5 geriausi YouTube sporto kanalai, kurie įkvėps sportuoti

Visų pirma, noriu pasakyti, kad, mano nuomone, sportuoti ir palaikyti savo fizinę formą reikia visą laiką, o ne tik pavasarį ir turint tikslą sulieknėti.

Kur kas svarbiau nei skaičiai ar kažkokie standartai yra tavo sveikata ir gera savijauta, o sportas ir aktyvus gyvenimo būdas suteikia laimės, o svarbiausia, tampi stipresne. Tai juk nuostabu, tiesa? Todėl nežiūrėk į kitas ir nelygink savęs. Esi unikali, mylėk save ir rūpinkis savo kūnu ir sveikata, tuomet būsi laiminga ir savimi patenkinta. 

Taip pat kai kurie žmonės nenori pradėti sportuoti, nes mano, kad tai - ne jiems. Jei ir tu tai manai, pasakysiu labai paprastai: dar neatradai sau tinkamos sporto rūšies. Rimtai, jei tau nepatinka žaisti krepšinį, nereiškia, kad nepatiks joga. Tiesiog bandyk ir būtinai atrasi ką nors tinkama, juk šiais laikas egzistuoja daugybė įvairių treniruočių. Tikrai netikiu, kad nerasi nė vienos, kuri tau patiktų.

"Jei labai nori, rasi būdą, jei nenori, priežastį." Girdėta, tiesa? Tad gal jau metas pamiršti pasiteisinimus? Nesakyk, kad neturi laiko. Jei atrandi laiko socialiniams tinklams, tikrai rasi bent 20 minučių sportui. Gali nesakyti, kad neturi galimybės lankyti sporto klubo: puikiausiai gali treniruotis ir namuose.

Šiandien aš noriu pristatyti tau top 5 geriausius sporto kanalus YouTube. Tai - tik mano nuomonė ir asmeninė patirtis. Šiuos kanalus aš pati esu prenumeravusi ir išbandžiusi jų workout'us, jie man patiko ir aš tuo dalinuosi su jumis. Let's go!

1. Tone It Up

Aš šį kanalą atradau visai neseniai, tačiau jis išties yra puikus: instruktorės skirtingos ir nuolat keičiasi. Vienas workout'o įrašas dažnai netrunka labai ilgai, tad per dieną gali drąsiai rinktis kelis skirtingus. Rasi skirtingų treniruočių: nuo jogos iki treniruotės pilvo presui. Be to, merginos vaizdo įrašus savo kanalui dažnai kuria paplūdimyje. Tikrai kur kas maloniau treniruotis, žvelgiant į nuostabius peizažus. Be to, čia rasi ir motyvacijos, sveikų patiekalų receptų ir daug naudingų patarimų.

2. Yoga with Adriene

Pats populiariausias jogos kanalas pasaulyje, turintis virš 3mln. prenumeratų YouTube. Net jei nesi aistringa jogos mylėtoja, arba gal išvis nebandei, labai patariu išbandyti kelis šio kanalo jogos workout'us. Jie tikrai nėra sudėtingi, bet padeda atsipalaiduoti, pailsinti galvą ir išjudinti kūną. Be to, pati Adriene yra labai šiltas žmogus, ji tikrai daug pasakoja apie tai, ką ir kodėl šiuo metu darai, kas yra joga ir kaip tai gali pakeisti tavo gyvenimą. Rasi pačių įvairiausių jogos treniruočių: joga prieš miegą, ryte, stiprinti nugarai, lankstumui ir t.t.

3. POPSUGAR Fitness

Dar vienas gana populiarus kanalas, kuriame gali rasti visko. Aš nejuokauju. Pilatesas, tabata, šokio workout'ai, Bolivudo šokio workout'as ir t.t. Be to, kiekvieną kartą sutiksi vis naujus trenerius, dažnai tai būna įžymūs treneriai JAV, dirbantys su tokiomis įžymybėmis kaip Selena Gomez ar Jenifer Lopez. Gali rasti tiek 10 minučių, tiek valandos trukmės treniruočių, priklausomai nuo tavo nori ir nuotaikos tą dieną. 

4. Boho Beautiful

Nuostabiai gražus ir įkvepiantis kanalas. Daugiausiai čia rasi jogos ir pilateso treniruočių, taip pat daug įkvėpimo, informacijos apie veganišką maistą bei kūno ir sielos harmoniją. Kanalo įkūrėja Juliana Semenova - buvusi gimnastė, tačiau 2008 metais, ruošdamasi olimpinėms žaidynėms Kinijoje, mergina patyrė nugaros traumą ir turėjo palikti profesionalų sportą. Tačiau tai jai nesutrukdė tapti jogos instruktore ir iš naujo imti jausti save ir džiaugtis gyvenimu. Kiekvienas video yra nufilmuotas neapsakomai gražiose vietose: Balyje, Sedonoje (Arizonos valstija), Meksikos paplūdimiuose... Tikrai patariu užmesti akį. 

5. Blogilates

Pats populiariausias fitneso kanalas pasaulyje, turintis 4mln. prenumeratų. Čia rasi daugybę treniruočių visoms raumenų grupėms, kardio, jogos, sveikų receptų ir šiaip labai naudingų dalykų... Instruktorė Cassey Ho - nepaprastai žavinga ir pozityvi asmenybė, tad ji tikrai padės tau įveikti jos treniruotes, kurios kartais išties tampa iššūkiu. Asmeniškai man labai patinka, kad pati Cassey nuolat pabrėžia, kad daug svarbiau už kažkokius grožio standartus yra sveikata ir savijauta. Cassey - paprasta mergina, tokia kaip mes visos, ji nesistengia vaidinti tobulos siekiamybės, nes tokia nėra: mes visi žmonės, o instagram'o realybė skiriasi nuo gyvenimo. Dauguma pratimų sukurti pilateso pagrindu, tačiau kiekvienas video yra vis kitoks, aplinka labai graži ir estetiška, tad laikas tikrai neprailgs. Be to, sveitainėje https://www.blogilates.com/ gali rasti dar daugiau įdomių dalykų ir treniruočių kalendorių mėnesiui. Dažnai pačiama kanale yra sudaromi playlist'ai kiekvienos dienos treniruotei.

Tiek šiandien norėjau papasakoti. 

Mano gyvenime sportas užima svarbią vietą ir aš labai dėl to laiminga. Jaučiuosi gyva, laiminga ir, svarbiausia, esu sveika ir stipri. Mano sveikata puiki, galiu nueiti 15 kilometrų ir nepavargti ir aš pati sau jaučiuosi graži, nors kai kas gal pasakytų, kad esu kažkokia ne tokia ir neatitinku kažkokių "grožio standartų", tačiau man svarbiausia, kad jaučiuosi gerai savo kūne ir patinku sau. Aš nuoširdžiai myliu tą malonų nuovargio jausmą po treniruotės, mėgstu daug vaikščioti, plaukioti, dievinu dviračius, zumbą, jogą... ir dar daug visko.

Kaip matai, visada gali atrasti tai, kas malonu tau ir dėl to jausti gerai. 

Gražaus tau pavasario, daug meilės, naujų ir ryškių emocijų, lemtingų pažinčių, sėkmingų pasimatymų ir nuoširdžių šypsenų.  Būk laiminga. 

Viktorija
TeenageDreams.lt