjai - superiniai šaunuoliai, nes kalbėti apie svajones šiais laikais iš ties svarbu, kai protas būna užkimštas visokia in...formacija. o galvojant apie savo sėkmę- reikia galvoti apie savo tikslus, tad apie savęs formavimą, tad ir informaciją reikia rinktis pagal SAVO TIKSLUS.

7. Tikiu , kad ši programa keičia pasaulį į gerą !!! Nes tobulina mane!!!!! :)

8. Dar kartą apie vaizdines pateiktis- jos fantastiškai reikšmingos. Tai, kad pasidalijate patirtimia pvz.:kaip atsipalaiduoti,, kaip išsijudinti iš sąstingio taško, kaip jūs tai darote- yra svarbu, nes iš vienos pusės padeda išsijudinti, o iš kitos pusės užtvirtina, jog , taip kaip aš atsipalaiduoju, daro ir kiti:D Yra visiems žmonėms bendrų dalykų. Padedate patikėti savimi.

9.Nuolatinis gyvas (na beveik, nes komentatoriai ne tokie aktyvūs, kaip fb ) bendravimas su kitaip onbo dalyviais.

10.Aaaaaačiūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū, kad yra toks kūrinys (jau nebe dalykas:D), kaip kompiuteris ir internetas, nes jų dėka, esu su jumis:) ir mėgaujuosi jūsų pasiekimais, ir savo siekimais:)

11.Visa kita ko nepaminėjau - taip pat gerai. Visada palieku vietos tobulėjimui,tad neduodu geriausių įvertinimų, nes juk reikia judėti pirmyn, neužmigti ant laurų, bet ir pasimėgauti šlove:) "Mėgautis gyvenimu, neužmirštant dviejų lašų šaukšte;)"

12.Ir pabaigai , prisiminiau- kad tas "užsirašymas ant sienos" (ant lapo ir pasikabinus ant sienos - Man yra atRadimas. Dar labiau suvokiau- kaip svarbu MATYTI, TAI , KO NORI, MATYTI PRIEŠ AKIS, TAI, KAS VEŽA, MATYTI, TAI, ką myli, MATYTI, KO TROKŠTI, MATYTI KO SIEKI, MATYTI IR JAU BŪTI , TEN KUR NORI:) Išgyventi. tai ..... ir !!!!!!!!!! SIEKTI savo laimės. Šlifuoti savo vidinį ir išorinį deimantą iki tobulybės (Monako, čia žinok , mano žodžiai, nesiskolinau jų iš tavęs:).

13.Beje, ačiū, kad davėt galimybę pamatyti ir prisiliesti prie veržlių , disciplinuotų, dvasingų, aistringų, muzikalių, kuriančių, siekinačių, gražių, sportiškų žmonių minčių bei pasiekimų.

Ir asmeniškai:Inga- tu šaunuolė, esi tikra kovotoja! ir pavyzdys moterims,kaip siekti ir pasiekti. Ir moterys turi savy jėgos!!! :) jog galima ne vien prie puodų sėdėti (o ir su puodais pasiekti sėkmę (mano vizija).Danieliau- tu tikrai b*** dėjęs:D,o tu, Alex Monako - tikrai puikiai rašai, norėčiau pamatyti ir daugiau tavo pasiekimų. Tu, savo mintimis, tikrai įkvepi veikti! (Tikiuosi išlysi į dienos šviesą ir tokį nuostabų žmogų bus galima pamatyti gyvai).

Ačiū!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tikiuosi, dar teks galimybė gyvenime susitikti. Tikiuosi iki to laiko būsiu ir aš tobula:DDDD ir pasiekusi savo tikslų:) Ir galėsiu savo tikslų vaisiais pavaišinti ir jus !!!!!

p.s.Tikiuosi, kad pavyks išvystyti viska iki tokio mąsto, kad ši programa būtų pasiekiama daugiau žmonių. pvz.: mokyklose, ir abiturientams.

Šilčiausi linkėjimai, VARYTI TOLIAU:D

Rūta V.

Noriu padėkoti už tai, kad atsirado šie mokymai. AČIŪ! O jų reikėjo! Seniai! Pačiai sunku sau spardyti užpakalį, reikia šiek tiek ir kitų pagalbos :) Ypač patinka testai, kurie priverčia būti sąžininga su savimi. Juk koks tikslas sau meluoti, jeigu nori kaip tik sau padėti? Todėl tie testai yra didelis postūmis judėti į priekį. Rezultatai parodo, kokia esu ir kur dar reikia tobulėti. O misijos tai ir padeda daryti. Tad smagu, kad jūs tai sugalvojote ir realizavote šį sumanyną. Taip ir toliau ;)

Justė J.

Dėkoju jums už tai, kad stengiatės dėl tokių beviltiškų mokinių ateities(čia aš apie save). Onbo mokymai yra tikrai puikus dalykas, kuris verčia pagaliau atmerkti akis ir apsižvalgius aplink pagaliau pradėti veikti!! P.S. Jūs tikrai nesat tie mokytojai, kurie užknisa.

Indrė M.

Ačiū Onbo.lt komandai už stipriai spiriančius į sėdimąją vietą mokymus. Onbo pamokos ne tik priverčia mąstyti ir galvoti apie asmeninio gyvenimo kokybę, bet ir imtis veiksmų siekiant iš gyvenimo Išspausti Maksimumą. Tiesiog fantastiška, nuostabi ir įkvėpianti galvoje esančių neuronų judinimo ir ėjimo link nušvytimo kombinacija!!!

Donatas A.

Onbo man patinka jūsų griežtumas, testai, kur stengiuosi atsakyti sąžiningai ir labiau pažinti save. Įkvėpiantys ir informatyvūs filmukai. Misijos, kurios kartais būna sunkokos ir tuo priverčia išlipti iš komforto zonos.

Anna A.

Labiausiai man onbo mokymuose patinka tai, kad parengtos uzduotys, galbut tiksliau misijos, paskatino ne tik susimastyti, suprasti, pripazinti dalykus, gludejusius manyje, bet emiau imtis veiksmu! PAtikejau savimi, emiau daryti viska, kas tik sauna i galva, ne karta perlipau per save ir padariau tai, ko anksciau buciau nedrisusi, nes buciau toliau dvejojusi arba bijojusi. Manau pramokau (taip, esu vis dar procese) nekreipti demesio i nusistovejusias nuomones, standartus, o padaryti taip, kaip noriu, nesvarbu ar atrodau kvailai, ar drasiai. Svajoniu vietas pakeite ''mano tikslai'' cia, noriu papasakoti, kaip tai ivyko. Po pirmosios onbo pamokos sedejau ir galvojau, koki pasaulio kampeli noreciau pamatyti. Paryzius buvo mano svajone, kuria KAZKADA igyvendinsiu. Pala pala - pamaniau, ko kodel jos neigyvendinti DABAR?? patikrinau bilietus, issirinkau sau tinkamiausia data, gavau atostogas ir stai, jau tik uz 10 dienu as vaikstinesiu po miesta, kuri seniai noriu pamatyti! Apeme nuostabus jausmas, nors dar net neisvykau, kad as pati is tikruju galiu pasiekti viska, ka noriu ir tai nera taip sunku, tolima, neimanoma, kaip gali atrodyti, jei pasiryztame eiti tikslu/svajoniu link :)

Gintarė T.

Visų pirma, tai noriu paspausti Jums visiems dešinę už Jūsų pastangas ir toookį darbą. Kaip šiauliečiai sako, RESPEKC CHEBRIKE :) Man asmeniškai, labai patiko misijos, kur reikėjo perskaityti kokį straisniuką, parašyti komentarą ar laišką Jums. Tokie dalykai įpareigoja veikti. O mes visi žinom, kad labai didelis mūsų visų stabdis tikslų link yra vilkinimas ir atidėliojimas. O vat tokie dalykėliai įpareigoja :) Tada ir susikoncentruoji labiau į tos dienos pamoką, daugiau giliniesi į temą. Aš čia kalbu labiau iš savo pozicijos, nes man tokie dalykai veikia. Pavyzdys: jau keletą dienų mintimis vis grįžtu į Jūsų klausimą apie ramybę ir harmoniją. Laiškas dar neparašytas, nes vis bandau išsiaiškinti ką man reiškia šios būsenos. nes atrodo žinau, bet kai reikėjo parašyt, pagalvojau - kas iš tikrųjų man yra ramybė ir harmonija... Nenustebkit, jeigu gausit mano laišką po kokio mėnesio :D Bet, aš savo misiją būsiu įvykdžiusi ;) Iššsiaiškinsiu, ką man tai reiškia :) O ko tikėjausi iš pamokų, tą maždaug ir gavau. AČIŪ JUMS!!!

Mokinukė K.

Kas gero jusu mokymuose?:)ikvepimas ir moryvacija, tai mane veza:)Kai tik apniunka, blogos mintys Ar bedos, prisimenu mokymus, ir Neleidziu sau pasiduoti, tik judeti pirmyn, IR ACIU JUMS UZ TAI:)

Simona

Mokymai labiausiai patinka dėl to, jog "praplauna" smegenis ir priverčia permąstyti, kas iš tikrųjų yra svarbu. Ačiū Jums!

Marina P.

Patinka paprastas pateikimas ir geri pavyzdžiai. Testai priverčia susimąstyti kaip yra iš tikrųjų ir pamatai kiek reikėtų pasitempti. Prisipažįstu, ne visas misijas atlikau sąžiningai, tačiau prie jų dar tikrai sugrįšiu. Pagalvoju ir apie sąžiningai atliktas misijas bei bandau dar išgryninti mintis. Žodžiu reikalų sočiai.

Šarūnas Ž.

Aciu uz mokymus! Man jie patinka del to, kad kiekviena karta yra vertinamos tavo pastangos, viena diena jos didesnes, kita diena mazesnes, privercia buti saziningu su savim, ir supranti, kad viskas priklauso nuo musu paciu! Neidesi darbo, neturesi rezultato! Veikti ir netingeti, nes viskas yra energija!

Indre J.

Man patinka onbo mokymuose tai, kad:

1.Kiekviena pamoka yra susisteminta ir paliečia tam tikrus mąstymo, jausmų elementus.

2.Priverčia rimtai susimąstyti ir pasižiūrėti į save iš šalies.

3.Patogus priėjimas prie pamokų.

4.Priverčia ne tik susimąstyti, bet ir imtis veiksmų, norint pasiek rezultatų.

Rasa R.

Onbo man patinka tuo, kad neviniojama zodziu i vata. Kaip zmogus - as esu pasimetes, atvirai pripazinsiu, mano galvoje dedasi jovalas. Man yra 19 metu ir as jauciuosi beviltiskai, beveik viskas kuo imuosi, slysta is ranku. Sitos pamokos, man duoda suprasti, kad nera padeties, be iseities. Viskas yra imanoma, as viska galiu pasiekti. Jeigu tai pamirstu - uzejas i Onbo tuojaus pat tai atsimenu. Aciu Jums labai uz tai, kad padedat mano gyvenima "pastatyt ant koju".

Deividas M.

Man patinka onbo, nes randu vis kazka naujo kekviena diena grizus namo norisi uzsukti paziureti kas bus pamokoje. Nes mano problema daug visko padaryti prisiimu daug darbu bet galu gale lieku tucioj geldoj nieko nenuveikus.

Neringa P.

Man labiausiai patinka, kad niekas nera vyniojama i vata. Be jokiu uzuolanku, viskas tiesiai sviesiai. Gal is pradziu atrodytu grubokai, bet pagalvojus, tai visiskai teisinga.

Aleksas D.

Onbo man labiausiai patinka, savo subtiliu humoro jausmu, Izangom i testus ir uzduotimis (kuriu galetu buti ir daugiau).

Edminas D.

Aciu uz tai, kad padedat zmonems siekti tikslu!!!

Augustas

Sveiki, man labiausiai patinka jog kiekviena ryta gaunu motyvacijos ir spyri kuris privercia judeti. Dar noriu padekoti kad padedate issiaiskinti ko istikruju noriu is gyvenimo. Ačiū. :)

Kestas J.

Jums tikrai noriu padėkoti, už tai, kad jus visad sugebat į kvėpti optimizmo, ir judėt į priekį, nors galiu pasakyt, kad neesu stropi moknė, bet tikrai nuoširdžiai stengiuos vykdyti sau pažadus, vieną dalyką per šiuos mokymus tikrai išsigryninau, kad aš savęs dar gerai nepažįstu, dar yra ką veikti man...

Dovilė G.

Oi kaip sukutenot smegenis ir širdį tarsi įsijungė papildoma ,,turbina" , mankštinsiu smegenis kasdien ir sieksių tikslų.
Ačiu jum ir visai jūsų komandai

Gintaras

Sveiki, ačiū visai Onbo mokymų komandai, kad esate ir atvirai pasidalinate tuo, ką galvojate, ačiū už pačią programą. Labai smagu ir naudinga kasdien dirbti su savimi vis kita tema, pamatyti save vis kitu kampu. Per šį laiką įvyko įdomių dalykų, asmeninių pokyčių. Ačiū už parodytą galimybę nestovėti prie savo gyvenimo kelio, o jį kurti ir paiimti maksimumą. Paspaudžiam pedalą ir pirmyn!

Lina Treigutytė

Ačiū!!! uz ikvepta pasitikejima savimi; uz ta mili sekundes laimes sviesele, kuria ismoket susikurti; uz tai jog visos problemos sukelia juoka; uz tuos klausimus, kurie tiesiog vercia buti laimingu, o ir buti piktu, niurzgai, net nesigauna. Tiesiog didelis Ačiū už, tai jog esat ;)

Tomas Gud

Jūsų dėka, pradedu kitaip į viską žiūrėt, labiau suprast save ir ko noriu iš gyvenimo. Ačiū Jums!

Vilija G.

Dėkui už: Galimybę treniruotis jūsų motyvacijos sporto salėje, naudojantis jūsų programa; Gražią animaciją; Mokslinius tyrimus įvade.

Lukas Marcinkevičius

Wohoo! Pavyko išlaikyti antrąjį egzaminą... Ir įvykdžius pirmąją misiją, skubu vykdyti antrąją. Už ką galėčiau jus pagirti? Už nuostabią idėją - ONBO, kuri atmerkia ne vieno "vaikščiojančio numirėlio" akis ir leidžia pasimėgauti gyvenimu. Pamažu jaučiu pokyčius ir stebinu artimuosius, nes šypsena kurią jie matydavo ir taip dažnai, virto tiesiog neatsiejamu ir nuolatiniu dalyku. Džiaugiuosi jog išmokau džiaugtis, atsipalaiduoti, pabėgti nuo triukšmo ir susitelkti į svarbius dalykus, viso to išmokau šiame nuostabiame saviugdos klube. Žinoma, dėl ko labiausiai džiaugiuosi - pagaliau, PAGALIAU po tiek metų išmokau planuoti savo laiką ir vykdyti visus planus. Tad, planavimas - dabar neatsiejama mano gyvenimo dalis. AČIŪ!!!

Vytaute Juscinskaite

Norėčiau padėkoti onbo.lt komandai už šią produktą - jo tikrai trūko Lietuvoje, kaip ir laimės suvokimo, nuoseklumo siekiant geresnio ir gražesnio gyvenimo čia ir dabar, teisingų vertybių. Kaip ir aiškios sistemos, kaip tai padaryti. Tikiuosi, kad daugiau žmonių pasinaudos jūsų mokymais irsieks darnaus gyvenimo. Tačiau, aš pastebėjau, kad onbo.lt požiūriu, teisingi atsakymai yra lengvai atpažįstami anketoje. kiti atsakymų variantai yra pernelyg kategoriški arba visi atsakymų variantai tieisiog pernelyg kraštutiniai. Gyvenime viskas yra kur kas sudėtingiau ir dažnai negalėjau pasirinkti sąžiningo, mano atžviligiu, atsakymo. Aš pukiai suprantu, kad iš tikrųjų viskas yra paprasčiau, mes patys žinome visus atsakymus ir dėl savo baimių nedarome tų paprastų žingsnių kurie veda link laimės ir sėkmės. Tačiau... Visų dalyvių dabartinė situacija, patirtis ir aplinkybės yra gana skirtingi ir kelias link tų esminių dalykų yra kur kas sudėtingesnis ir įvairesnis, nei išeina pagal siūlomą apibendrintą modelį ir atsakymus. Ir vėl, aš suprantų, kad iš komercinės pusės kur kas naudingiau išskirti suasmenintą mokymų versiją kaip atskirą brangesnį produktą. Vis dėl to, manau kad net ši automatizuota versija galėtų būti geresnė ir sąžiningesnė dalyvių atžvilgių. Mokymo pabaigoje, norėčiau pasiūlyti savo papildomus atsakymų ir turinio papildymus. Gražio dienos!

Sergej Ševčenko

Šias užduotis vykdžiau su dideliu užsidegimu. Į klausimus atsakinėjau sąžiningai, nes tai ką dariau viską dariau, dėl savęs. Žinojau, kad su savimi reikia dirbti labai daug, be pastangų nieko nebus, bet man labai daug padėjo atsakyti, kai kuriuos klausimus.

Kaip dabar man klostosi, visai neblogai, kai kuriuos tikslus jau įvykdžiau, bet dar nesibaigė, atsiranda vis kitų tikslų ir taip nesibaigs niekada. Aš supratau, dėl ko gyvenu ir ko siekiu šiam gyvenime. Svarbiausia, kad tavo siekiai būtų kilnus.

Nuoširdus ačiū ONBO komandai. Danielius ir Alex linkėjimai :*

Asta Sateikiene

Onbo labai prisidėjo prie mano pokyčių gyvenime :) Pemenu kai Alex pirma kart apie tai užsiminė savo seminare, taip pat žiūrėjau skeptiškai.

Gelmina Kanaporytė

Heyy, reklama ;) Jau diena, kaip dalyvauju Onbo.lt "susitikimuose" internete. (Ačiū, Danieliau!). Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai - jau tiek visokių "gyvenimo patarimų" ir "coučingų" perskaityta, ir visi panašūs vienas į kitą, abstraktūs ir greitai pamirštami. Bet šitas išsiskiria lengva, paprasta ir gyvenimiška kalba - labai lengva įsijausti ir prisitaikyti sau, jautiesi, tarsi kreipiasi tiesiai į tave, beje įdomus dar ir tuo, kad vienas "susitikimas" skirtas vienai dienai, ir šitas būdas visai neblogai veikia, skatinant apgalvoti "pamoką". Kol kas trečia pamoka, kuri moko sveiko po*uizmo ir neapsisunkinti sau gyvenimo, ir ji man kol kas labiausiai patinka. Iš viso bus trisdešimt mokymų, turėtų būti visai fun. Bent jau, kaip rašo onbo.lt "garantuoju, kad gale tau nenutiks nieko blogo" :D

Ieva Nakvišėlė

Be to, jog per aštuoniolika dienų Onbo man padėjo po truputi stiebtis į viršų ir atsikratyti visų supančių abejonių, mokymai dar ir pagelbėjo perfiltruoti mintis, tvarkingai susidėlioti prioritetus ir suvokti, ko tiksliai aš noriu iš savo gyvenimo ir kaip svarbu to siekti dabar, o ne po 30 metų.

Kasdien iš lovos ritausi su šypsena ir energija, nes nekantravau ne tik išmokti kažko naujo, bet ir įkvėpti kitus. Ir tas pasitvirtino - jau po kiek laiko žmonės pradėjo sakyti, jog visi aplink juos apsupti problemų ir rūpesčių, o ''Meda šypsosi ir linksma vaikšto''. Man patinka dovanoti geras emocijas - nuo to geriau jaučiuosi ir aš!

Meda Valackaitė

Anksčiau nematytas treniruoklis smegenims. Apsuko mano mąstymą 180 laipsnių. Turiu kaip niekad daug pasitenkinimo gyvenimu ir pasitikėjimo savimi. Baigęs mokymus nenustojau augti toliau.

Šarūnas Daubaris

Labas! Onbo tai stipri programa kuria sukūrę nuostabus mąstymo dizaineriai. Kiekviena pamoka paliečia tikrus minčių jausmus ir kiekviena dalelė mąstymo elemento padaro įdomių. Su Onbo atrandame naujas galimybės kurti tik darydami gyvenimo praktikos kuri pilna smulkmenų iš kurių dėliojame savo gyvenimą į saviugda. Atrandame atsakymus patys žiūrėdami į savo vidų, tai kas yra svarbu ir įgimtą tikrų vertybių, o ne sintetinių vertybių.

Onbo padeda iššauti gyvenimo palaimos fejerverkus. Mėgautis gyvenimų. 30 dienų Onbo išukis yra skanus obuolių pyragas nuo kurio pradėjo akis žydėti. Onbo padėjo būti starteriu, o ne stebėtoju. Augti ir tobulėti būti priklausomų nuo saviugdos.

Dėkingas, Alex ir Danielui už tai, kad esate ir puiku darbą. Kitiems trokštamties sudalyvauti ir paragauti skanaus 30 dienų obuolių pyrago, įdėkit savo pastangas ir tai bus velniškai skanų. Linkėjimai Onbečiams ir busimem dalyviams!

Darius Kiss

Jei nori pradet kanors keisti gyvenime, tai onbo yra geriausias dalykas tai pradeti.

Martynas Savickas

Patiko, paprasta, įdomu, svarbiausia, nauja Lietuvos rinkai! Labiausiai įstrigus dalis, trūko galingo spyrio į šikną, suprantu, kad norint gilių, vidinių pokyčių reik spardyt kaip anksčiau nespardę. Žmonės primityvūs padarai, nestumsi, neis, spirsi smarkiai - ne eis, o bėgs!

Rokas Kalytis

Aš Onbo iššūkyje dalyvavau kai tik jį paleido pirmąjį kartą. Kiekvieną dieną noriai prisijungdavau ir atsakinėdavau į testų klausymus, apmatydavau viską. Tai suteikdavo motyvacijos. Pabaigus visų dienų testus po kurio laiko norėjau vėl pradėti iš naujo, tačiau prie savo paskyros prisijungti nebegalėjau, tai mane nuliūdino.

Jonas Tomkevičius

Sveiki, nuo pirmos dienos kada įsigijau Onbo mokymus, esu labai patenkintas, nes kiekviena diena pasidarė įpatinga. Laukiu kada prisijungsiu ir gausiu krūvą klausimų, kurie atveria man akis, kad gyventi reikia ne po 20 metų, o dabar ir kad būti laimingu visiškai nereikia daug pinigų, o tiesiog mokėti mėgautis gyvenimu ir vertinti tai ką turi. O, viską ką nori turėti, tai viskas priklauso tik nuo savęs pačio, taigi labai jums Ačiū, kad jūs esate Lietuvoje ir atveriate žmonėms duris į laimę.. Jei ne jūs, tai manau, dabar toks nebūčiau laimingas ir negalėčiau kitiems žmonėms dalinti gerų patarimų. Taigi apibendrinant: Jūs nuostabūs, taip ir toliau !!!

Edvinas

Esu Iveta, neseniai suėmiau save į rankas ir trokštu pasikeisti - tapti savo gyvenimo valdove. Pagaliau.

Dabar esu studentė, bet anksčiau, kai gyvenau kartu su tėvais, visada atrodė, kad viskas taip idiliška ir bus, gyvensiu po jų sparneliu, nors viduje kirbėjo noras sužibėti, pasiekti gyvenime kažką daugiau, nei tik ramų ir užtikrintą gyvenimą. Visada buvau ir esu nuo tėvų (dabar tik nuo tėčio, nes mama jau danguje...) finansiškai, bet ir visaip kitaip priklausoma, nes mūsų santykiai visada buvo ir yra puikūs, esame labai geri draugai, tad patarimų iš jų/jo visada prašiau ir prašau, nes man svarbi tėvų nuomonė. Tačiau taip elgdamasi, kiekvieną dieną vis labiau suprantu, jog toks jausmas, kad visą gyvenimą ir remsiuos tėčio patarimais, nors jis mane ragina "spręsk pati, žiūrėk, kaip tau geriau". Tai mane gramzdina į ilgus apmąstymus, kurie dažniausiai nėra labai pozityvūs, nes kažkaip man yra sudėtinga sau pakelti ūpą, kuomet galvoju apie ateitį, kaip viskas vyks, kur kryps mano karjera ir pan.

Visur labai aiškiai skelbiamas dalykas, kad negėda prašyti kitų pagalbos. Mano atveju, ta "pagalba" dažniausiai yra patarimų prašymas ir kartais atrodo, jog man gal netgi ir per daug reikia tos pagalbos, tada vis kyla naujų apmąstymų, gal su manimi kažkas negerai, gal reiktų apsilankyti pas psichologą ir išmokti susidėlioti savo mintis į tam tikras vietas. Nesinori būti gyvenime "nežiniuke" ir pastoviai remtis kitų nuomone. Taip pat turiu vieną mintį, kodėl aš prašau kitų patarimų - man regis (tiksliai visų detalių neprisimenu), kuomet pati (gal net ir kažkiek spontaniškai) priimdama sprendimą, vėliau aš nudegu ir lieku nusivylusi.

Labai jau išsiplėčiau :D, bet mano pažadas šiam ONBO laikotarpiui ir visam gyvenimui - išmokti neprašyti kitų žmonių patarimų čiut ne kiekviename gyvenimo didesniame sprendime, o išmokti pačiai nuspręsti ir imtis iniciatyvos bei suprasti, jog ne viskas gyvenime tobula ir nusivylimai yra sudėtinė gyvenimo tėkmės dalis. Turiu ir dar daugiau smulkesnių pasižadėjimų (neatidėlioti darbų, disciplinuoti save), bet, manau, kad šis, minėtas aukščiau, kažkiek viską labiau aprėpia. Labai tikiuosi, kad pradžioje išmoksiu disciplinuoti save kiekvieną dieną atlikdama ONBO užduotį (kol kas sekasi visai neblogai, whew... :D), kol visa tai peraugs į kasdienę, nepakeičiamą rutinos dalį :)

Geros kloties!

Iveta Jasmantaitė

Uzsimaniau pasidalinti kas vyksta. As tik praeidinedamas antra karta onbo issuki, supratau pirmojo issukio pasetos seklos pradejo duoti savo vaisiu. Dabar praeidinejant pakartotinai diena po dienos, jauciau entuziazma ir megavaus judejimu, tam tikrus momentus po kelis kartus skaidydavau, kad isigylinti ir suvokti esme.

Pradejau daugiau daryti, konsultuoju moterys ir kada ateina i konsultacija nuliudusi, susirupinusi, apimta nevilties. As tam tikrais klausimais padedu nutraukti negatyvu rysi su situacija ar zmogumi kuris ja neramino ir daug energijos atimdavo. Paleidus ta rysi i kuri buvo isikibus, pradeda is laimes sokineti ir dekoti, sakydama jog palengvejo, nuosyrdziai sypsotis pradeda.

Tokios transformacijos ikvepia. As momentais stebiuosi, ramiai einu o mane pamato ir pradeda sypsotis ir sveikinasi. Vyksta del to, kad mano veide mato nuosirdzia sypsena, taj juos paskatina nusisypsoti ir pradeti bendravima su manimi. Nuostabus jausmas miegautis sia akimirka, buti laisva asmenybe. Mane dauguma laiko isprotejusiu ir nenormaliu, tik del to kad as nepanasus i pilka mase ir elgiuosi, kaip as noriu elgtis. Mano kelyje buvo daug visokiausiu sunkumu, problemu visa taj laikau gyvenimo pamokom, kurios buvo naudingos mano kelyje. Deka viso to, esu sustiprejas kaip asmenybe ir miegaujuos gyvenimu, judu link savo tikslu ir svajoniu savo ritmu ir savo styliumi.

Noriu isreiksti padeka visai onbo komandai uz Jusu idetas pastangas ir nuoseklų judejima link savo issvajoto gyvenimo, deka jusu sukurto treniruoklio. Palinkesiu daugiau nuotykiu, issukiu ir stebuklingu akimirku. Musu keliai dar susikirs...

Anonimas

Tikslingai ir kryptingai atsukinėja neteisingai susuktus varžtelius.

Anonimas

Labai dziaugiuosi pradejus jusu programele. Lengva atlikti, nors ir reikia pasukti galva. Labai idomiai sugalvota su klausimeliais kur Pati turiu galvoti ko is tikruju nori ir gali taipogi saunus filmukai, pagyvina diena. Labiausiai patinka tasku skaiciavimas, kur tikrai matai kad nuosirdziai darai darba. Taipogi neapsakomai idomus ir pozytiviai nuteikantis straipsniai. Didelis dekui

Zana Zotova Henriksen

As jau antra karta praeidineju 30 dienu ir po pirmo karto, praejus kazkiek laiko pradejau antra karta praeidineti matau, kad permainos pradejo vykti. Siu mokymu deka ir kitu mokymu buvo pasieta permainu sekla ir kuri laikui begant pradejo formuotis duodant tam tikrus rezultatus, kurie mane vis labiau ir labiau tenkina. Mokymuose sukeliamas nezinios, nes nezinai kas bus toliau ir taip idomu suzinoti, kas bus toliau. Tekstai itraukia savo idomiu ir neiprastu styliumi. Klausimai privercia susimastyti apie dauguma dalyku, antra karta praeidinejant jauciu kaip tam tikrais klausimais atsirado pasitikejimas ir uztikrintumas, nes pradejau elgtis, mastyti ir daryti visai kitaip negu anksciau ir taj man patinka. Raumenis stypreja tik pastoviai treniruojant juos, sita onbo programa yra labai geras treniruoklis smegenim treniruoti. Dekingas Jums uz galymibe sukuoti mintys ir transformuoti savo gyvenima, deka tu ziniu kuriomis dalinates ir tu pastangu kurias idedate, kad visa taj sukurti. Aciu Jums.

Artūras

Labiausiai noriu padėkoti už Jūsų tikrumą. Už kasdienius priminimus apie gyvenimo dovanas ir mūsų pačių atsakomybę jas priimti.

Šiandien, 21-ojo susitikimo metu, įkvėpėt mane parašyti laišką savo tėčiui. Ačiu Jums už tai! Jau dešimt žiemų Tavęs nėra. Nėra ir manęs - Tavo mažos mergaitės. Užaugau. Tą žvarbią žiemos naktį aš užaugau. Per vieną naktį subyrėjo mano vaivorykšte grįstas takelis, į dulkes pavirto mano rožiniai debesėliai, o gražiausiais nėriniais puoštos suknelės atgulė tolimiausiame spintos kampe.

Tą pačią naktį ėmiausi tiesti savo naują Gyvenimo kelią - tvirtą ir pilką greitkelį. Pasileidau juo bėgti, nesidairiau aplinkui, net kelionės tikslo nežinojau. Retkarčiais stabtelėdavau šalikelėj. Ne tam, kad pailsėčiau. Neleidau sau pavargti. Sustodavau susirinkti Gyvenimo apdovanojimų. Pirmoj stotelėj pačiupau tobulai raudoną diplomą, išdailintą tobulos profesijos raidėmis. Kitoj stotelėj pasipuošusi gražiausiu drabužiu sušokau savo tobulą paskutinį šokį. Vėl pasileidau bėgti, pakeliui pagriebdama geriausios darbuotojos medalį. Paskui mane sustabdė žavingai besišypsantis vyrukas, toks tobulai mielas. Pasiūlė jaukius namus ir tikrą šilumą. Šioj stotelėj buvo labai gera, tad užsibuvau. Kai pasidarė nuobodu stoviniuoti, leidomės greitkeliu kartu. Toli nenubėgom, mat iškart kitoje stotelėje iš dangaus nusileido angelėlis. Pasakė, kad jam patinkam.

Pažiūrėk, Gyvenimas iš manęs atėmė tik Tave vieną, o padovanojo šitiek daug. Tik skauda dar kažkur. Kažkur ten, giliai giliai širdyje yra tokia vieta, panaši į klampią pelkę. Ten laikau savo didžiausią paslaptį - silpnumą. Paslėpiau jį tą žiemos vakarą ir užklojau tvirtu ir pilku savo Gyvenimo greitkeliu. Dešimt žiemų aš neprisiminiau, nejaučiau, parklupti sau neleidau. Tik bėgau ir rinkau Gyvenimo apdovanojimus. Net dėkoti nemokėjau.

Atleisk, Tėveli, kad taip ilgai Tavęs nepaleidau. Neprisiminiau, nejaučiau, suklupti negalėjau. Sau aš jau atleidau. Tavo suaugusi mergaitė vėl ima į rankas teptuką ir gražiausių spalvų paletę. Vėl piešia savo Gyvenimo takelį, gal kiek blankesnį nei vaivorykštė, bet kur kas tikresnį nei greitkelis, su daug stotelių ir posūkių. Tavo suaugusi mergaitė švelniai paima už rankos savąjį angelėlį. Judviejų laukia įdomi kelionė.

Dovilė

Aš nesu iš mėgstančių rašyti, bet šį kart nuoširdžiai noriu padėkoti už pastovius impulsus ir baksnojimus nenuleisti rankų. Jūsų testai, misijos tikrai mano galvoje formuoja kitokį mąstymą. Na gal ne visai mąstymą, tiesiog užfiksuoja apie ką aš daug skaičiau, galvojau, diskutavau su draugėm, bet mažai tai pritaikydavau savo gyvenime. Tai likdavo tik gražūs norai. Trūkdavo vis drąsos, užsispyrimo,... Buvau pratusi, kad visada atsiras kas man padės, o veikti vienai ir ypač jei kažką dėl savęs, buvo sunku. Man visad lengviau padėti kitiems, o ne sau. Dabar onbo - tai tarsi sąžinės priekaištas kai nukrypstu nuo plano. Daug pastangų reikalauja jo laikytis, bet koks malonumas apima kai pavyksta. Mano svajonės juda link išsipildymo. Todėl kai tai jaučiu kiekvieną dieną- palaima. Mane jūs įstatėte į vaikštyklę ir aš mokausi vaikščioti viena. Kai baigsis programa (išaugsiu vaikštykę), tikiuosi, patirti išgyvenimai, pamokymai, vis dar skambės galvoje ir sakys "Tu gali, tai ir daryk".

Aida Bijanskiene

a) tai, kad mokymai vyksta kasdien
b) rašymo stilius
c) netikėtos mintys. Patinka, kai man užbėgama už akių ir nebelieka ką pridurti, neišeina nuginčyti.
d) iliustracijos
e) poveikis: kai kurios mintys pamažu persikelia į mano galvą; nejučia keičiasi mąstymas
f) rėmimas į kampą - tu esi atsakingas už savo gyvenimą ir niekur nuo to nepabėgsi

p.s. eilės tvarka nereiškia svarbumo

Kristina Budreckytė

Patiko kad yra galimybe ta pacia situacija pamatyti is visu pusiu ir deka testo rezultato gali suprasti tau gerai ar ne.

Jurgita Siaurusaityte

Aleksai, Danieliau,

DIDŽIAUSIAS AČIŪ JUMS !!!

Aciu tiesiog uz tai kad sugalvojote tokia STEP BY STEP programa. esu perskaites kruva pozityviu knygu, visose jose raso apie ta pati, jusu pamokos net apie ta pati tiesiog gal labiau sukoncentruotos. Visa esme kad as perskaites tas knygas NIEKO NEDARYDAVAU ir kuo daugiau skaitydavau - tuo labiau grimzdau i DEPRESIJA :) , todel kad norejau GREITO, STAIGAUS rezultato, o pagaliau pries kelis menesius suvokiau kad taip gyvenime nebuna, jei kazko nori, reik iki to tiesiog JUDET, kad ir paciais maziausiais zingsniais, paskui prisijungiau prie Jusu pamoku ir su kiekviena diena darausi vis LAIMINGESNIS, POZITYVESNIS, vis daugiau visose situacijose izvelgiu pliusu, is kiekvienos situacijos bandau kazko ismokti, paprasciau STENGIUOSI i viska ziureti...
GALVOJE KARTS NUO KARTO atsiranda JUODU MINCIU, bet is jusu gavau irankius kaip su tuo kovoti ir po biski JUDU link TIKSLO, kaip BUTI LAIMINGU IR TIESIOG DŽIAUGTIS KIEKVIENA AKIMIRKA.

AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rolandas Augustinavičius

Man patinka patarimai, pavyzdžiai gyvenimiškų situacijų, kad kartais į viską reikia žvelgti paprasčiau ir pan.. Ir aišku sunkus darbas atneša sėkmę..

Donatas Plaščinskas

Kai tave mokina, tu galvoji, kad tave mokina atsakymų į visus gyvenimo klausimus.. Čia kitaip: pradedi mąstyti, ieškoti gyvenimo atsakymų savyje ir aplink save. Onbo mokymai patinka tuo, kad viduje prikelia sąžinę, gebėjimą įjungti mąstymą, vidinį norą keisti save. Viskas vyksta palaipsniui, žingsnis po žingsnio. Lux!

Giedrius Kreivenas

ONBO man labai patinka jūsų atsiunčiami laiškai apie priminimus ir apie lygių pasiekimus. Taip pat įdomios mintys straipsniuose.

Ignas Prakapas

Na tai labas rytas :-D šyrit rytas buvo nuostabiai gražus ir sunkus :-) Nesileisiu į visas smulkmenas kas dedasi mano gyvenime, nes čia užsukau padėkoti, tačiau kad ir kaip sunku buvo šyrit aš nuo pat atsibudimo ir išėjimo iš namų galvojau kad noriu greičiau prisėsti prie kompo ir pažiūrėti ką gi šiandien man paruošė jūsų komanda.

Skaičiau klausimus, prisimenu kai kuriuos iš jų buvo ankstesniuose susitikimuose, ir supratau, kad dabr esu kur kas sąžiningesnė su savimi. Už tai jums didžiulis ačiū, nes šią savybę iškelti į paviršių yra tikria sunku. Aš visad amaniau, kad esu tirkai sąžininga su savimi, bet pasirodo dar buvo daug užslėptų kanalų su visokia info. taigi kad ir kaip sunku , bet po kai kurių susitikimų oi kiek teko iš tos galvelės iškrapštyti...

Jūsų komandos dėka supratau kas gi man taip stipriai koją pakiša, kad vis niekaip neišjudu iš vietos, nors rodos tiek daug žinau kur ir kaip judėti į priekį. Vis teisinau save kad esu išsękusi, kad nebeturiu jėgų ir noro toliau kabintis, bet pasirodo anaiptol - turiu daug noro (gal šiek tiek esu pervargusi ir peristempusi) ir dabar jau turiu dar daugiau žinių kaip toliau judėti, bet svarbiausia jūsų misijų dėka - aš jau judu į priekį.
Tikrai nepasakysiu kad nujudėjau jau šimtus mylių savo tikslo link, bet padariau tiek daug, kiek nesu padariusi per pastaruosius penkerius metus.....

Vienintelis sunkus dalykas - judėti pirmyn be artimųjų palaikymo... Žinau, kad viskas yra tik mano pačios vidinių galių esmė ir kad tik aš pati, o ne aplinkiniai išjudins sustingusiu raumenis- tą ir ketinu toliau daryti. tačiau sutikite, kai yra palikymas - judėti yra kur kas lengviau :-D Labai savimi didžiuojuosi, kad pasitikėjau jumis ir leidau sužadinti savyje tiek visokių jausmų ir emocijų ir tokio užsispyrimo aš jau nepamenu...

Turiu dar daug dalykų, kurių nepadariau, nors tiek pirmos pamokos išvardytų svajonių, tiek kometos istorijos atveju aš daug ką jau įgyvendinau, bet vis tiek dar sėdi manyje tas baimės baubas, kuris niekaip nenori palikti tos šiltos vietelės... jau įsisamoninau kad reikia planuoti visą dieną, nors sąžiningai - man dar sunkiai sekasi tai daryti... Svarbiausias AČIŪ - už spyrį minkštojon vieton ir turbūt palankesnio laiko susiimti, kai viskas afigenai blogai, ir nesugalvosi - tai judam į priekį :-D

Skanių ledų jums šiandien - juk pati geriausia proga jais pasimėgauti būtent šiandien :-*

Ausra Nausedaite

labiausiai noriu padėkoti, už tai, jog Jūsų dėka, galiu pažiūrėti į save iš šono ir geriau suvokti mano daromas klaidas šiame gyvenime.

Donatas Mickus

Užduotis "Kometa"- sakiau, kad prisigerčiau:) įvykdyti nesigaus, nes šiaip pasigerti nemėgstu. Ką nors gero apie ONBO- entuziazmas sveikintinas, mintys teisingos, pozityvios, motyvuojančios :) Bėda, kad visur iš anksto surašytos standartinės veritinimo frazės - nepažįstat tų, kuriems tas teisingas mintis skiriat.

Arnita Green

Labas Alex,Inga ir Danieliau. Man labiausiai patinka jausmas,kuri patiriu kas karta prisijunges prie onbo. Su kiekvienu nauju susitikimu ar pakartojant jau buvusi as randu kazka naujo kas man padeda tobuleti,pajausti tikraja gyvenimo verte ir kelia mano pasitikkejimo lygi savimi. Ir tai man suteikia daug laimes. Dar laukia dauuug darbo su savimi,kol pajusiu tikraja palaima. Onbo pazadino manyje kovotojo jausma ir dave geriausias kordinates kur rasti laime. Aciu Jums

Zydrunas Leonavicius

Disciplina - įpročio formavimas. Ačiū, kiekvienam iš Jūsų.

Laura Sekmokaite

Onbo mokymuose labiausiai patinku pati sau , bet čia ne koks narciziškas požiūris – kokia pati sau protinga ir faina , o nusiteikimas išgirsti, atrasti, veikti. Nusiteikimas, virstantis pokyčiu. Dėkinga Onbo komandai už daugybę iš pirmo žvilgsnio nesudėtingų, juokingų ar net kvailų klausimų, kurie prasiskverbia ir išjudina kažką galvoje, tik bac ir atspaudžia metų metais užstrigusius mygtukus Jūs – nerealūs

P.S. daug smagių emocijų mano dalyvavimas mokymuose suteikia ir vyrui – išeidamas į darbą paskaito mano dienos planą pirmus kartus leipo juokais, negalėdamas patikėti, kad aš kažką planuoju

Ausra Sirutiene Oreige

Po Onbo mokymu sekmingai pabaigiau bakalauro studijas! Tai manau vienas is didziausiu mano pasiekimu. Taip pat stengiuosi praleisti zyyymiai daugiau laiko su artimaisiais, nes buvau nustojes tai daryti pastaraisiais metais. Pradejau skaityti knygas! Vel! Jau perskaiciau 4 ir esu pradejes 5-ta. Siek tiek didziuojuos savim del to :D Dar ties keliais dalykais esu procese, bet dar negaliu sakyti, kad juios pabaigiau, beeet judu pirmyn!

Lukas Pliūra

Sveiki onbo kūrėjai, mokytojai, treneriai! Man labai patinka, kad ONBO yra tikrai kokybiškas projektas. Ir jis vertas kiekvieno išleisto pinigėlio. Jaučiasi, kad mokytojai daug visko gyvenyme ragavę todėl mėgaujuosi sugerdamas jų išmintį ir patarimus. Jūs įdomūs, jūs išskirtinės asmenybės - tai mane žavi ir labai patinka. Patinka prisegti straipsniai ir PDF failai su medžiaga po dienos susitikimo. Toks jausmas lyg premiją kokią tai gauni, kad gali prieiti prie medžiagos kuri skirta tik ONBO dalyviams. Ačiū. Linkiu nuostabios dienos jums visiems!

Erlandas Medingis

Sveiki. Rytoj paskutinė mokymų diena. Aš labai džiaugiuosiu tuo ką Jūs man davėte! Prisipažinsiu, labai skeptiškai buvau nusiteikęs ir abejojau ar verta. Dabar galiu pasakyti, kad tikrai nesigailiu, nes Jūs mane išjudinot:). P. S. Nesvarbu koks rezultatas mokymų mano bus žiūrint Jūsų akimis, man jie reiškia daug! Aš mokiausi ne todėl, kad susigrąžinti įmokėtus 99, EUR, o dėl savęs. Įmokėtų pinigų man grąžinti nereikia! Aš gavau daugiau! Ačiū!

Rimantas Gančierius

Labas Danieliau is ONBO,

Busiu atvira, ilgokai galvojau gavusi Tavo laiska ar atsakyt, ar tiesiog pamirst. Siandien sedziu ir rasau laiska, o gal tiesiog dali istorijos... paaiskes, kai baigsiu. Kaip as vadinu, savo kelione i save, pradejau po eilines santykiu baigties. Po eilinio kaltinimo vyrui, kaip jis nemato koki auksa prarado. Bet kazkur giliai pradejo kirbeti mintis, kad as pati kazka darau ne taip. Priemus tai ir aiskiai, garsiai istarus, atejo sekanti mintis. Dar garsesne, dar aiskesne - o kas as esu? Kuo ilgiau galvojau, tuo labiau atsakymas buvo vienas - NEZINAU! Tai buvo vienas gryniausiu, be melo, be apsimetinejimo atsakymu sau. Ir tada prasidejo kelione. Ieskojimai, klausimai, straipsniai, mokymai.... zinau puse metu nera daug, bet manau pradzia yra. Pasikeite poziuris i gyvenima, i zmones, i santykius, i save. ONBO mokymai ne isimtis, labai pagelbejo disciplinos ugdyme, ko labai man truko. Idomu buvo atsakineti atvirai i klausimus. Atsakymai nustebino pacia.

Dar daug laukia darbo, pastangu, pokyciu. Bet manau einu teisingu keliu ir nenoriu sustoti. Kartais neriu i stacia galva i straipsnius, mokymus, seminarus. Kartais tiesiog norisi pailseti, susidelioti mintis, pojucius, norus... Isdrisau net vienatve priimti kaip drauga, kaip dali saves. Susidraugavau su ja ir ji visiskai nebegasdina manes, net dziugina :-) priemiau gyvenime turbut drasiausia sprendima savo gyvenime - menesi keliausiu viena. Manau grisiu pasikeitusi... kiekviena kelione keicia mus, o kelione su savim, i save - juo labiau.

Tokia stai mano istorija. Tukstanciai tokiu, bet kiekviena savita. Sedziu su sypsena veide ir mastau, kad isdrysau visgi parasyt :-) grazaus vakaro!

Laura Stancaityte

O ką jau praėjo metai? Ajei.. :) Šiaip tai nelabai ką naujo pradėjau, nelabai kur pajudėjau į priekį arba tie pajudėjimai buvo per maži, kad būčiau patenkintas. Aišku, truputį kažkur galvoje sraigteliai pasisuko į gerąją pusę. Teisingus atsakymus ir veiksmus aš teoriškai kaip ir žinau, bet kažkaip praktikoje nesigauna. Užsigazuoju trumpam arba iš vakaro gazuotas, o ryte gazo nebėra ir neprisiruošiu ko nors daryti. :) Bet vilties neprarandu ir aš dar dainuosiu..!! Gal Tinginio manifestas prisidės prie greitesnio mano uždainavimo! :))

Sarunas Zeimys

Kai pradėjau dalyvauti ONBO mokymuose, mano gyvenimas jau iš esmės buvo apsivertęs aukštyn kojom - žemyn galva. Aš išvažiavau studijuoti į kitą miestą, palikau šeimą, draugus, mylimą žmogų ir pati išvažiavau vedama savo svajonės link. Studijos pasirodė esančios tikrai labai sunkios, taip stipriai to nesitikėjau, plius nauja aplinka, žmonės, daug naujos informacijos ir t.t. ir pan. Tai labai išmušė iš vėžių, labai stipriai išėjau iš savo komforto zonos, tačiau dabar to nė kiek nesigailiu. Kai dabar pagalvoju, koks buvau žmogus prieš dvejus metus, tai suprantu, kad tada man atrodė, jog žinau labai daug ir esu drąsi, pasirodo, žinojau ne tiek jau ir daug ir ne viską, ir kartais tikrai nebuvau tokia drąsi. Tačiau nauji iššūkiai, naujos užduotys, galimybės, pažintys, išvykos, nauji įspūdžiai ir dar labai labai daug daug visko suteikė dar labiau TIEK NEŽMONIŠKAI DAUG, kad dabar nesigailiu nė akimirkos ir suprantu tą posakį, "what doesn't kill you, makes you stronger.." Suprantu, kad tik nauji tikslai, naujos sau iškeltos užduotys, nauji keliai verčia tobulėti ir nesustoti. Šiuo atveju, ONBO mane išmokė nepasiduoti, šis smegenų treniruoklis atsirado būtent tuo mano gyvenimo momentu, kai man buvo sunku, kai reikėjo pagalbos, patarimo, supratimo ir paguodos, kad viskas bus gerai, viskas yra įmanoma. Taip ir nutiko. Aš po truputį pradėjau atrasti, suprasti ir jausti save. Savo jausmus, išgyvenimus, supratau, ko man reikia ir ko nereikia. Išmokau atsirinkti reikalingą energiją, informaciją, nuo nereikalingos ir perteklinės, išmokau planuoti ir analizuoti savo laiką, teisingai jį skirstyti ir dėlioti. Galėčiau vardinti ir vardinti....

Galiu pasakyti tik tiek, kad ONBO man davė labai daug pamokų, patarimų, pratimų, užduočių, kurios privertė galvoti, daryti, atmerkti akis, daryti daryti ir nepasiduoti. Supratau, kad labai svarbu yra įsiklausyti į save, pažinti bei suprasti. Kai pradedi pažinti save, pradedi pažinti ir kitus. Na, o svarbiausia pamoka yra tokia, kad reikia niekada nesustoti siekti kažko, tobulėti, daryti. Reikia išmokti mėgautis akimirka, mėgautis keliu links svajonės/siekio/tikslo, pasimėgauti rezultatu ir keliauti toliau. Imti iš gyvenimo viską, ką jis duoda. Tiek gera, tiek bloga, visas pamokas, žmones, įvykius, nuotykius, nes gyvename juk tik kartą, na, o jeigu ir ne, tai bent jau išnaudokime šį gyvenimą taip, lyg gyvenetume tik kartą, nes visata visada yra pasiruošusi padėti mums įgyvendinti pačius pačiausius savo norus, tereikia tik laaaabai panorėti, na, ir žinoma, taip pat daug dirbti.

Tad aš tiesiog visiems labai palinkėčiau atrasti SAVE kaip žmogų, suprasti, ko tam žmogui reikia ir būti savimi. Visada tobulėti ir niekada nesustoti ir viskas bus taip, kaip turi būti. Būtent šių dalykų ir dar daugiau mane išmokė ONBO. :)

Valerija Bartnikaitė

Ooo po Onbo verčiasi aukštinkojom viskas.. dar tik pradžia, bet jau daug kas ir pasikeitė. Išėjau iš darbo kuris mane išsekino ir liko nebemielas, sunku kai atiduodi save 200% , bet darbdaviui neidomu. Uždariau vienas duris at sivėrė iš kar kelios durys :) Tapau žymiai drasesnė, labiau savimi pasitikinti, nugalėjau kai kurias baimes, ties kitom baimėm dirbu. Po Onbo išmokau lengviau susidoroti pvz.po mesto man iššukio susitvarkyti su stresu 10-15 min begyje, tiesa tai pamokė mane Alex Monaco susitikus per viena renginį.

Metus darba, užsiėmiau vienu projektu, kurį jau senokai norėjau įgyvendinti ir laikui bėgant parodys ar man pavyks " O man PAVYKS !!! :)" Tai iš to gal gausis mano versliukas į kurį noriu įtraukti savo šeimos narius ir jiems pagelbėti finansiškai. Tai va taip man sekasi :) Aplinkiniai mato mano pokyčius mano nuotaika, tai aš progai pasitaikius vis paminiu Onbo mokymus ir Laimingų grupę :)

Matau Danieliau tau irgi puikiai sekasi ! Kai turiu laiko paskaitau tavo straipsniukus ir knyga elektronine Tinginio manifesto turiu nusipirkus, bet dar neperskaičiau. Sėkmės tau tavo planuose ir tikiuosi kada nors susitiksim !

Edita Gil

Senai be rašiau ; laikas kurio dar trūksta. Po pamokų pradejau veikti . Nebijodamas kas bus emiau daryt . Išbandau savę. Supratau kad tik reikia vienintelio žingsnio ir žengt . Tada parasideda pokičiai. Taikisiu juos su ateitìes tikslais. Skaitau "Tinginio manifestas" super . Daug skaitymo nusimato nes jus su komanda pavarot. Nuostabu.

Darius Šinkūnas

Dekui uz tavo laiskuti ir domejimasi ka as nuveikiau po Onbo :) Tavo laiskai mane visada kazkaip ikvepia ir esu Debesyla skaitytoja-fane :) Na jeigu tikrai tau idomu, tai papasakosiu (atsiprasau kad rasau nelietuviskom raidem, man taip lengviau)

Taigi ikvepta Onbo mokymu as padariau tai apie ka seniai galvojau tai yra istojau mokytis I kolegija apskaitos ir dabar toliau tesiu mokslus. As gyvenu Airijoje ir Kai cia atvykau anglu kalba mano buvo labai nekokia.. taigi Onbo ikvepe mane nebijoti ir pradeti kalbeti angliskai taip kaip iseina pradzioj, o dabar kalbu laisvai ir beveik be klaidu :) Taip pat as atidariau nedidele savo imonele, kur dirbu kaip distributorius vienos svediskos verslo programos, kitaip sakant tai ka dariau Lietuvoje (tiksliau dirbau imoneje tokioje) dabar pati tai darau cia :) be Onbo ikvepimo nebuciau padariusi... Spyre man gerai I uzpakali ir priverte mastyti tik pozityviai apie tai ka imiesi daryti :)

Tai vat tiek kolkas, nors sia tema galeciau kalbeti istysas valandas :) Dziaugiuosi kad radau Jus ir sekmes Jusu darbuose ir kuryboje

Kristina

Onbo mokymuose man patinka tai, kad informacija pateikiama trumpai, aiškiai ir koncentruotai. Nereikia praleisti daug laiko skaitant ir sisteminant informaciją. Man taip pat labai patinka, kad straipsnių autoriai turi skirtingą rašymo stilių ir skirtingai sudėlioja akcentus. Man labai patinka saviironija, sarkazmas - tai priverčia smagiai pažvelgti į savo “pasiekimus” ir dar rimčiau dirbti su tuo, kas nevyksta.

Taip pat labai patinka ir testai - atrodo JAU VARAU, darau čia viskas vyksta, rūksta, keičiasi - padarai testą ir tau sako: palauk, saulele, pasitikrink, ar tikrai jau čia viskas taip ir ok. Ir balansuoju kažkur tarp 65 - 97 :DDDD vieną dieną vienaip, kitą kitaip. Patapo įpročiu kiekvieną dieną valandą skirti sau. Ir pastebėjau, kad tai nutinka būtent tada, kai atrodo, kad smegenys greičiausiai veikia - pyst ir įsijungiu naują susitikimą.

Kadangi mano protas toks truputį reikalauja struktūros - norėtųsi keleto aiškių ir konkrečių nurodymų, ką, kada ir kaip padaryti: nusiperki raudoną gėlę, nueiti į parką prie penkto medžio ir pasodini. :DDD taip pat norėtųsi daugiau feedback’o - tų akių, kurios visada stebi ir pasirodo netikėtu momentu. Bet jei reikia, galiu pati sau įsispirti į subinę ir judėti tolyn.

Gintarė

Džiaugiuosi, kad atsiradote mano gyvenime. Prisipažįstu, kad kiekvieną rytą siunčiu jums linkėjimus. Pagalvoju trumpai apie kiekvieną atskirai. Žaviuosi, Alexą jau senokai įsimylėjus, o paskutiniu metu baigiu įsimylėti ir Danielių. Kaip sūnų, žinoma. Šaunuoliai. Jauni, o jau tokie subrendę.

Jūsų mokymai tikrai veikia. Pirmiausiai pradėjau Alexo misijas, po to buvo „Laimingos.lt“, dabar – Onbo. Buvau įkritusi į labai gilią duobę, todėl reikia daug darbo, kad išlipčiau. Dirbu. Savijauta gerėja pastebimai. Iš pradžių buvo dienų, kai Onbo mokymai truputį nuvildavo. Jaučiau, - lyg kažko trūksta. Tačiau kitą dieną tas trūkumas būdavo kompensuojamas su kaupu. Turiu tokią savybę, kai sunku naują mokymą įsisavinti palaipsniui. Vis dar jaučiu begalinį norą gauti iškart ir daug.

Labai padeda egzaminas lygio gale. Netikėtai priverčia pasukti galvą. Tuo metu aiškiai suprantu, kad jau daug ką pamiršau. Tenka atgaivinti. Akivaizdu, kad nenaudodama žingsnis po žingsnio technologijos, jau būčiau beveik viską pamiršusi. Ačiū jums, kad priverstinai mane tobulinate.

beviltiška (viltinga) optimistė.

Dalia Puodziukaite

Su malonumu rašau Jums padėkos laišką. Esate puiki komanda!

Turėčiau prisipažinti ir pasidžiaugti mano gyvenime vykstančiais pokyčiais! Per visą šį ONBO laikotarpį nė dienos nesijaučiau nevykusi, liūdna ar pikta. Taip, kartais atsitinka kažkas, kas įsiutina, bet tai tik 5 minučių reikalas. Ir viskas. Gera jausti kaip pasitikėjimas savimi grįžta atgal į širdį. Būna jaučiu jį iki pat pirštų galiukų, kartais net oro pritrūksta! Sutraiškiau trukdančias abejones ir atidėliojimą.
Dar vienas puikus ONBO šalutinis poveikis-vėl galvoje užsikūrė idėjų, vizijų generatorius. Kai kurios senos idėjos atgijo, gimė naujos. Beje, dviem iš jų tikrai norėsiu pasidalinti su Jumis, mano mokytojai!

Ačiū Jums už atvirumą, tvirtumą ir gerą darbą, kurį darote mūsų Lietuvoje :)) juk po asmeninių pokyčių žmoguje vyksta grandininė reakcija - dalis gėrio perduodama artimiesiems, vaikams, kartoms. Jūs kuriate ateitį ;)

Miglė Klausaitė

Atsakymai i svarbius klausimus, kuriuos reikia sau kartot ir kartot. Onbo mokymai mane išjudina net sunkiausiu momentu kai atrodo nieko negali prisiverst padaryt. Su mokymais įgauni pagreitį.

Anonimas

- Suasmenintas kaučinimas. Toks paprastas triukas, bet kai viskas vyksta dialogo principu, yra labiau suasmeninama ir labiau įsirėžia į smegenis paprasti dalykai šimtą kartų skaityti kitur.
- Pieštinė grafika ir animacija.
- Nuorodos į kitus straipsnius. Taip galima plėsti skaitymo laiką, bet tai nėra būtina, jo neturint.

Gerda Wa

Labas, ačiū jums už geras emocijas ir viesulą mano galvoje!!!

Paulius Paškevičius

Noriu padėkoti už mokymus, jie man padeda laikytis disciplinos, prikelia mano mintis veikti tai manau, trumpuoju laikotarpiu yra svarbiausia, nors mokymai ganėtinai stipriai paremti knygos Laimingi šunsnukiai istorija ir keliu, vistiek labai smagu atsakyti į testo klausimus ir vėliau gauti spyrį į užpakalį skaitant išvadą apie testo rezultatus, nes tai yra tiesa, o pačiam dažnai nelengva sau pasakyti tiesą į akis.

Renatas P

Lengvas, laipsningas, taktiškas ir labai konkretus šiknos spardymas. Tai yra daroma taip subtiliai ir nekaltai, kad tu nei nepastebi, kaip pats nuo smūgio pradedi kturpeščias bėgti savo tikslų link. Būtent tas nekaltumas ir paprastumas šitaip mane veža, verčia rėkti rankas iškėlus į viršų ir šypsotis taip lyg būčiau pats laimingiausias šunsnukis pasaulyje!!!! Tai magiška ir jaučiu, kad tai tampa priklausomybe.

Aurimas Maziliauskas

Nors jau 18 testas ir aš čia esu antra karta, bet man viskas čia patinka. Klausimai kurie padeda suprasti kas yra gyvenime svarbu, jūsų užduotis. O labiausiai patiktų susitikti su jumis asmeniškai.

Karolis Rimkus

Dėkinga už kasdieninį priminimą ir spyrį darbui su savimi - už naujų įgūdžių formavimą

Erika Petrulioniene

Man labiausiai patinka, kad galimi atsakymai mane kasdien prajuokina, bet visada privercia susimastyti, ir skatina veikti!! Aciu!

Jurate Gutmanaite

Sveiki, nuostabus mokytojai! Dziaugiuosi prisijungusi prie Onbo mokymu, nes jie mane veda link svajoniu issipildymu! Kasdienines pamokos trumpos ir aiskios, yra namu darbai, kurie skatina veikti. Labai gera ideja, jog reikejo duoti uzstata(pinigine suma), nes naturaliai zmogus nori isvengti skausmo(pinigu praradimas) arba nori jausti pasitenkinima. Dziugu, kad Jusu pamokos mokina is skausmo vengimo pereiti i pasitenkinima. Klausimai: ,,Ar jau padarei ta ir ana ar sedi rankas sudejes?" - duoda nematoma, bet jauciama spyri veikti. Ir man jau darosi nesvarbu, kaip pavyks padaryti, vis tiek darau, ir kasdien igyvendinti tikslai mane artina prie svajoniu issipildymo. Jau nemazai dalyku igyvendinau is svajoniu saraso. Lenkiu Jums galva uz Jusu strategiskai paruostas pamokas ir labai noreciau dalyvauti Jusu kituose tobuleti vercianciuose projektuose!!!

Misija 1- Kometa igyvendinta: kadangi zadejau pasiruosti 10l vandens ir konservu- tai dabar apie svaru geriamaji vandeni nereiks sukti galvos visa savaite, o konservai pravers ateity:-) Su mociute snektelejau ir siandien turiu mergaiciu vakareli , prisiminsim senus, gerus laikus:-)

Geros Jums dienos ir nuotykiu smagiu!

Agne Valuntukeviciute

man patinka tai, kad misijos priverčia prisiminti, dar kartą praeiti, praitas misijas, labai patinka galimybė nemokamai gauti šiuos mokymus, žmonės besimokantys kartu. Kai pažadėjau papasakoti 10 žmonių kaip teisingai kelti klausimus sau ir kietiems man parašė 1 onbo dalyvė, ir vakar su ją bendravom per skype, kadangi ji tenerifėje. Patinka, žodis ir būdas - BECUKRIS. Aiškiai paaiškinamos pamokos + straipsniai. Ir dar tai, kad mokymų metu pradėjau keltis anksti ir negventi be plano, ką šaindien veiksiu. AČIŪ.

Rytis Mikulėnas

Man sie mokymai labai patinka nes kasdien vercia pasukti smegenine ir pergalvoti vel viska is naujo, savo svajones, prioritetus..netgi kas buvo uzmirsta pradzioje..info isliks ilgiau smegenyse, o gal net ir visam gyvenimui!

Vilija

Man šiuose mokymuose labiausiai patinka tas slaptas ingredientas (net nežinau, kaip kitaip tai pavadinti), kuris regis netokių keistų klausimų ir dažnai labai keistų atsakymų variantų pagalba sugeba pakeisti mano jaunas, bet užsisedėjusias mintis. Taip pat patinka, kad tai užtrunka kelias ar keliolika minučių per dieną padaryti, bet rezultatai verti daug daugiau nei tų praleistų minučių.

Džiaugiuosi, kad Onbo ir Laimingos.lt egzistuoja ir dar labiau džiaugiuosi, kad nors ir pastūmėta prisijungiau prie šių mokymų ir žmonių dalyvaujančių kartu.

Aistė Danilevičiūtė

Sveiki, šiuose mokymuose man labiausiai patinka paprastumas, užduočių žaismingumas, jas atlieku su džiaugsmu ir malonumu. Patinka, kad testai trumpi, bet tikrai labai informatyvūs. Straipsniai išskirtiniai, supurto smegenis darbui ir kitokiam požiūriui. Visuose straipsniuose, misijose, užduotyse yra tiesioginis asmeninis ryšys su manim, turiu galvoje, kad kalbama ne šabloniskai "Jūs", "Tokio tipo žmonės" ir pan. O visur vartojama "Tu" ir "Aš". Tai labai svarbu, nes jautiesi išties svarbi ir įsipareigojusi. Tai tikrai priverčia labiau susimąstyti. Patinka, kad praktiškai nėra pasirinkimo kažko nedaryti, nes įvardijamos ne itin patrauklios, "neskanios" pasekmės. Kiekvienoje misijoje į save, gyvenimą, tikslus,jų siekimą, požiūrį, laimės ir sėkmės apibrėžimą priverčiama pažvelgti vis iš kitos perspektyvos, tai sustiprina efektyvumą užduočių, aš noriu ir džiaugiuosi, mėgaujuosi jas atlikdama. Iš pradžių atrodo neleidžia "atsipūsti", o paskui ir nebesinori to "atsipūsti". Be galo džiaugiuosi šiais mokymais ir mėgaujuosi! Ačiū, Jūs patys nuostabiausi!

Sandra Matiukaite

Už ką man patinka Onbo? Jau nekalbant apie puikią įdėją, man patinka už labai kokybišką turinį, turiu omeny dizaino prasme atrodo labai gerai na ir daugybė straipsnių, pavyzdžių susijusių su užduotimis ir su gyvenimo patirtimis.

Svajunas Popa

Pirmiausia noriu padėkoti už Onbo mokymus ir galimybe išsivalyti savo smegeninės šiukšlinę.
Ne kartą atsidarydavau Onbo svetainę, bet nesuintriguodavo pradėti mokymus.
Dabar kai pagaliau sau pasakiau, kad nauji dalykai visada skatina tobulintis ir turiu patikrinti Onbo mokymus.
Džiaugiuosi tai padariusi, nes pamokas kartoju ir kartoju, tai tapo narkotikais.
Susikonspektavau kiekvienos pamokos esmę dviem sakiniais ir užsirašiusi savo pasižadėjimus.
Raudonai apsivedusi pamokas kurioms turiu dar spragų ir jas kartoju ypatingai kad suvokčiau ko man trūksta, kur esami įsitikinimai pasenę ir supuvę.

Ačiu už spyrius ir Jūsų idėjas, nora padėti tobulėti žmonėms.

Geros dienos ir dar daugiau nuostabių idėjų ir projektų. Geros dieneles ir daug sypseneliu !!!

Violeta G

Labiausiai patinka tai, kad Onbo tiesiog verčia daryti tai ką skaitai, rašai. Atrodo jog kažkas pasamonėje natūraliai vyksta teigiamo, negaliu to užčiuopti, bet man tai padeda ir labai. Patinka tai, kad klausimai atrodo sukurti man, tarsi suasmeninta.

Elidijus

Didelis, didelis, tiesiog "enormous" AČIŪ už šiuos mokymus! Žinot, juose labiausiai veža, jog jie lyg fortepijonas. Pilni stygų ir klavišų, o mes lyg atlikėjai, su kiekviena užduotim išgaudami vis kitokį gyvenimišką kūrinį, o vis kitas užduoties punktas, vis kita muzikine nata. Ir taip 30 dienų mes dalyvaujame gyvenimo orkestre, kur aukščiausio lygio kompozitoriai Aleksas ir kita mokytoja su Meile parašė šį kurinį, leisdami po posmelio "pavaryti" solo!!!!!

Trupės muzikantas,

Deividas Krivickas

Sveiki Onbo draugai,

Onbo mokymuose man patinka susitikti su Jumis kiekviena diena. Neturiu paskyrusi tam konkretaus laiko, kad susitikciau tuo paciu metu, bet atsisedu kai zinau kad 30 min manes niekas netrukdys ir isijauciu i uzduoti. Negaliu pasakyti, kad ir visos uzduotys man patinka ar su visom sutinku, bet jas vykdau, kartais su vidiniais pasigincijimais, bet vykdau.
Mokymu deka susidariau stambu plana kurio neturejau.
Susidarineju plana kiekvienai dienai.
Lankau gyvas moteris.
Mokausi tolerancijos.
Mokymu deka labiau planuoju.
Daugiau galvoju ka kaip darau.
Mokymu deka giliau kvepuoju.
Mokymu deka stengiuosi bereikalingai nestresuoti, pozityviau ziureti (net ir pametus telefona pasaulis nesugrius :) )
Mokausi palengva. Taip taip zinau: palengva jums netinka. Bet as jau tokia, bet mokausi !!!

Onbo mokymai yra gerai. Nes jie kiekviena diena galvoje.

Ačiū ir linskmo bei spalvingo savaitgalio!!!

Kristina Poderyte

Ačiū už rūpestį, bet prieš tris dienas viską baigiau ir per 30 dienų kaip ir buvo rekomenduota (tik pabaigoje kiek sutrikau, nes kaip ir buvo žadėta nemokama konsultacija skype, bet ji tapo konsultacija su nuolaida, bet gal ką ne taip prisimenu). Žinau, pasakysite, kad dar galiu peržvelgti testus, bet tikrai pasiėmiau maksimumą, buvo įdomu, bet laimingos.lt užduotys man buvo artimesnės ir aktualesnės :). Abiejuose trūksta užbaigtumo. Nebūtina diplomo, bet galbūt nuorodos į platesnį literatūros sąrašą ar pan. Ne visi gyvena Lietuvoje tad į susitikimus negaliu papulti ir dėl to pagal jūsų rinką jaučiuosi statistiškai neparanki. Bet žinoma ne mažumos svarbiausia. Taip pat gavėjų adresus galėtumėte peržiūrėti, nes man darant ir baigus 30 dienų išūkį vis gaunu žinutes, kad turėčiau prisijungti prie iššūkio, o nesinori pasišalinti iš gavėjų sąrašo, nes įdomu ką dar pasiūlysite ateityje. O dabar jau kitur mokausi ir toliau ieškau atsakymų į savo klausimus :)

Sėkmės, žaviuosi tuo ką darote ir kaip tai darote :) ir neabejoju, kad Lietuvoje dėl to bus rezultatų :).

Virginija Meilūnė

Sveiki dar kartą mokytojai! Kuri laiką jums nerašiau ir baigęs mokymus užsivilkinau su padėka jums.

Perėjas jūsų mokymus aš tikrai tapau Laimingu šunsnukiu! Ir pagaliau galiu pasakyti kad siekiu savo gyvenimo tikslų! Pagaliau pradėjau judėti pirmyn ir kiekvieną dieną darau viską ką galiu kad pasiekčiau savo tikslų, tuo pačiu stengiuosi tapti žmogumi is didžiosios Ž! Tai sakydamas sakau kad noriu tapti geriausiu ir padėti kitiems to paties pasiekti! Pradėjau rašyti savo mintis ir dalintis jas su visais! Sukūriau Facebook puslapi https://www.facebook.com/TheTitanMinds/ tokiu būdu stengiuosi palaikyti savo brolius bendraminčius! Ir visa tai yra tik jūsų dėka! Visą savo gyvenimą busiu dėkingas jums už tai kad parodėte tikrąją realybė, kada galiu būti ištisai laimingas ir siekti aukštesnių tikslų!

Tomas Kupčiūnas

Onbo mokymuose labiausiai patinka tai, jog testai bei pateikiama info orientuojasi į veiksmą. Tai skatina siekti maksimumo iš gyvenimo ir netinginiauti...

Stundzia Arnoldas

Kas man labiausiai patinka Onbo mokymuose? Mhhh jei pasakysiu viskas - palaikysite nenuoširdžia? Bet tikrai patinka. Keista, bet testai man patinka, aš visuomet mėgdavau testus, nes tai puiki galimybė pažinti save. Patinka "becukriškumas", kadangi meilybės- dažniausiai taip nepasiekia širdies, kaip tas gan griežtokas treneriškas tonas. Taip ir norisi pakelti "kojų ir pilvo sąnarį" nuo kėdės ir veikti. Kartais testo rezultatai šiek tiek nuliūdina, tada kartoju juos generuodama kitus atsakymus, bet ar elgiuosi teisingai (ar tuo metu atsakineju teisingai?). Gal taip ir reikia, gal taip galiu užprogramuoti/perprogramuoti savo smegenis palaimai?

Ir dar labai patinka straipsniai - skaitant juos ne vieną kartą atrandu kažką naujo, suprantu daugiau. Ačiū, kol kometa ☄ neįsirežė į žemę. (tikiuosi, kad Onbo treneriai yra superherojai ir su Laimingų bei gyvų moterų pagalba nusvies tą kometą į tolimiausią galaktikos užkampy.)

Irma

As labai trumpai.. Aciu uz spyri i sedimaja, kurio man taip reikejo :)

Kristina

Man patinka, nes tokie yra vieninteliai iš man matytų. Tai yra nauja, nors tikrai sunku viską prisiminti. Kas tikrai yra iššalkęs pokyčių, šie mokymai tikrai padės.

Aurimas

Sveiki mokytojai, jūsų mokymai nuostabus, klausimai ir atsakymai priverčia nusijuokti ir taip pat galvoti, o svarbiausia, kad kiekviena diena vertini kaip nuostabią dovana, kuria labai džiaugėsi, atsiranda prasme gyventi ir siekti pilnatvės. Ačiū už šiuos mokymus, sėkmės jums kuriant ir auginant džiaugsmo pilnas asmenybės. :)

Ernesta ja

Nemeluosiu, kad uzsisakyt Onbo prireike nemazai laiko ir apmastymu ar verta, beeeeet kuo toliau, tuo labiau esu patenkintas siuo sprendimu. Negaliu patiketi, bet Onbo mokymai tikrai yra tikra BOMBA!! Praejus 18-kai dienu jauciu kaip mano smegenyse prasidejo tikras karas su abejonem, kvailais isitikinimais ir sugedusiu mastymu! Wow! Po ilgo laiko pradedu jaustis laimingas!! Neitiketinas jausmas! JUSU deka, mano galvoje vel pradejo veikti varikliukas! Tariu, Jums, didziuli ir nuosirdu ACIU uz tai!

Lukas Pliūra

Sveiki, noriu jums padekoti uz kiekviena misija, kuria gaunu kiekviena diena. Pradejau daugiau dirbti su savimi, iskilusiose problemose, prisimenu mokymus ir ju pagalba isprendziu jas. ;) Ačiū jėėėė :)

Jonas

...vakar lijo ir sketis tik isejus is namu sugedo (nieko tokio yra gobtuvas PAGALVOJAU) vėliau einant mus su vaiku aptaške dvi mašinos viena po kitos...ismaude taip, kad grįžus reikejo pasikeisti drabuzius, bet kas idomiausia tai visai neišmušė is vežiu, ne tik, kad nesusikeikiau, AS PRISIMINIAU 17 MISIJA taigi kaip ejau sypsodamasi taip ir toliau nuejau:) nešu kazkokia vidine stiprybes veliava:) nekaltinau tu vairuotoju, kartais buna, kad nei mes nei jie tiesiog neturime kur trauktis, reikia nebijoti tu šaltų dušų, jie ateina užgrūdina ir praeina...Taip ir gyvenime, turime situacijas per kurias nei atgal nei šonu nei ratu, o tiesiai užsimerki ir šoki, nes tai vienintelis kelias būna...jus ismoket susitelkimo meno jau beveik kaip Bruce Lee einu i prieki nesidairydama :)) stengiuosi žiūrėti tiesiai iššūkiams į akis, aš ju net laukiu kaip ir jusu pamoku kiekviena ryta! :) Net gi kaip kokia provokatorė sakau sau mintyse: "na ateikit čia, dideles ir mažos problemeles, c'mon! :) Reikia pasakyti, kad ir pati stengiuosi visa informacija perskaityti, o ne tik atlikti užduotis, nuolat suku saviugdos tinklarasciuose apie kuriuos suzinojau is jusu, taip pat papildomai skaitau ir naršau internete saviugdos temomis, bei dalinuosi kaip ir žadėjau :) tiesą pasakius tos temos niekada nebuvo svetimos, as jas..na ne nuo sauskelnių:) bet seniai gliaudau. Todėl man smagu, kad jus prisidejote prie smegenu pakutenimo :) geriau save pažinti, nerti į save ir išnėrus lengviau kvėpuoti:) tai zinot už ta papildomą deguoni:) ir norėčiau padėkoti jums mieli mokytojai Aleksandrui bei Danieliui, tai pat uz jusu ikvepiancia kuryba, teskite, Jusu misija labai padeda isgryninti tikslus, aiskiau ir paprasciau keliauti gyvenimo kalneliais, tai tarsi koks gyvenimo filtras :)

I have a feeling of deep admiration for someone or something elicited by their abilities, qualities, or achievements;)

Sigita Konoplioviene

Šaunu kad jus esate ačiū. Patinkant del to kad mokymo kursas yra idealiai sukurtas ir pritaikitas ieškantiems . Čia prasideda viskas nuo mažu žingsneliu, ir tai labai svarbu atrandant savę. Atradau jus tokius kokių ieškojau. Turite tai ko neturi kiti. Super.

Darius Šinkūnas

Mh… Net nežinau. Galbūt dėl to, kad gavau nuo Alex Monaco? Juk sėkmingas žmogus davė tai, ko man reikėjo? O grįžtant prie temos, pagalvojau.. Onbo mokymuose man labiausiai patinka lankstumas – galiu iš bet kur ir bet kada prisijungti, ir atlikti visą tai.

Airidas Preikša

Man šie mokymai davė nemažai išmokau kitaip žmones vertinti, pakeičiau savo komforto zona, siekti nauju tikslu gyvenime ir galiu padėkoti uz tai kad galiu matyti gyvenimą kitaip

Vaidas Blazgys

Sveiki Alex ir Danieliau,

Šiek tiek užtrukau su savo mintimis apie tai ką galvoju apie Laimingos projektą. Perėjau visas pamokas ir pasiėmiau tikrai nemažai, nežinau tik ar ką nors daviau.

Visų pirma žaviuosi jūsų sumanymu ir pastangomis. Nuostabu ką darote dėl Lietuvos žmonių. Ir tikiuosi, kad kuo daugiau žmonių tai pasieks bei paveiks. Galbūt tai nebuvo kažkas skirta man, nes jūsų tikslas priversti žmones atrasti laimę savo jėgomis. Aš laimę jaučiu jau gana seniai, ieškojau kai ko kito, bet tikrai nemažai to ko ieškojau radau tarp eilučių ir testų klausimuose. Kitaip sakant atsirinkau tai ko man reikėjo. O kadangi taip patiko tie klausimai ir straipsniai, nusprendžiau toliau dalyvauti onbo mokymuose ir vėlgi ne viskas man aktualu, bet aš žinau, kad motyvatorius veikia puikiai bei jau daug dalykų pasiekiau ir padariau dėl kasdienio priminimo, kad turiu dirbti dėl savo svajonės.

Mano didžiausia problema tokia, kad nors jau dirbu darbą, kuris man patinka kol kas iš jo daug neuždirbu ir jaučiausi užstrigusi. O šiandien atradau savo didžiausią stabdį - aš nepripažinau sau, kad esu menininkė. Skamba juokingai, bet vis dar save mačiau kaip to ofiso iš kurio išėjau rašyti darbuotoją. Tai yra "rimtos, konkrečios profesijos" atstove. Kai šiandien sau tai pasakiau prieš veidrodį viskas tapo daug aiškiau. Kilo daug idėjų ir ką tik viskas susidėliojo į vietas. Aš pagaliau žinau ką man reikia daryti. Laukia labai daug darbo neskaitant to kurį jau darau, bet aš matau keliolika metų į priekį. Ir esu pasiruošusi atsiduoti šiam tikslui, daug išmokti ir tuo pačiu daug duoti.

Už šią akimirką visų pirma turiu padėkoti mokytojai, kuri pasidalino savo mintimis ir patarimais kai buvome susitikę Australijoje. Tai ką tada išgirdau augo manyje, plėtėsi ir kartu su laimingos.lt testais susidėliojo į lentynėles. Aš kažkur giliai visa tai žinojau, bet reikėjo priemonių ištraukti tai į paviršių. Taip pat esu dėkinga Danieliui už motyvacinius atsakymus ir patarimus. Jis leido man patikėti, kad galiu išgyventi iš rašymo ir nepasiduoti pusiaukelėje. Aš dar negyvenu taip kaip noriu, bet pažadu, kad apie mane dar išgirsite (arba bent jau apie Luna Mei - mano alter ego :D ) ir tikrai ne kartą.

Laimingos programa atsidūrė laiku ir vietoje man. Kai buvau beprarandanti viltį ir pasiduodanti aplinkos įtakai su kuria taip ilgai kovojau - aš vėl gyva. Nežinau kaip man viskas pavyks, bet juk mes to žinoti ir negalime. Tačiau tiksliai žinau ką man reikia daryti. Aš savo plane pagaliau atradau trūkusią dalį.

Ačiū už tai ką darote. Juk galėtumėte tiesiog patys vadovautis savo mąstymu ir siekti savo tikslų, bet įsileidžiate į tą procesą ir kitus. Skaitau nemažai informacijos saviugdos tema angliškai, bet skaityti visa tai lietuviškai yra artima širdžiai ir mintims.

Sėkmės, tikiuosi, kad galėsiu kada nors taip pasitarnauti kitiems kaip jūs tai darote :) Beje, kalbant apie laimingos programą pasigendu užbaigimo. Ar dar bus kažkas, ar tai jau ir viskas? Juk gyvos susitikime negalėsiu sudalyvauti ir su kitomis pasidžiaugti mūsų pasiekimais. Labai norėčiau būti agente :D.

Karščiausi linkėjimai ir AČIŪ!

Virginija Meilūnė

Sveiki, man labiausiai patinka, kad mokymai vyksta kiekvieną dieną. Neleidžia užsimiršti, apie savo tikslus ir svajones susimąstai kelis kartus per dieną. Taip pat čia viskas labai paprasta ir aišku. Ačiū. Vytautas

Vytautas Vysniauskas

Gavau įdomia misija, bet jau prieš kurį laiką apie tai galvojau. Norėčiau padėkoti visų pirmą už tai, kad iš vis esate ir užsiimate žmonių saviugda ir mastymo pokyčiais. Čia kaip ir sporte negalima tikėtis greitų rezultatų, bet esami testai ir misijos priverčia susimastyti apie dalykus, apie kuriuos tikriausiai kiti niekada ir nepagalvoja. Taip pat man patinka aptarti atliktas misijas su artimais šeimos nariais, ypač su žmona. Taigi onbo.lt keičia ne tik mano mastymą ir gyveni, bet ir mano žmonos. Kartais reikia atlikti užduotis misijose, apie kurias esu pagalvojęs ir anksčiau, bet tikriausiai neišdrįsęs atlikti, ar tai kažko pabijojęs, o gal ir laiko "trūko", bet dabar norisi išspausti maximumą iš savęs, o ypač kai skatina onbo.lt, tai viskas padaryta. Smagu, kad misijos yra kiekvieną dieną, tai mokina manau viena iš svarbiausių dalykų - disciplinos.

Tad ačiū jums ir šiam kartui tiek.

Romas Vaitiekus

Labas mokytojai, tikrai turiu už ką padėkoti, palyginus kaip jaučiausi prieš 18 dienų ir kaip jaučiuosi dabar, tai žiauriai didelis skirtumas... dabar randu laiko saviugdai, suprantu kad tai kas man buvo anksčiau nuobodu ir linksma, apsikeitė vietomis... kalbu apie naudingus straipsnius, skaitymą, stengiamasi dėl savo ateities ir televizija, internetą, facebooka... viskas apsivertė aukštyn kojom, radau būdą kaip susitvarkyti netvarka savo galvoja, automatiškai atsirado bendravimas su moterimis, anksčiau manydavau kad jos pasikėlusios bet dabar supratau kad aš buvau problema, nes darydavau dalykus kas dabar protu nesuvokiama... pradėjau matyti ir suprasti kitus žmones ir kodėl jie tokie yra... jau dabar galiu pasakyti kad esu "Laimingas šunsnukis"!!! Ačiū jums kad skyrėte savo gyvenimus padėti kitiems!!! Sunku net suvokti kad tai vyksta čia ir dabar, keista kad yra tokių žmonių kaip jūs... ir džiaugiuosi kad gyvenu šiuo laiku!!!

Tomas Kupčiūnas

Sveiki, draugai,

Labiausiai siuose mokymuose patinka klausimu ir atsakymu struktura, kuri leidzia buti saziningu paciam su savimi ir netgi nesinori, kaip mokykloje, "nusirasineti". Tai padeda tiesiog paciam sau atmerkti akis ir padeda suprasti ka ir kur blogai darau ar dariau praeityje. Aciu Jums!

Giedrius Petrauskas

su Šv. Velykom! :)))

Labiausiai patinka Onbo mokymuose užduodami klausimai ir net pateikiami atsakymai, kartais ne visada sutinki su visais atsakymais, bet jie verčia susimąstyti, pritraukti artimiausią manąjam atsakymui. Patinka įrankiai, patinka straipsniai... Nesuprantate, manęs šie mokytojai neužknisa ir net nežinau, ką turėtumėte daryti, kad užknistumėte. Taip, kad dar toli iki to :)))) Dėkoju, giriu jus už tai, kad rodote ateities perspektyvą ir tuo pačiu skatinate buvimą čia ir dabar.

Toma Norkute

Pirmiausia noriu pasveikinti su artejanciom sventem! Kartosiuosi, bet Aciu, kad esate! Dekoju, kad sutikote buti mano mokytojais, patarejais, pagalbininkais, palaikytojais... Aciu Jums! Patinka tai, kad issiugdziau disciplina, ko visada man truko. Uzduotis per diena man atrode ttttaaaaiiiipppp letai ir mazai. Bet tu turi laiko apgalvoti viska ir priimti ta informacija. Patinka, kad dalinates savo patirtimi, o ne tik teorija. Patinka, kad nevyniojat zodziu i vata. Patinka, kad mokymai veikia :-) matau savyje pokycius, kurie dziugina ne tik mane, bet ir mano artimus zmones.

Aciu! Darykite tai ir toliau.

Laura Stancaityte

Jums galiu padekoti uz tai kad kartais isspiriate i sedimaja kad judeciau i prieki, o neuzsisedeciau vietoje. Kurioje jokio asmeninio tobulejimo ir tik priekaistai sau.
Taigi didelis aciu uz tai kad perskaiciu motyvuotus straipsnius pati jauciuosi labiau motyvuota judeti pirmyn

lina scerbinskaite

Sveiki mielieji. Noriu padėkoti už šias misijas, į kurias įdėta daug darbo ir širdies. Man patinka, kad mano misijos yra sekamos, kaip aš jas vykdau...paskatinimas ir pasakytas grieztas žodis. Kai kurios užduotys pritaikytos asmeniškai ir tai kas man yra svarbiausia. Ir sunkesnės misijos yra gerai, nes tai parodo, kaip aš galiu susitvarkyti su šiomis misijomis. Alex tu sakai.. " aš būsiu becukris " man taip neatrodo...suprantu ką nori pasakyti, kad mano laimė rūpi daug labiau, nei man pačiai, o viskas priklauso tik nuo manęs pačios AČIŪ TAU UŽ RUPESTI IR PALAIKYMĄ ...noriu padėkoti kiekvienam, kas prisidėjo prie šių misijų.
Tukstantis kartų Ačiū !!!

asta sateikiene

Sveiki, mokytojai!

Šiuose mokymuose man patinka tai, jog tai formuoja įprotį judėti pirmyn, labai nesižvalgant atgal, siekiant tikslo. Tai padeda man kelti sau dar daugiau klausimų, dar daugiau negu iki šiol buvau klausus savęs! O kartu tai padeda atrasti atsakymus, veikdama atrandu atsakymus! Man patinka, jog kaikurie klausimai provokuojantys ir priverčiantys pamąstyti. Labai. Atsakydama kaip yra iš tikrųjų, matau, kad gali būti dar geriau ir tiksliau! Man patinka tai, jog pamažu formuojas įprotis. Įprotis ne tik kasdien užeit į onbo, bet ir kasdien padėkoti, nusišypsoti, nepykti, padėti, ugdytis savo gebėjimus. Kai vieną dieną buvau praleidusi onbo mokymus - atrodė, lyg kažko nepadariau, tai kaip "narkotikas" geraja prasme! Ačiū Jums, kad ugdote visuomenės narius! Ačiū, kad užduodate klausimus tiksliai taip, kad pati galiu rasti atsakymą. Žinau, kad tik aš pati veikdama pasieksiu savo tikslų!

Gražios dienos,

Laura Sekmokaitė

Aš iš tikrųjų įgaunu daugiau pasitikėjimo savimi, sugebu įžvelgti savyje vis daugiau gerų savybių, savybių kuriomis gyvenime galiu pasinaudoti. Ačiū!

Karolina K

Sveiki. Šiuose mokymuose man patinka:

*Kiekvienos pamokos įvadas. Kai atsidarai kiekviena pamoka gauni lyg laiškeli. Ten ir peikia, ir pegiria, ir užpakalį žada atspardyt jei nieko nedarysi. Atsidarydama kiekvienos pamokos medžiaga aš su nekantrumu laukiu kaip šiandien mane nustebins laiškas, sukels smagias emocijas ir motyvuos.
*Taip pat man patinka testai. Jie priverčia susimastyti. Pagalvoti apie kiekviena pasirinkimo variantą ir išsirinkti labiausiai tinkanti. Tai tikrai leidžia geriau suprasti save, suprasti ko aš noriu dabar ir ko norėsiu rytoj.
*O labiausiai patinka misijos. Jų atlikimas jau yra vienas kitas žingsnelis link savo tikslų ir siekių. Jos įdomios, reikalaujančios pasukti galvą, bet per 18 dienų nei karto nekilo mintis „ gal šitos nedarysiu“. Misijos ir prie jų esanti medžiaga motyvuoja, norisi vis kitos ir dar kitos misijos.

Kai baigsis 30 dienų man šių mokymų tikrai trūks. Tai jau tapo kaip kasdienybė. Nuo jų tikrai kyla priklausomybė. Ačiū, Onbo komanda, už šiuos mokymus. Deimantė.

Deimante Lekaviciute

ONBO mokymuose atskleidžiama labai daug tikrųjų vertybių ir parodoma, kad kai kurios problemos yra visai ne problemos, o smulkmenos, palyginti su tuo, ką tuo pat metu kartais išgyvena kiti mums visai nepažįstami žmonės. Atskleidžia, ką mes darome ne taip, ko nedarome, ką pamirštame padaryti, ko nevertiname ir t.t. ir pan. Čia gausu skaitymo. Kai manęs žmogus paklausia, ką šiandien gero perskaičiau, aš galiu papasakoti, tai į ką pati atkreipiau dėmesį, kas naudinga mano gyvenimo keitimui, bet realiai tai kiekvienas žmogus kiekviename straipsnyje skaitydamas asmeniškai įžvelgtų vis kitų jam aktualių dalykų, susijusių su jo asmeninėmis problemomis ir gyvenimo iššūkiais.

Iš pradžių buvo sunku prisiversti kasdien skaityti ONBO, bet ties 18 susitikimu tai jau tapo įpročiu. Tai mane be galo motyvuoja ir bus liūdna, kai mokymai pasibaigs. Stengiuosi užsirašyti man svarbias mintis, kad jos po mokymų niekur neišgaruotų, o būtų tikslingai panaudotos.

Didžiausią įtaką man daro Alex Monaco ir Danieliaus straipsniai. Danieliaus išbandymai (o ypač jo nuolat atnaujinamas tikslų sąrašas) yra vertas didžiulio OHO! Matosi, kad vaikinas yra ne iš kelmo spirtas ir tikrai spaudžia maksimumą iš gyvenimo. Kartais pamąstau, kad norėčiau jį pažinoti asmeniškai, nes ji labai įkvepiantis žmogus ;) Būtų šaunu turėti tokį žmogų draugų tarpe. O Alex straipsniai kaip reikiant įspiria į uodegą. Gyvenime esu l. emocionalus žmogus ir visi tie išgyvenimai prilygsta amerikietiškiems kalneliams. Pradėjusi dalyvauti Onbo dedu visas pastangas, kad pakeisčiau savo požiūrį net į tuo metu man atrodančias didžiausias gyvenimo problemas. Alex savo straipsniais mane nuolat paima už rankos, pakelia ir testų pavidalu paklausia: "Kaip į tavo problemą reaguotų kiti, jei jiems apie ją papasakotum?" Tuomet susivokiu, kad kiti išties turi žymiai sudėtingesnių problemų, o mano problema tėra eilinė baisi tos dienos smulkmena. Ačiū Onbo mokytojams už kasdienį skatinimą siekti savo tikslų ir nebijoti gyvenimo iššūkių. Juk sėkmė pasiekiama tik keičiant požiūrį ir imantis veiksmų sprendžiant kylančias problemas ;)

Rasa Didžiulienė

kas man patinka Onbo mokymuose, tai, kad tai lyg Kalėdos ir kiekvieną dieną lauki tos dovanėlės, kurią ištyrinėsi besimėgaujant kava. Ir tokios dovanėlės pačios geriausios, nes jos pripildo kūną pozityvių energijų! Ir labai džiaugiuosi planų rašymu. Ir toliau ketinu rašytis planus. Visada savo planus patikėdavau užrašams smegenyse, bet juk tų minčių tieeeek daaaaug, kad galiausiai mažiausi tikslai pasimiršta, o dabar taip gerai, kai viskas išspausta rašalu popieriuje. :)

Minusas: norisi dar daugiau straipsnių, užduočių!

Pasiūlymas: sukurti diskusijų ratą, puslapį, kur nariai galėtų dalintis patirtimi, kaip jiems sekasi siekti tikslų. Juk net sportuoti yra lengviau ir smagiau ne vienam! :)

Vilgailė Narkevičiūtė

Iki dabar maloniai nustebina testų rezultatai, kurie toookie taiklūs!! Atrodo klausiami tokie paprasti klausimai, o rezultatai tikrai verčia susimąstyti :) Patinka taip pat galimybė pačiai spręsti, kada pradėti pamoką, grįžti ir pakartoti kiek norisi buvusias, apgalvoti ir prisiminti. Per visus mokymus yra išlaikoma ta pati kryptis, kartojama esminė informacija, kurią pagaliau priimi kaip "must to do" :) Dideli šaunuoliai esate ir labai ačiū už šį įrankį!

Linkėjimai

P.S. Kilo dar tokia idėja, nežinau ar teko organizatoriams skaityti knygą "Dievas visada keliauja Incognito". Joje istorija apie vyruką, kuris irgi buvo verčiamas lipti iš savo komforto zonos labai įdomiais, gyvenimiškais ir praktiškomis užduotimis - gal galima būtų kažkaip mokymuose pritaikyti..?

Ilona Rusakevic

1.Man labai patinka,kad mokymuose galiu dalyvauti man patogiu metu.
2. Kad atsikėlus pirma mintis, kada skirsiu laiko sau ir tobulėsiu, dalyvausiu mokymuose.
3. Kad misijos ir užduotys priverčia susimąstyti įvairiausiomis temomis, kad vienos mane suerzina( super vadinasi yra kur tobulėti,tam ir esu čia), o kitos priverčia savimi didžiuotis.
4. Kad kiekvieną dieną mokynuosi,tobulėju, tai įveda disiplinos į mano gyvenimą.

Ačiū už Jūsų skirtą laiką sukurti šiems mokymams ir juos puosėlėti,laukiu jau kitos dienos mokymų!

Aistė Stoškutė

Man labiausiai patinka jūsų atsidavimas-kiek esat įdėję savęs į šiuos mokymus. Jaučiasi jūsų sudėta patirtis ir išmintis. Mokymai tikrai padeda atsakyti sau į labai svarbius klausimus ir užkuria variklį judėti i priekį šviesos greičiu. Jūs ne tik motyvuojat, bet sukuriat tą variklį kuris užkurtas niekada nenustos dirbti. Džiaugiuosi jus suradęs!

Anonimas

Sveiki,

Patinka, kad susitikimai būna kas dieną, kad kiekvieną dieną reikia atsakyti į klausimus, kurie priverčia susimąstyti apie savo gyvenimą. Patinka, kad mokymuose pateikiami straipsniai skirtingų žmonių. Labiausiai patinka tai, kad Jūsų mokymai privertė sukurti planus, kuriuos pradedu įgyvendinti. Patinka, kad testus galimą perspręsti ir pasiekti geresnių rezultatų.

Pagarbiai,

Andrzej Kuźmicki

Man patinka užduotys, patinka straipsniai ,jūsų mintys įkvėpia pokyčiams

Amelija Vyšaraitė

• kokretūs testo klausimai
• viskas pasakoma tiesiai šviesiai, Ačiū Alexai, kad būni becukris (manau kai kuriems žmonėms kartais net reiktu ir dar griežtesnės kritikos)
• super straipsniai, perskaičiau juos po kelis kartus (ypač patiko Ingos "10 žingsių kaip gyvenime pasiekti visko ko nori" Ačiū)
• kasdieninės misijos padeda išsijudinti, nuveikti šį tą ko pats nesuplanavai (tai padeda i dienos plana įterpti naujas veiklas, bei būti pasiruošus netikėtumams kiekviena diena, net ir savaitgali)
• kad galima kiekvienos dienos mokymus pakartoti

Eglė Kontrimavičiūtė

Labiausiai man onbo mokymuose patinka, kad jie atveria mano akis.... kad nukreipia mano mastyma teisinga linkme, dekui just komandai uz tai...

Marius Kuliesius

Labas. Man jusų mokymuose labiausiai patinka tai, kad sugebate ir tikrai sugebate pakeisti žmonių gyvenimus. Per šias 18 pamokų aš pradėjau elgtis visiškai priešingai su žmonėmis nei prieštai. Nors negaliu pasakyti, kad buvau blogas ir dariau viską dėl savęs. Dabar tikrai prašviesėjo gyvenimas mano akyse. Žinau tiksliai ką noriu ir turiu daryti, kad būtu gerai ir man ir aplinkiniams. Todėl jums jau dabar tariu didelį AČIŪ!!!

Paulius H

Šitie mokymai nukreipti ne į barjerų laužymą aplinkoje, bet į jų laužymą ten kur jie iš tikrųjų yra: galvoje. Požiūris visiškai naujas. Tiesa, dar gerokai prieš šiuos mokymus žinojau posakį: "Tavo mintys atvedė tave ten, kur esi dabar" , bet nekreipdavau dėmesio, kadangi nesuprasdavau prasmės, bet... Man prašviesėjo protas, supratau esmę, pamačiau padarytas klaidas, dingo dalis baimių, taip pat dingo gręžiojimas į praeitį ir bandymas modeliuoti situacijas praeityje "O kas būtų, jeigu"... Nebesugrąžinsiu praeities, bet dirbu su savimi, kad turėčiau geresnę ateitį

Arūnas Bikelis

Onbo mokymų 18 pamokos pirma misija įkvėpė pasidalinti su Jumis, Draugai, tai ką aš dariau per paskutines 10 min (iki kometos nukritimo). KOmentaruose parašiau, jog rašyčiau savo gyvenimo memuarus. Ir štai kas man išėjo:

Pasigardžiuodama geltonu, skaniu, prisirpusiu, saulės numyluotu, saldžiu obuoliuku pradedu rašyti apie savo gyvenimą, nuspalvintą įvairiausių spalvų paletę. Pagal ją buvo ir yra sprendžiami mano gyvenimo jausmai, nuotykiai, išgyvenimai, juokas, ašaros, baimės, abejonės, vakarėliai, draugai, kiemas, žaislai, rožinė suknelė su ančiukais...

Per tokį trumpą laiką neįmanoma aprašyti viso savo gyvenimo, kuris jau yra sugulęs į atitinkamus ampąstymo stalčiukus... Ups! Kątik atsikandau supuvusią obuoliuko pusę ir refleksiškai ištraukiau dantis, palikdama obuoliuke žymę, kuri išduoda mano kreivų dantų linkį. Taigi prieš tai mano išpopintas, pompastiškai apibūdintas obuoliukas pasirodo, jog nėra jis toks tobulas, skanus ir gražus. Jis turi ir savų trūkumų bei savo netobulumo pusę, tačiau ji visai nedidelė. Taip kaip ir visas mūsų VIENAS gyvenimas, kuris daugiausia kupinas laimės, džiaugsmo, šypsenų, džiugių, jautrių akimirkų, tačiau visada turi tą savo pusę, kuri mums nepatinka bei yra nemaloni. Bet išgyvenę tai mes tik dar labiau užaugame, stiprėjame ir mokame dar stipriau džiaugtis paprastais dalykais, kurie dažniausiai nieko nekainuoja ir iš tikro yra neįkainojami.

Ir štai! Baigėsi mano obuoliukas, kad ir koks jis buvo man jis labai patiko ir nesigailiu nė vienu atsikąstu kąsniu! Viskas! KOMETA! Mua ;*

P.S. Rašiau labai spontaniškai, kol valgiau obuolį, tad nepykit dėl stiliaus.Dėkui už dėmesį!

Kristina Stanslovaitė

Labai džiaugiuosi atradusi JUS! Kiekvienas Jūsų straipsnis ir kiekviena pamoka vis labiau atveria akis. Pradedu 110% džiaugtis gyvenimu. Ypač skaitant Alexo straipsnius susivokiu, kur darau didžiaudias klaidas savo gyvenime. Anksčiau būdavau susikausčiusi, sunkiai reikšdavau savo mintis. Nors ir suvokdavau iš N perskaitytos informacijos, kaip reikia motyvuoti save, džiaugtis gyvenimu ir pan., bet tai būdavo tik žinių bagažo kaupimas, o ne pritaikymas. O dabar kiekvieną dieną po ONBO mokymų darosi vis paprasčiau žinias pritaikyti realiame gyvenime. Sako, kad įprotis ateina po 21 dienos. Tačiau su šiais mokymais - kitaip. Įprotis atsirado jau po pirmos savaites. Dar kartą pasikartosiu, labai džiaugiuosi šiais mokymais!:)

Rugile Tolišiūtė

Pagirti yra už ką.

Dalyvauju antrą kartą. Šiame Onbo- mažiau dekoracijų ir daugiau esmės. Sutapo, nes tuo metu kai man reikėjo daugiau emocinio atspalvio- jį ir radau. O šiame Onbo patiko, kad buvo kreipiamas dėmesys (arba aš atkreipiau dėmesį) į:

1. Disciplinos ugdymą

2. Dėmesys į man svarbiausių klausimų svarstymą

3. Įsipareigojimas sau ir kitiems kasdien atlikti onbo užduotis

4. Geri klausimai

5. Įpročio skirti laiko svajonėms ir jų įgyvendinimui įgūdžių formavimas

6. Savistaba. Suvokimas , kad treniruojuosi ir klausimus atsakau, bei Misijas:) vykdau dėl savęs. Onbo tėra įrankis, o ne sprendimas.

Pagalbininkas, bet ne problemų pašalintojas.

7. Onbo- tai treniruoklis. Jei juo naudojiesi, tai nauda yra man. Jei ne- tai niekam. Bet Treniruoklis + Aš = Jėga.

8. Geros misijos- ypač tos, kurios sakydavo skirti laiko sau.

Per tas dienas suprasdavau daugiausia apie save ir kaip siekti tikslų. Daugiausia laimės + geriausi pasiekimai. Debesyla- straipsnis apie mėnesius be interneto/kompiuterio- veikia. Valtininkas- kaip nelyginti savęs su kitais- vertas pamąstymo. Mokytoja - apie mokymąsi ir kaip įsiminti informaciją. Kad reikia mokytis po truputį, ir kaip kaladėles kasdien dėti ant viršaus vis naujas. Plius, Ačiū, Tau, Alex. Tu teisus. "Mes iš tikrųjų nebeturime laiko lėtapėdiškiems saviugdos metodams". Turim tik greitį. Taigi, kokybiški treniruokliai + žmogus (kad ir aš) = Jėga = ----> tai, ko reikia. Ačiū, visai šauniai Jūsų komandai!

Jūs Bomba ;)

p.s. Bet turiu ir bet:D, man kai kur nepatinka , kad atsakymai įkalina, gal galėtų būti ir atviri klausimai, nes klausimas apie svaigų limonadą mane pribaigė:D aš juk alkoholio nevartoju, o čia kažkoks užsislaptinęs "svaigus limonadas" , arba ten kur kava apipylė:D....Ir 5 pamoka, kažkokia mistika man ten.... Ok, čia pamąstymui. Šiaip, viskas ok, manau verta Onbo atlikti individualiai kiekvieną mėnesį.

Laimingai! :)

rūta vaišvilienė

Noriu padekoti onbo nariams ir kurejams :) Man patinka kaip viskas sukurta, patinka idomiai pateikti filmukai, bei testu klausimai, kurie yra siek tiek idomus ir kartais tikrai turiu pasukiot smegenis, kad atsakyciau. Zinoma gal tai ir yra esme, kad klausimai tokie :) Siandien labiausiai patiko klausimas su eziuku :) Jis mane pralinksmino ir prajuokino, tai skiriu padeka ir tam, kuris ji sugalvojo :) Siandien as pikta, nervinga, pavargus ir jauciuos ne kazka, todel ties tuo ir baigsiu savo patinkanciu dalyku vardijima onbo mokymuose. Net zinodama, kad mano laimei sios emocijos laaabai netinka, bet "nurasykime" tai nuovargiui ir miego trukumui :) Siaip is esmes tai man patinka pats "zaidimas" :)

Justina Grybauskaite

Onbo mokymuose yra kazkas tokio, kas vercia is lovos anksciau rytais. Labiausiai patinka straipsniai padedantys atverti akis.

Andrius Canis

Man labiausiai mokymuose patinka tiesmukiski klausimai,kurie padeda susimastyti,taip pat patinka misijos,kuriu metu padarai ilgai atideliotus darbus-issikeli aiskius tikslus ir pasidarai plana kaip tai pasieksi,taip pat labai labai motyvuoja straipsniai...Tad labai noreciau padekoti visai momymu komandai,kuri atvere akis ir pakeite mastyma :)

Deimante Baliukonyte

Galiausiai...

Nori pridėti savo atsiliepimą?

Parašyk į susisiek@onbo.lt :)