Atsiliepimai apie Onbo

Norėčiau padėkoti už puikius mokymus ir pasidalinti nedidele sėkmės istorija - savo išsikeltą pirmo susitikimo pagrindinį mėnesio tikslą pasiekiau per kelias dienas - atsikračiau daug metų kamavusio šlykštaus jausmo viduje, radau ir priežastis ir priemones tam įveikti. Tapau laimingesniu žmoumi, nors prisipažinsiu seni įpročiai tempia atgal ir kartais įsijungia senas mąstymas. TAČIAU :) Praeitą savaitę sutikau seną pažystamą autobusų stotyje - ji su manim pasisveikino ir nusišypsojo, nes aš jai šypsojausi, ko ji nežino, kad šypsojausi jai, kaip šypsausi visiems, net nebuvau pažinęs jos tada. Autobuse išsišnekėjom ir išgirdau ko gyvenime nesu girdėjęs - kad aš tos pozytyvus ir fainas, kad JI nuo manęs pasikrauna ir nori būti ir susitikt su manim dažniau, nes aš kuriu jai gerą savijautą. Noriu tik pabėžti, jog aš nieko nesistengiau....Tiesiog buvau savim, nesiekiau jos užkurti ar kažkaip paveikti, tiesiog bendravau laisvai, buvau savimi. Ačiū už parodytą kelią tapti kitu savimi, tokiu, kuriam pačiam gera būti savim ir kiti gali pasikrauti šalia. Mintyse save vadinu Linas Monako, jei nepiieštaraujat, nes tai man asocijuojasi su visom teigiamom permainom ir gyvenimo stilium, kurį išmokau iš jūsų. Dar kartą ačiū, viliuosi ,,apturėti" gyvą susitikimą su jumis vieną dieną. Iki!

Linas D. 


Šių mokymosi metu, privertėt užsukti į savo minčių užkambarius. Primenėt dalykus, kuriuos seniai žinojau, bet buvau apleidusi ar numetusi į šoną.. Leidot suprastis savo esminę klaidą - siekiau informacijos, daug informacijos tikėdamasi, kad išgirdus kažką itin motyvuojančio pradėsiu veikti. Beeeeeet. Kiti žmonės nepasakys, ką konkrečiai Tu turi padaryti ir yra naivu to laukti.. Ir galiu pasakyti, kad ilgą laiką buvau visiška naivuolė.. Tačiau sugrąžinot mane į realybę! 
     Dabar drąsiai galiu pasakyti visiems, jog tik žinojimo kaip treniruotis ar kokius pratimus geriausiai atlikti vardan gražaus pilvuko preso, neužtenka! Tas pats su savo gyvenimu, jei nori jo gražaus ir laimingo turi pradėti veikti čia ir dabar. Mano patarimas, kuris padėjo man: atsisėsti ir susipažinti su savimi - išsiaiškinti kas Tu esi, kokios Tavo vertybės, kokie Tavo tikslai, norai ir, pasikartoriu, kuo greičiau pradėti veikti!
      Mokymai padėjo sugrįžti į save, susipažinti ir susidraugauti su savimi iš naujo. 
Privertėt atsipeikėt, kad turiu imtis veiksmų jau šiandien ir nepamiršti savo tikslų bei norų nepaisant gyvenimiškos rutinos. 
    O pats svarbiausias dalykas, kurį davėt šių mokymosi metu - priminėt kaip svarbu su savim dirbti, svarbu ne tik siekti naujų žinių, bet ir taikyti turimas žinias PRAKTIKOJE - tik tada pasirodo tikrieji rezultatai. 

Andželika K.

Aš supratau! Su Onbo gali pasiekti viską! Aš to* IEŠKOJAU VISĄ SAVO GYVENIMĄ! Tai kažkas TOBULO, ypatingo ir nuostabaus! Aš suvokiau, kad su Onbo nuorodomis, patarimai, aš savo darbu galiu pasiekti viską, ko noriu. Tai tobula! Aš esu dideliausiai sužavėta, nustebusi, pakylėta ir laiminga! Ačiū Jums už Jūsų Didžiulį darbą ir pastangas Būti!

* kaip išmokti susiplanuoti gyvenimą, darbus, veiklas, kad pasiekčiau absoliučias laimės aukštumas ir fejerverkus savo gyvenime, t.y. efektyviai ir efektingai viską dirbti! Tiesioj wow!

Ruta R.


Visą tai pavartojus, nebeišeina nutraukti. Čia stipresni narkotikai nei kokainas ar ekstazė kartu sudėjus. Čia kaip palaimos tortas, aplietas tikrumu - jeigu pradėjai valgyti, paskęsi ekstazėje ir.. Būtent tokie yra Onbo.lt mokymai. Kaskart atsikandus, tu apsinuodiji ir tampi kur kas stipresnis nei buvai vakar. Būtent šitie mokymai man padėjo suprasti daug dalykų. Jų dėka, aš pradėjau nebesuvaldomai keistis į gerą pusę. Stipriai rekomenduoju visiems, net ir tiems, kurie netiki. Pats netikėjau, tačiau..

Airidas Preikša

Prisipažinsiu.. Skepiškai žiūrėjau į Alex Monaco ir į Onbo. Maniau tai eiliniai seminarai kurie traukia eurus iš žmonių. Na vėliau nuomonė keitėsi... Galvojau sudalyvauti gyvame susitikime su Alex bet.... Onbo.. na tai kažkas ko negaliu paaiškinti... Mokymai padeda man tikrai... Piniginiai tikslai... juda į priekį. Asmeniniai... nuotaika kasdien gera, na bent jau ryte. Idėjos lenda į galvą (šiaip aš save matau kaip įdėjų generatorių). Žodžiu gyvenimas įgauną kryptingą trajektoriją. Skundžiausi, gailėjausi savęs, nervinausi, kad pabaigęs darbu neturiu ką veikti o tipo norėdavau. Na, o dabar aš užimtas nuo ryto iki vėlaus vakaro. Štai kaip jaunas žmogus turi gyventi. Santykiai šeimoje - vis geresni ir geresni. Džiaugiuosi rytu, vakaru, oru, laisvalaikiu, kartais darbu ir žinau, kad tuoj ateis vaisių raškymo metas. Onbo tai stiprus spyris į užpakalį užmigusiems. Ačiū Jums!

Andrius

Esu dalyvavusi ne vienuose mokymuose, kur buvo kalbama apie motyvaciją, į kokiu klausimus reik sau atsakyti, kaip pasidaryti tikslu planą ir t.t. Sąžiningai, bent man taip atrodo, aš tą net kelis kartu dariau, bet man ta motyvacijos sistema neveikė ir niekaip nesupratau kodėl, kame yra esmė?

Keletą metų (o tai yra apie 8 metai.. nemažai :)  ) turėjau vieną svajonę, bet niekaip negalėjau jos išpildyti, vis atidėliodavau ar rasdavau kokių pasiteisinimų ją nukelti ir vieną dieną susikaupiau, ėjau link tikslo ir ją išpildžiau, nors nebuvau pradėjusi eiti saviugdos ir asmeninio tobulėjimo keliu, todėl nelabai ir turėjau žinių kaip siekti svajonių, bet aš tai padariau. O kaip pradėjau užsiimti saviugda niekaip nesupratau, kodėl man tada pavyko, o dabar, kai turiu žinių, nepavyksta? Ir tą atsakymą aš gavau iš Onbo mokymų, tada aš įsipareigojau ir tai buvo tas variklis, kuris mane vežė link tikslo. Net neturėdama žinių pasąmoningai tai padariau. Todėl iš visos širdies noriu padėkoti visai Onbo komandai už iššūkį, nors jis dar nesibaigė :) , kurio dėka aš sužinojau, koks variklis mane tada vedė pirmyn link tikslo. Ir apskritai, Onbo iššūkis yra nerealiai geeeeerrrrrraaaaaaaaaaaas!!!!!!!! Su geriausiais linkėjimais!

Regina P.

Šiandien paskutinė mano mokymu diena. Anksčiau atėjau į darbą ir pradėjau paskutinį susitikimą. Negaliu patikėti, bet apsiverkiau....)))) o aš verkiu labai retai... taip, todėl kad artėja išsiskyrimas su geriausiu šios vasaros draugu)))). Šią vasarą buvo pačios šalčiausios, šlapiausios ir tuo pačiu turiningiausios mano atostogos... Onbo, jūs esate nuostabi komanda, gražus jaunimas ir aš noriu nuo jūsų neatsilikti)))) Manęs laukia dar vienos skyrybos.... su mano ilgamečiu draugu tinginiu)))) Linkiu jums sėkmingų projektų ateityje, kurie suburtų ir mus... Valio!

Vilija A.

Man patinka mokymų paprastumas, vaizdingi pavydžiai, jaučiamas asmeninis ryšys su mokymų kūrėjais, padėjot labiau gilintis į save, stengiuosi vis labiau nusispjaut į nereikšmingus dalykus, laisviau reiškiu savo nuomonę. :)

Tautvydas G.

Ką tik ant žolės padariau salto. Kad būtumėt matę!... :D Norėčiau jums padėkoti, už jūsų sukurtus OnBo moykmus. Jaučiu, kaip jie keičia gyvenimą. Labai daug įspūdžių apie OnBo.... Tema svetainės rami, įkvepianti - žinių vandenyno mėlyna. Susitikimai. Vis kintantys! Žinios, žodžiai, perteikiami bendro lietuviško mąstymo požiūriu, tai realistiška paverčia. Galima pasikeist, tiki, žinai... Informacijos krūvis - kaip aukso viduriukas. Visada norėjau išgirsti, tai ką pasakote. Ačiū!

Aismantas M.

Noriu padėkoti visiems onbo mokytojams,jūs mane paskatinot mastyti,veikti,suteikėte nauju žiniu,prapletėt mastyma.Patikti man patiko visi onbo susitikimai, bet labiausiai įsiminiau 9 susitikima.Šio susitikimo tema buvo dekoracijos,kurios pakeitė mano mastyma.Dažniausiai aš jausdavausi gerai bei laiminga,kai sedėdavau kokioj nors gražioj kavinei pvz:,,Michelle''.Ta aplinka atrodo man padėdavo tapti laimingesne,suteikdavo man džiaugsmo.Tad dabar po truputį,mažais žingsneliais jaučiu,kad būnu laiminga,bet kokioje aplinkoje.6 susitikimas man padėjo susidėlioti savo mintis,gyvenimo tikslus.Vis pasižiūriu ka pasirašiau ir kiekviena diena siekiu to.Tad dar karta ačiū onbo mokytojams,kad padedat man keistis,tobulėti.

Deimante

30 dienu Onbo issukis priverte apgalvoti kas ne taip mano gyvenime ir manau tai pades man cia ir dabar ir igytos pamokos pades tvirtai zengti gyvenimo keliu. tos dienos nepraejo veltui! ACIU JUMS :)

Jurgita B.

Jėėė! Iššūkis įveiktas! Ačiū Jums už viską, buvo super! Kiekvienas rytas įgavo prasmę, pabusdavau ir imdavau tel su mintimi, kas toliau! Kaip tyčia šiandien išeiginė nuo darbo, tad pasimėgausiu diena kaip reikia! Gražaus ir pilno naujų įdėjų RUDENS :-)))) Su geriausiais linkėjimais!

Gintė P.

Pries pradedamas Onbo projekta tikejausi, kad padesit pradeti mastyti ir keistis. Nezinau, ko konkreciai tikejausi, ar nemaloniu klausimu, ar tiesos i akis, ar dar ko. Tikejausi, kad tai pades man pradeti keistis, bet konkreciai neisivaizdavau kaip. Kai pradejau projekta, is pradziu galvojau, kad sitie testai bus tik pradzioje, tada galbut prasides kazkas kitko (nezinau, gal tikejausi fejerverku ir kalediniu lempuciu), bet eigoje supratau, kodel tai buvo klausimai ir kad tai padeda klausti saves ir pradeti mastyti. Aciu Onbo!

Vidmantas B.

Iš onbo.lt tikėjausi tai, ka ir gavau. Žinau, kad nėra slaptos formulės, reikia pačiam dirbti sunkiai. Būtent onbo.lt suteikia tos informacijos ir peno dirbti smegenims! Jau jaučiu pokyčius savo gyvenime ir tikiu, kad jie išliks. Nekantriai laukiu paskutinių pamokų!

Rokas K.

Aciu Jums uz siek tiek kitokius, nei tikejausi mokymus. Siandienos tema skirta atvirumui, tad atvirai. Is mokymu tikejausi, kad jie bus primityvesni, pavirsutiniskesni. Taciau buvo keletas testu ir straipsniu, kurie maloniai nustebino (apie potenciala berods). Galvojau, ka as cia tokia kruta ir visko prisiskaiciusi berasiu. Isties gera buvo eiti keliu kartu su jumis. Ir ta nuotaika rytine, kuomet prabegusi krosiuka pasidarai kavos ir prisedi apmastyti mokymu temos, kol vaikas dar miega. Testai kai kur gal ir kiek paprasti, bet tas paprastumas ir uzveza. Svarbiausia, kad veikia keiciant vidines baimes nuostatas ir padrasina. Buti savimi. Netobula:) Vis galvojau, vajee kox tas gyvenimas, man 43, maza dukra - 4, isiskyrusi, kas cia i mane ir beziures. Taciau....Krosiukas nuo pavasario sutvarkje svori, kirpejas plaukus o as pati (taip pat ir su jusu pagalba) savo mintis. Nebijoti saves, savo jausmu, savo minciu, ideju ir laisvai kvepuoti gyvenima. Aciu Alex, aciu Inga ir visai komandai. Uz siluma. Net gaila su jumis bus skirtis....

Aurelija C.

Noriu padėkoti, kad kiekviena mano atlikta pamoka, duoda labai stiprų spyrį į užpakalį. Tai ne tik žodžiai, bet ir veiksmai. Aš PRADEDU GYVENTI, siekti tikslų ir suprasti, kad už viską atsakinga AŠ !!! :)

Egle K.

Išties norisi nuoširdžiai tarti ačiū Jums už pasiaukojimą, už įdėtą svarų indėlį tam, kad mes visi pagaliau "spirtume" sau (nepabijokime to žodžio) šiknon. Prieš mokymus ir jiems prasidėjus išties buvau gilioje duobėje, buvo apėmusi depresija ir tai jaučiu buvo pats niūriausias mano gyvenimo mėnesis per kokius 5 metus. Visgi, šiuo metu viduje vėl suradau laimę, sėkmę, norą gyventi ir netgi laisvę. Aš pagaliau vėl atradau ką reiškia įkvėpti oro pilnus plaučius. Prisiminiau ką reiškia svajoti, skaityti knygas, o tiek laiko tą buvau pamiršęs.. Atradau senai pamirštus giminaičius.. (gėda šiek tiek buvo, bet prisiverčiau aplankyt juos, pabūt su jais, išklausyt istorijas, pasiguodimus..), atsiprašiau draugų, netgi pasistengiau susitaikyt su buvusia mergina - ne grįšt į santykius, bet tiesiog - pasiklaust kaip jai sekas, pasiūlyt pagalbos ranką esant sunkumams. Galų gale mes tiek visko patyrėme kartu, o aš per durną galvą - ėmiau ir sugadinau. Taigi, tyliai sau pripažinau, kad ne kažkas kitas, o aš pats esu sau didžiausias priešas. Pripažinus tą - palengvėjo. Ėmiau kardinaliai keistis - nugalėti baimes, daryti tai, kas man visada patiko, bet nedrįsau.. Tiesa, vis dar kliūnu ir bijau pradėti savo kitas verslo idėjas.. Bet - pasižadu ir Jums, kad tikrai pradėsiu. Ir ne kažkada, o jau šiandien paišysiu ir ieškosiu informacijos, dirbsiu prie to. Laikas būt savo likimo kalviu. Esama gražių žodžių:

Kaip gera vaikščiot pergalių sode,

Kurį šį vakarą sėkmė mums atrakino,

Dūzgia atsiminimų bitės galvoje,

Vis dar tebegurkšnoju išsakytų žodžių vyną.

Kurie išties puikiai atspindi Jūsų mokymus ir jų rezultatą. Mes patys galime sukurti ir įžengti į šį sodą, tačiau tam mums buvo reikalinga Jūsų pagalba. Taigi linkiu Jums, savo bendramoksliams, o taip pat ir žinoma Sau - maloniai apgirsti nuo minėtų žodžių, žavėtis bitėmis bei begaliniu sodu. Nuoširdus Ačiū Jums.

Linas K.

Jūs esate mano šios vasaros atostogų dovana...))) Džiaugiuosi dalyvaudama mokymuose, turėdama galimybę bendrauti su jumis... Man patinka jūsų užknisimas )))) jūsų pamokas komentuoju draugams ir savo vaikams. Man 49 m., spręsdama tęstus aš džiaugiuosi, kad man nereikia mokytis džiaugtis gyvenimu kiekvieną dieną, Mano problema ta, kad aš daugiau kaifuoju gyvenimo džiaugsmu, nei operatyviai sprendžiu problemas....))) Čia, onbo, man patinka VISKAS )))) Aš džiaugiuosi su jumis išmokusi traiškyti problemas, duoti jos į snukį.... cha...cha...cha

Vilija A.

Onbo Mokytojai neleidžia atsipalaiduoti! Dažnai, tiesiog dienos eigoje, prisimenu kokias pastabas/pamokas, kurias perskaičiau per Onbo mokymus. Esate iš tú, kurie Tave stebi, tarytum, asmeniškai. Ir kas įdomiausia, kad kuo toliau tuo daugiau viská darai dėl savęs, ne dėl Jūsú,Mokytojú, o dėl savęs pačios ir Jūs kaip asmeninis treneris, po 10 pritupimú sakote: "na, dar du ir bus gana; dar truputį, stipriau" Kai kelias dienas nebuvau apsilankiusi Onbo, gavau Jūsú pastabá, kad ilgai nesilankiau, o dar vėliau, atėjo laiškas su nuotrauka Jūsú buvusios mokinės!!! Su Jumis neįmanoma nieko nedaryti, tiesiog jauti, kad turi stotis ir eiti! Ačiū, kad esate!

Simona A.

Onbo mokymai yra kitokie,  jie tiesmukiški, spyriantys į minkštą vietą. Protas, kuris yra įpratę prie kitokios informacijos, iš pat pradžių labai smarkiai priešinosi, vis kuždėjo - nieko tau neišeis, tu į gyveniną per rimtai žiūri, o čia tau sako- ,,spjauk ant visko'' ir žiūrėk savo tikslų, svajonių. Kažkas atsitiko po 18 susitikimo, iš naujo pradėjau daryti visų susitikimų užduotis, viduje jau nebebuvo maišto, atsipalaidavau ir man pradėjo patikti, net atsirado noras padėkoti jūsų komandai....ačiū, kad laužote nusistovėjusias nuostatas, norite, kad žmonės prabustų ir pradėtų plačiau žiūrėti  į visas gyvenimo siunčiamas situacijas.

Daina T.

Optimizmo pliupsnis, kuri visad gaunu ateidama cia.fantastiski issireiskimai kurie labiau iskrutino, pabudino mane.Aciu jums uz tai.

Jurgita A.

Onbo yra kažkas nerealaus, per vieną mėnesį išsiaiškinau daugybė dalykų: kas man svarbiausia, ko aš siekiu, koks turi būti Žmogus, kaip nepramiegoti svarbiausio ir t.t.. Davėte daaaug ačiū už mokymus. Dar prieš kelias dienas maniau jog mokymai yra magiški, bet dabar supratau jog tai tiesiog didžiulis darbas įdėtas į šią programą, ir viskas ką privertėte daryti tai dirbti su savo galva, treniruoti smegenis buvo tikrai verta. Daug visko įvyko per šį mėnesį kartais mokymai ir jų misijos sutapdavo su mano dienos iššūkiais, jausmas geras kai žinau kaip reikia elgtis situacijose kuriuose anksčiau panikuodavau ir stresuodavau dabar tai pasikeitė į ramybė, užtikrintumą/pasitikėjimą. Manau kiekvienas nuoširdžiai atlikęs mokymus tapo laimingesnis žmogus. Puikus padirbėjote.

Justas Ž.

Onbo mokymuose labiausiai patinka tai, kad įsijungęs užduotis-testus aš visada jaučiu, kaip man spardomas užpakalis, kaip aš sveikai sunepatoginamas ir stumiamas į priekį. Sveika užpakalio spardykla :)

Donatas U.

Ačiū, už galimybę stebėti save iš šalies, vertinti ir mokytis valdyti mintis. Sunkiai sekasi, prisipažinsiu, bet tikiu, kad galiu :)

Elena S.

OnBo man labiausiai patinkanti dalis - tai, jog sis 30 dienu trunkantis mokymas suprojektuotas taip, kad tik labai norint, pradzioj, net ir nezinant tikslios krypties i kokybiska ir laiminga gyvenima, vistiek ji surasi. Reikia tik labai, laaaaaaabai gerai pasistengti. Megstu, kai nevyniojama i vata.

Aurelijus Č.

Man labiausiai patinka, kad tiesiog priverčiat susimąstyti, "įjungiate" protą. Iš pradžių tuos testus sprendžiau atsainiai ir abejojau, kad jie gali būti naudingi, tikėjaus jų tik pirmuosiuose susitikimuose. Tačiau nuolat sprendžiu juos vis iš naujo ir vėl iš naujo, ir vėl, ir vėl.. Ir pastebėjau, kad tai jie tikrai veiksmingi, skatina daugiau dirbti su savo galva ;)

Gytis P.

Labiausiai Onbo mokymuose patinka tai, kad kiekviena pamoka yra kaip spyris į užpakalį, kuri tikrai priverčia pasukti smegenis ir judėti pirmyn. Taip pat, labai patinka tai, kad nors Onbo yra internetiniai mokymai, tačiau nesijauti vienas, nes kartu su kitais Onbo dalyviais įsipareigoji atlikti tam tikrus darbus komentaruose bei rašai elektroninius laiškus žmonėms, kurie juos perskaitys.

Emilija B.

Kas labiausiai patinka? Patinka tai, kad susimąstai ir apgalvoji atsakymus į klausimus kas visdėlto yra sėkmė, laimė, kas yra svarbu, kad reikia dirbti su savimi, jei kažko nori pasiekti, kad rašydamas atsakymus labiau save įpareigoji nei vien tik perskaitęs. Be abejo rezultatai priklauso tik nuo paties žmogaus, nėra jokių stebuklingų mokymų ir seminarų, kurie pakeistų žmogaus gyvenimą, jei jis pats to nepanorės.

Kristina M.

Ačiū Jums!!! Mano rytiniu ritualu tapo rytiniai susitikimai su Jumis :) Smagu atsibusti ir galvoti, o kas toliau? Kokia šiandieninė misija? Ką šiandien naujo pasiūlysit? Be galo smagu atsikelti su geromis mintimis ir pradėti savo darbo dieną mintyse kartojant perskaitytą frazę arba galvojant apie tai. Dar kartelį AČIŪŪŪŪ!!! Labai dėkinga Onbiečiams!

Kristina

Sveiki Onbo draugai, aš labai dėingas jums už šiuos mokymus, jie tikrai pakeitė mano požiūrį į save ir aplinką kurioje esu.

Deividas V.

Onbo mokymuose patinka viskas ir labiausiai, tai, kad viskas yra išdėstoma paprastai ir aiškiai be jokių viniojimų į vatą. Esu labai dėkinga už Jūsų pastangas, didelį darbą ir svarbiausia tikėjimą žmogumi. Didelis Ačiū!!

Erika J.

Taip, jau AŠtuoniolika susitikimų MES KARTU:) Ir galiu pasakyti, jog Jūs nuostabūs! Esu labai dėkinga už šiuos mokymus! Man onbo mokymai - beveik tobuli - norėtųsi tik daugiau muzikos:), bei galėtų būti raginimas po kiekvienos pamokos fiziškai suaktyvėti, pvz.: padaryti 10 pritupimų:)  Bet, visa proto programa patinka, jog:

1. Kiekvienos pamokos metu yra išskiriama tema, apie kurią mąstau klausimų pagalba (klausimai išties nuoširdžiai įsako pagalvoti , o atsakymų variantai manau atitinka žmonių tipus (cholerikai, sangvinikai, flegmatikai ir melancholokai), bent jau taip panašu- bet kuriuo atveju atsakymų variantai, kai kada labai panašūs man atrodo, bent jau keleta. Tiek klausimai , tiek atsakymai- užvedantys;)))

2. Pamokos pateikimas- labai žaismingas ir linksmas. Video filmukai visada gerai nuteikia arba duoda įsisamoninti apie ką kalbama:) Super! Šmaikštu ir reikalinga.

3. Pamokos įvertinimas- laaabai geras dalykas- juk taip buvau mokoma ir to reikia man. Duoda suvokti, įsisąmoninti, kur esu, ir kiek dar reikia nueiti, kad tapčiau išties savo svajonių glėby:DDD Arba, kad savo svajones galėčiau apkabinti aš:) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. Labai įkvepia tos sentencijos, pvz.:" Negi tau reikia pasenti, kad suprastum, jog veikti reikia dabar? " !!!!!!!! - Žadina užsidepresavusius neuronus:DD VEIKTI!!!!!! OPA , OPA !!!!!:)

5. Misijos- labai šaunus dalykas- na , tiesiog man viskas čia taip tobula, kad norėtųsi, kad ir mano gyvenimas būtų toks tobulas:DDDD. Atlikus misija- padedu sau įgyvendinti svajones.

6. Apskritai Jūsų komanda- programos kūrėjai - superiniai šaunuoliai, nes kalbėti apie svajones šiais laikais iš ties svarbu, kai protas būna užkimštas visokia in...formacija. o galvojant apie savo sėkmę- reikia galvoti apie savo tikslus, tad apie savęs formavimą, tad ir informaciją reikia rinktis pagal SAVO TIKSLUS.

7. Tikiu , kad ši programa keičia pasaulį į gerą !!! Nes tobulina mane!!!!! :)

8. Dar kartą apie vaizdines pateiktis- jos fantastiškai reikšmingos. Tai, kad pasidalijate patirtimia pvz.:kaip atsipalaiduoti,, kaip išsijudinti iš sąstingio taško,  kaip jūs tai darote- yra svarbu, nes iš vienos pusės padeda išsijudinti, o iš kitos pusės užtvirtina, jog , taip kaip aš atsipalaiduoju, daro ir kiti:D Yra visiems žmonėms bendrų dalykų. Padedate patikėti savimi.

9. Nuolatinis gyvas (na beveik, nes komentatoriai ne tokie aktyvūs, kaip fb ) bendravimas su kitaip onbo dalyviais.

10. Aaaaaačiūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū, kad yra toks kūrinys (jau nebe dalykas:D), kaip kompiuteris ir internetas, nes jų dėka, esu su jumis:) ir mėgaujuosi jūsų pasiekimais, ir savo siekimais:)

11. Visa kita ko nepaminėjau - taip pat gerai.  Visada palieku vietos tobulėjimui,tad neduodu geriausių įvertinimų, nes juk reikia judėti pirmyn, neužmigti ant laurų, bet ir pasimėgauti šlove:) "Mėgautis gyvenimu, neužmirštant dviejų lašų šaukšte;)"

12. Ir pabaigai , prisiminiau- kad tas "užsirašymas ant sienos" (ant lapo ir pasikabinus ant sienos - Man yra atRadimas. Dar labiau suvokiau- kaip svarbu MATYTI, TAI , KO NORI, MATYTI PRIEŠ AKIS, TAI, KAS VEŽA, MATYTI, TAI, ką myli, MATYTI, KO TROKŠTI, MATYTI KO SIEKI, MATYTI IR JAU BŪTI , TEN KUR NORI:) Išgyventi. tai ..... ir !!!!!!!!!! SIEKTI savo laimės. Šlifuoti savo vidinį ir išorinį deimantą iki tobulybės (Monako, čia žinok , mano žodžiai, nesiskolinau jų iš tavęs:).

13. Beje, ačiū, kad davėt galimybę pamatyti ir prisiliesti prie veržlių , disciplinuotų, dvasingų, aistringų, muzikalių, kuriančių, siekinačių, gražių, sportiškų žmonių minčių bei pasiekimų.

Ir asmeniškai: Inga- tu šaunuolė, esi tikra kovotoja! ir pavyzdys moterims,kaip siekti ir pasiekti. Ir moterys turi savy jėgos!!! :)  jog galima ne vien prie puodų sėdėti (o ir su puodais pasiekti sėkmę (mano vizija). Danieliau- tu tikrai b*** dėjęs:D, o tu, Alex Monako - tikrai puikiai rašai, norėčiau pamatyti ir daugiau tavo pasiekimų.  Tu, savo mintimis, tikrai įkvepi veikti! (Tikiuosi išlysi į dienos šviesą ir tokį nuostabų žmogų bus galima pamatyti gyvai).

Ačiū!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tikiuosi, dar teks galimybė gyvenime susitikti. Tikiuosi iki to laiko būsiu ir aš tobula:DDDD ir pasiekusi savo tikslų:) Ir galėsiu savo tikslų vaisiais pavaišinti ir jus !!!!!

p.s. Tikiuosi, kad pavyks išvystyti viska iki tokio mąsto, kad ši programa būtų pasiekiama daugiau žmonių. pvz.: mokyklose, ir abiturientams.

Šilčiausi linkėjimai, VARYTI TOLIAU:D

Rūta V.

Noriu padėkoti už tai, kad atsirado šie mokymai. AČIŪ! O jų reikėjo! Seniai! Pačiai sunku sau spardyti užpakalį, reikia šiek tiek ir kitų pagalbos :) Ypač patinka testai, kurie priverčia būti sąžininga su savimi. Juk koks tikslas sau meluoti, jeigu nori kaip tik sau padėti? Todėl tie testai yra didelis postūmis judėti į priekį. Rezultatai parodo, kokia esu ir kur dar reikia tobulėti. O misijos tai ir padeda daryti. Tad smagu, kad jūs tai sugalvojote ir realizavote šį sumanyną. Taip ir toliau ;)

Justė J.

Dėkoju jums už tai, kad stengiatės dėl tokių beviltiškų mokinių ateities(čia aš apie save). Onbo mokymai yra tikrai puikus dalykas, kuris verčia pagaliau atmerkti akis ir apsižvalgius aplink pagaliau pradėti veikti!! P.S. Jūs tikrai nesat tie mokytojai, kurie užknisa.

Indrė M.

Ačiū Onbo.lt komandai už stipriai spiriančius į sėdimąją vietą mokymus. Onbo pamokos ne tik priverčia mąstyti ir galvoti apie asmeninio gyvenimo kokybę, bet ir imtis veiksmų siekiant iš gyvenimo Išspausti Maksimumą. Tiesiog fantastiška, nuostabi ir įkvėpianti galvoje esančių neuronų judinimo ir ėjimo link nušvytimo kombinacija!!!

Donatas A.

Onbo man patinka jūsų griežtumas, testai, kur stengiuosi atsakyti sąžiningai ir labiau pažinti save. Įkvėpiantys ir informatyvūs filmukai. Misijos, kurios kartais būna sunkokos ir tuo priverčia išlipti iš komforto zonos.

Anna A.

Labiausiai man onbo mokymuose patinka tai, kad parengtos uzduotys, galbut tiksliau misijos, paskatino ne tik susimastyti, suprasti, pripazinti dalykus, gludejusius manyje, bet emiau imtis veiksmu! PAtikejau savimi, emiau daryti viska, kas tik sauna i galva, ne karta perlipau per save ir padariau tai, ko anksciau buciau nedrisusi, nes buciau toliau dvejojusi arba bijojusi. Manau pramokau (taip, esu vis dar procese) nekreipti demesio i nusistovejusias nuomones, standartus, o padaryti taip, kaip noriu, nesvarbu ar atrodau kvailai, ar drasiai. Svajoniu vietas pakeite ''mano tikslai'' cia, noriu papasakoti, kaip tai ivyko. Po pirmosios onbo pamokos sedejau ir galvojau, koki pasaulio kampeli noreciau pamatyti. Paryzius buvo mano svajone, kuria KAZKADA igyvendinsiu. Pala pala - pamaniau, ko kodel jos neigyvendinti DABAR?? patikrinau bilietus, issirinkau sau tinkamiausia data, gavau atostogas ir stai, jau tik uz 10 dienu as vaikstinesiu po miesta, kuri seniai noriu pamatyti! Apeme nuostabus jausmas, nors dar net neisvykau, kad as pati is tikruju galiu pasiekti viska, ka noriu ir tai nera taip sunku, tolima, neimanoma, kaip gali atrodyti, jei pasiryztame eiti tikslu/svajoniu link :)

Gintarė T.

Visų pirma, tai noriu paspausti Jums visiems dešinę už Jūsų pastangas ir toookį darbą. Kaip šiauliečiai sako, RESPEKC CHEBRIKE :) Man asmeniškai, labai patiko misijos, kur reikėjo perskaityti kokį straisniuką, parašyti komentarą ar laišką Jums. Tokie dalykai įpareigoja veikti. O mes visi žinom, kad labai didelis mūsų visų stabdis  tikslų link yra vilkinimas ir atidėliojimas. O vat tokie dalykėliai įpareigoja :) Tada ir susikoncentruoji labiau į tos dienos pamoką, daugiau giliniesi į temą. Aš čia kalbu labiau iš savo pozicijos, nes man tokie dalykai veikia. Pavyzdys: jau keletą dienų mintimis vis grįžtu į Jūsų klausimą apie ramybę ir harmoniją. Laiškas dar neparašytas, nes vis bandau išsiaiškinti ką man reiškia šios būsenos. nes atrodo žinau, bet kai reikėjo parašyt, pagalvojau -  kas iš tikrųjų man yra ramybė ir harmonija... Nenustebkit, jeigu gausit mano laišką po kokio mėnesio :D Bet, aš savo misiją būsiu įvykdžiusi ;) Iššsiaiškinsiu, ką man tai reiškia :) O ko tikėjausi iš pamokų, tą maždaug ir gavau. AČIŪ JUMS!!!

Mokinukė K.

Kas gero jusu mokymuose?:)ikvepimas ir moryvacija, tai mane veza:)Kai tik apniunka, blogos mintys Ar bedos, prisimenu mokymus, ir Neleidziu sau pasiduoti, tik judeti pirmyn, IR ACIU JUMS UZ TAI:)

Simona

Mokymai labiausiai patinka dėl to, jog "praplauna" smegenis ir priverčia permąstyti, kas iš tikrųjų yra svarbu. Ačiū Jums!

Marina P.

Patinka paprastas pateikimas ir geri pavyzdžiai. Testai priverčia susimąstyti kaip yra iš tikrųjų ir pamatai kiek reikėtų pasitempti. Prisipažįstu, ne visas misijas atlikau sąžiningai, tačiau prie jų dar tikrai sugrįšiu. Pagalvoju ir apie sąžiningai atliktas misijas bei bandau dar išgryninti mintis. Žodžiu reikalų sočiai.

Šarūnas Ž.

Aciu uz mokymus! Man jie patinka del to, kad kiekviena karta yra vertinamos tavo pastangos, viena diena jos didesnes, kita diena mazesnes, privercia buti saziningu su savim, ir supranti, kad viskas priklauso nuo musu paciu! Neidesi darbo, neturesi rezultato! Veikti ir netingeti, nes viskas yra energija!

Indre J.

Man patinka onbo mokymuose tai, kad:

1. Kiekviena pamoka yra susisteminta ir paliečia tam tikrus mąstymo, jausmų elementus.

2. Priverčia rimtai susimąstyti ir pasižiūrėti į save iš šalies.

3. Patogus priėjimas prie pamokų.

4. Priverčia ne tik susimąstyti, bet ir imtis veiksmų, norint pasiek rezultatų.

Rasa R.

Onbo man patinka tuo, kad neviniojama zodziu i vata. Kaip zmogus - as esu pasimetes, atvirai pripazinsiu, mano galvoje dedasi jovalas. Man yra 19 metu ir as jauciuosi beviltiskai, beveik viskas kuo imuosi, slysta is ranku. Sitos pamokos, man duoda suprasti, kad nera padeties, be iseities. Viskas yra imanoma, as viska galiu pasiekti. Jeigu tai pamirstu - uzejas i Onbo tuojaus pat tai atsimenu. Aciu Jums labai uz tai, kad padedat mano gyvenima "pastatyt ant koju".

Deividas M.

Man patinka onbo, nes randu vis kazka naujo kekviena diena grizus namo norisi uzsukti paziureti kas bus pamokoje. Nes mano problema daug visko padaryti prisiimu daug darbu bet galu gale lieku tucioj geldoj nieko nenuveikus.

Neringa P.

Man labiausiai patinka, kad niekas nera vyniojama i vata. Be jokiu uzuolanku, viskas tiesiai sviesiai. Gal is pradziu atrodytu grubokai, bet pagalvojus, tai visiskai teisinga.

Aleksas D.

Onbo man labiausiai patinka, savo subtiliu humoro jausmu, Izangom i testus ir uzduotimis (kuriu galetu buti ir daugiau).

Edminas D.

Aciu uz tai, kad padedat zmonems siekti tikslu!!!

Augustas

Sveiki, man labiausiai patinka jog kiekviena ryta gaunu motyvacijos ir spyri kuris privercia judeti. Dar noriu padekoti kad padedate issiaiskinti ko istikruju noriu is gyvenimo. Ačiū. :)

Kestas J.

Jums tikrai noriu padėkoti, už tai, kad jus visad sugebat į kvėpti optimizmo, ir judėt į priekį, nors galiu pasakyt, kad neesu stropi moknė, bet tikrai nuoširdžiai stengiuos vykdyti sau pažadus, vieną dalyką per šiuos mokymus tikrai išsigryninau, kad aš savęs dar gerai nepažįstu, dar yra ką veikti man...

Dovilė G.